kategorie: Amiga Eastern Meeting, AmiMajówka, AmiParty, AmiWaWa, AmiWigilia, SACP
[#1] Imprezy i takie tam
Wpadłem na taki pomysł żeby może na ppa zrobić zamknięte forum dla organizatorów imprez w PL .
Dzięki temu wcześniej można by coś ustalać i jakoś kombinować z kalendarzem co wy na to ?
Zwłaszcza że moża by już ustalić jakieś dady na 2017 rok :)

Co wy na to ?
[wyróżniony] [#2] Re: Imprezy i takie tam

@Drako^BB, post #1



Już mamy jedno zamknięte forum, na którym zasadniczo nic się nie dzieje (a wręcz główny pomysłodawca zastanawia się, czy go nie otworzyć). Ale pomysł z synchronizacją zacny - trudno się wcisnąć ostatnio tak, żeby nie kolidować z niczym.
[#3] Re: Imprezy i takie tam

@recedent, post #2

Dokładnie o ile wiadomo że AmiParty robimy w Lutym/Sierpniu ...
To z resztą już cieżko jest
[#4] Re: Imprezy i takie tam

@Drako^BB, post #3

Wiemy też o datach SACP'u, ale pomysł zacny
[#5] Re: Imprezy i takie tam

@Drako^BB, post #1

Ja byłbym ostrożny z takimi pomysłami. Myślę, że w zupełności wystarczy kalendarz imprez, organizatorzy mogą sobie uzgodnić między sobą niekolidujące terminy bez udziału osób trzecich. A jak chcą zasięgnąć opinii społeczności to pisać otwarcie na forum.
[#6] Re: Imprezy i takie tam

@Drako^BB, post #1

wydaje mi sie, ze tym bardziej powinien to byc otwarty temat :)
[#7] Re: Imprezy i takie tam

@Drako^BB, post #1

Chcesz, żeby tylko organizatorzy imprez wiedzieli co i jak? link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem