kategoria: AmiWaWa
[#151] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@WojT_GL, post #148

Też to chciałem zrobić, bo mam model A, ale trudno znaleźć dobry mały lcd tv.
Mam dwa i oba są koszmarne, więc paradoksalnie z tabletem wyszło o niebo łatwiej !!!
Problem był tylko z dostępnością kabelka usb otg.
Potem pakujesz takie suszi razem z browarami do siatki i można
ciupać przy grillu/na działce.Butelki robią za podpórkę.
Dzięki Blizzard za pożyczenie tabletu!!
Ogõlnie to mega hipsterskie byłoby streamowanie Wiedźmina3 na tablecie nvidii przez LTE..
Nastépnym razem będziemy ujeżdżali ten 40 calowy Tv od Asa
[#152] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Mikrobi, post #151

Mimo długiej przerwy....dodatkowa praca.Zapraszam na Twoje ulubione Dema oraz test MISTA.

Pozdrawiam
[#153] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #150

Nie namówisz mnie do rozpętania niepotrzebnej burzy

Mogę Ci powiedzieć tyle, że moje przypuszczenia co do ambicjonalnych, męskich rywalizacji były słuszne. Nie da rady, gdy w stadzie chce być dwóch samców ALFA, tym bardziej gdy jeden przychodzi na gotowe ;)

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2016 11:32:27 przez Duracel
[#154] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@QkiZ, post #132

Zapraszam na stronę AmiWaWy do galerii. Można zobaczyć kilka zdjęć z imprezy. Celem archiwum jest kilka dołożonych zdjęć od AmigaChelm i QkiZa

Galeria AmiWaWy 6
[#155] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@AS, post #154

Chciałem tylko nadmienić, że Błaszczykowski po asyście w meczu z Irlandią Pn. zapewnił dzisiaj naszej śpiącej i nieporadnej Reprezentacji 3 punkty po pięknym i oczywistym strzale jak w meczu z Rosją na Euro 2012 ;)))
[#156] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Sokok, post #1

Ja tylko kontrolnie chciałem zapytać kto dzisiaj strzelił bramkę, a kto spieprzył w drugiej minucie..

Rozumiem, że mądralom zatkało coś czekoladowego
[#157] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #156

Zwracam honor! Błaszczykowski the best
[#158] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@AS, post #157

OK
[#159] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #156

Moim zdaniem Milik zbyt na luzie podchodził do wszystkich swoich sytuacji bramkowych(we wszystkich meczach). Strzelał na odpiernicz, może wejdzie. Lekceważył piłkę. A Błaszczykowski siła spokoju i precyzji ->doświadczenie górą.
[#160] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Tomski, post #159

Udziela sie wam jeszcze turniej SWOSa z AmiWawy czy co?
:)

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 10:59:58 przez Phibrizzo
[#161] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Tomski, post #159

Jak dla mnie jest wręcz przeciwnie. Milik tak się napina przy tych strzałach jakby chciał wyrwać siatkę. Efekt jest taki że napieprza po trybunach.

A co do tego "luzu" to mam wrażenie, że chyba zbyt luźno podchodzi do wagi swoich spartolonych strzałów. Dlatego w meczu z Ukrainą było widać, że Lewandowski nie źle go zbeształ. A co na to Milik? Jak zwykle uśmiechnął się głupio
[#162] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #161

Tak, już jestem zasypywany niezawistnymi smsami od ...nie będę się wyrażał... dziwnych ludzi, którzy wyrzucają mi że kocham Błaszczykowskiego, że się nie mylili co do niego itd.

Powiem Wam krótko i mogę być nawet za to dozgonnie zabanowany. Jesteście ZERAMI panowie. Dlaczego? Dlaczego bo nawet w takiej sytuacji nie potraficie przyznać się do błędu z nienawiści do wspaniałego człowieka.

Pierwszy mecz.
3 punkty z podania Błaszczykowskiego do Milika, który wykorzystał jedną akcje z 14 setek które miał w całych mistrzostwach. Byłajeszcze jedna setka w tym meczy dla Mączyńskiego, ale Mąka to słabe ogniwo... pomińmy.

Drugi mecz. Błaszczykowski doskonały w obronie, świetnie dogrywał, ale... Milik...

Trzeci Mecz. Nasi jak owce we mgle. Wchodzi Błaszczykowski. Strzela bramkę, daje nam 3 punkty.

Wyszliśmy z grupy.

Czwarty mecz. Nasi partolą wszystko. Milik w pierwszej minucie nie strzela na pustą bramkę. Wchodzi Błaszczykowski. Strzela Bramkę... nasza obrona cofa się. Traci bramkę, ale tak naprawdę ten awans mamy dzięki bramce Błaszczykowskiego. Możecie sobie malkonteci gadać. Nie strzelił Milik, nie strzelił Lewy, strzelił BŁASZCZYKOWSKI. WARA OD NIEGO BO DAM PO RYJU. SERIO.

Mecz z Portugalią. Wiedziałem że przegramy. Czułem, że Błaszczykowski zagra świetnie ale w karnych nie strzeli... mimo że strzelił w światło bramki... po prostu bramkarz wyczuł.


Posypały się smsy... miałcy jesteście... mali... nawet jeżeli jesteśmy kolegami... to taka Wasza postawa świadczy o tym że jesteście małymi ludzikami. Przepełnia was zawiść i szukanie satysfakcji w leczeniu własnych zawistnych kompleksów.

BŁASZCZYKOWSKI JEST NAJLEPSZY!
I WALCIE SIĘ kto twierdzi inaczej.

Duracel nie ma autorytetów.
Wszyscy już dawno umarli.
[#163] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #162

Czy to jest odpowiedni wątek na takie wynurzenia?
[#164] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Ocelot, post #163

Jak byś był na AmiWAWA to byś wiedział, że odpowiedni.

No chyba że synu masz ambicję ciecia, który chciał to uporządkować.
[#165] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #162

Duracel ma sporo racji .. rzuty karne to loteria i tyle
Nie uwazam ze spierniczył Kuba jakby przestrzelił bramkę jak Messi tak bym mógł powiedzieć.
Sporo włożył w to Euro i należy mu się szacunek ..nieprzespana noc i samo obwinianie to już jest i tak męka dla niego.

Ronaldo nie zachwycił ale zachował się jak mistrz gdy przytulił Lewego po wywiadzie i pocieszał.. in plus w jego aroganckiej postawie.

Było blisko ale czasem tak bywa ..nie mamy się czego wstydzić po Euro
[#166] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@AmigaPL, post #165

WALCIE SIĘ

WARA OD NIEGO BO DAM PO RYJU.


Nie pomyliłeś przypadkiem tego forum z jakimś innym?
[#167] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@slay, post #166

A co Cię to obchodzi?
Następny cieć z mietłą?
Nie masz co robić w taką pogodę?
[#168] Re: AmiWawa 2016 :: PIZZA Z LASU STRIKES BACK!

@Duracel, post #167

Jacek OGARNIJ SIĘ !!!
Zaczynam żałować ,że tam byłem !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem