[#31] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #30

Róbcie komunię we Wrocku. Jezus jest wszędzie!
[#32] Re: Decrunch 2016

@Sokok, post #31

PARTY VS RODZINA

Przyzywam Sebaloza Dobra-rada! ;)
[#33] Re: Decrunch 2016

@Sokok, post #31

He he dobre. Obawiam się, że moja żona będzie miała na ten temat zdecydowanie odmienne zdanie .

Pozdrawiam,

Azz
[#34] Re: Decrunch 2016

@Azzorek, post #33

Jeszcze zdążysz przejść na islam i wtedy nic nie będzie miała do powiedzenia ;) powiedz że to religia miłości ;)
[#35] Re: Decrunch 2016

@Mariodj, post #34

Obawiam się, że zaczynamy odchodzić od tematu. cenzura
[#36] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#37] Re: Decrunch 2016

@madman15, post #19

Tak :)



[#38] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #37

Sorry, dubel.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2016 19:19:45 przez sordan
[#39] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #38

Czy.w tej szklance nie jest przypadkiem pewna ciecz, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła w Gdańsku?
[wyróżniony] [#40] Re: Decrunch 2016

@sordan, post #37

Gratulacje !
Mam nadzieję że będziesz miał dużo zabawy i polubisz swoja Vampirkę ! szeroki uśmiech
Gdybyś miał jakieś pytania to pytaj najlepiej na IRCu. Jak chcesz zostać betatesterem a co za tym idzie dostęp do nowych wsadów oraz sterów P96 to myślę że to da sie zrobic
[#41] Re: Decrunch 2016

@slay, post #39

Ta sama :)
[#42] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Imprezę staramy się też wypromować poza środowiskiem związanym ze znanymi nam komputerami czy demosceną. Z propozycją wywiadu zgłosił się do nas niedawno serwis AdMonkey. Zapis z rozmowy jest dostępny tutaj.
[#43] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Zaktualizowaliśmy stronę internetową imprezy o sponsorów i wsparcie oraz patronaty.

Organizacje współpracujące z nami przy Decrunch 2016 to:
  • Retrogralnia
  • PPA.pl (patronat medialny)
  • Muzeum Historii Komputerów i Informatyki
  • AdMonkey (patronat medialny)


Aktualna lista sponsorów nagród w konkursach przedstawia się następująco (wg kolejności zgłoszeń/odpowiedzi):
  • Sordan Electronics
  • A2 - AMIGA.net.pl
  • Sakura IT
  • Retro-7bit
  • BitBerry


Poza wymienionymi sponsorami fundatorem nagród jest również użytkownik forum PPA.pl pong777.

Lista sponsorów jak i współpracujących organizacji nie jest zamknięta i jeśli ktoś chciałby dołączyć to zapraszamy :)

Kolejność nazw na listach przypadkowa.

Pod koniec tygodnia powinny pojawić się tam również informacje na temat konkursów na części demoscenowej. Będą one również ogłaszane poza stroną (tutaj na forum jak i Fb).

Przy okazji uruchomiliśmy również angielską wersję strony.

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2016 23:43:54 przez grxmrx
[#44] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #43

Ciekaw jestem kompotów... Może jakiś piksel bym zrobił ;)
[#45] Re: Decrunch 2016

@Koyot1222, post #44

Ano ja postulowałem PC ANSI ASCII compopomysł ty pixel więc może orgi się zlitują :D


Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 10:33:27 przez Creonix
[#46] Re: Decrunch 2016

@Creonix, post #45

Boooożeeee...jak ja dawno nie widziałem grafik ASCII.Aż poszukam sobie czegoś.
[#47] Re: Decrunch 2016

@Stoopi, post #46

Wpisałem w google i nie zdawałem sobie sprawy że ANSI ART są aż takie ładne.
[#48] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #43

Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na dogadanie szczegółów dotyczących konkursów. Maksymalnie do czwartku podamy informacje w temacie.
[#49] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #48

Prawdopodobieństwo mojego przybycia wzrosło do 90% - na dwa dni (sob-niedz)
Więc stoliczek proszę rezerwować dla mnie.
Szukam spania, ale.... zastanawia mnie jak to jest - sprzęt zostaje na sali? ciężko widzę pakowanie sprzętu do auta + przemieszczanie się autem w nocy :P
[#50] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #49

Można spać na miejscu, pod stoliczkiem ze swoim sprzętem #pdk
[#51] Re: Decrunch 2016

@_arti, post #50

No właśnie tak myślałem - dlatego chyba kwotę potrzebną na nocleg, można spożytkować lepiej :P
burgery
napitki
sprzęcik, jak ktoś przywiezie jakiś ciekawy :)
[#52] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #51

Tylko pamiętaj o dużej torbie turystycznej, co by głowa się schowała.
[#53] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #49

Sprzęt może zostać na sali bez problemu.

Przy okazji. Mamy pewne opóźnienie w opublikowaniu kolejnych informacji o imprezie, ale bez obaw, wszystko jest w porządku :)
[#54] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Znane są już ceny i typy biletów oraz nazwy gier, na jakich odbędą się turnieje/konkursy na imprezie.

Szczegóły na stronie wydarzenia :)
[#55] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Informacja odnośnie rezerwacji stołów.

Przyjąłem, że jeden stół to max 2 stanowiska. Wstępne szacunki (biorąc pod uwagę takie ułożenie stołów jak w zeszłym roku) wychodzi mi, że wejdzie tam 24 stoły maksymalnie. Aktualnie na liście mam rezerwację na 41 stanowisk czyli 22 stoły do zamówienia.

Na dzień dzisiejszy pozostaje więc jeszcze 7 stanowisk.


Ostatnia aktualizacja: 20.03.2016 22:18:18 przez grxmrx
[#56] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #55

Wszystkie miejsca na sprzęt zostały już zarezerwowane. Ewentualne zmiany mogą być jeszcze możliwe więc proszę się ze mną kontaktować. W razie zmian planów osób deklarujących przybycie ze sprzętem również proszę o kontakt na priv (email, pm, fb, gg, hangouts, skype, cokolwiek:).

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 14:49:15 przez grxmrx
[#57] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #54

O której start w piątek, sobotę?
Co planowane jest na piątek??
[#58] Re: Decrunch 2016

@Norbert, post #57

1. W piątek.
2. Między innymi część koncertowa. Więcej info wkrótce.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 06:47:57 przez grxmrx
[#59] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #56

Jest jeszcze jakaś szansa na wkręcenie się na imprezę ze sprzętem?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 09:14:19 przez Iwan
[#60] Re: Decrunch 2016

@Iwan, post #59

Mała szansa, chyba że w piątek. Zawsze możesz przyjechać ze sprzętem i może miejsce się znajdzie gdy np. kogoś nie będzie a miał być czy będzie miejsce na stołach już zarezerwowanych i dogadasz się z kimś ktoś już będzie miał stanowisko zainstalowane.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem