[#61] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Parę dni temu robiliśmy testu sprzętu i ekranu w miejscu gdzie odbywać się będzie impreza.

Poza tym zaktualizowana została strona www o informacje dot. biletów oraz kilka drobnych poprawek w wyglądzie i ux.


[#62] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #61

bosko :)
[#63] Re: Decrunch 2016

@QUAD, post #62

Zapowiada się super imprezka. Dobrej zabawy! Szkoda, że 22.05 muszę być na zupełnie innej imprezie (komunijnej ). No ale wiem... z terminami to się wszystkim nie dogodzi
[#64] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#65] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#66] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#67] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#68] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#69] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Decrunch 2016
[#70] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

OGŁOSZENIE PARAFIALNE!

Wspólnie z Adamem Zalepą mamy przyjemność ogłosić, że najlepsze, zwycięskie grafiki, które wezmą udział w konkursie graficznym na Decrunch 2016 zostaną opublikowane w kolorowej wkładce w trzecim numerze magazynu Retrokomp. Zatem, do boju Panie Graficzki i Panowie Graficy!
[#71] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Wtem!

[#72] Re: Decrunch 2016

@GumBoy, post #71

Plakat będzie promować imprezę Decrunch na innej imprezie, stricte retrogamingowej Manii oldschoolowego grania w ten weekend we Wrocławiu. Wydarzenie organizują m.in. Dawne Komputery i Gry oraz Retogralnia.

Reprezentacja organizatorów Decrunch również się tam pojawi ze sprzętem retro.

Przy okazji przyniosę kartę Vampire V2 w A600 gdyby ktoś chciał obejrzeć. Karta przyleciała do mnie z Kanady "dopiero co" więc nie mam jeszcze systemu itd. więc gdyby ktoś mógł poratować na miejscu (gdybym jutro nie dał rady skonfigurować wszystkiego) to byłoby spoko :)
[#73] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #72

Kto i kiedy jedzie z Trojmiasta ?
[#74] Re: Decrunch 2016

@twardy, post #73

@Twardy: wybieram się, raczej PKP i nocą z piątku na sobotę lub w sobotę bardzo rano.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 08:51:01 przez sachy
[#75] Re: Decrunch 2016

@sachy, post #74

:) Pt wieczorem albo sob rano jedzie Darek z Suchanina autem, chcialem jechac na piatek juz ale w sumie sie zastanawiam, czy z nim sie nie zabrac. Zgadamy sie na priv.

@Grxmrx a miejsce na jednego kompa z lcd by sie znalazlo ? Bo kurka w drugim wątku z listą obecności sie wpisałem że chce miejsce a tu widze ze juz cienko ...
[#76] Re: Decrunch 2016

@twardy, post #75

Z miejscem na kompa może być ciężko. Możliwe jednak, że nie wszyscy będą cały dzień i miejsca będą się zwalniać.
[#77] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #76

Dobra, wezme lcd i sege megadrive i se w kącie kucnę najwyżej ;)
[#78] Re: Decrunch 2016

@madman15, post #10

Czy już ktoś ogarniał jakieś zewnętrzne spanie?
Czy jednak wszyscy noclegownię okupujemy?
Czy w okolicach party place czy noclegowni jest opcja wzięcia prysznica?
[#79] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #76

Nawet na MISTa??

Co do spania, to proszę uprzejmie o info jakie akademiki są tak do 5 km od party place.

DD
[#80] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #78

Czy w okolicach party place czy noclegowni jest opcja wzięcia prysznica?


Nie wiem czym jest ów noclegowania, ale jeśli chodzi o party place to tam nie ma prysznica. Są tylko zwykłe toalety. Jeśli ktoś ma ze sobą prysznic turystyczny to może sobie jakoś poradzić. Ja bym polecał zarezerwować sobie nocleg we Wrocławiu. Można to zrobić przez internet.
[#81] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #79

Nawet na MISTa??


Sprzęt możesz jak najbardziej zabrać, ale nie możemy dać gwarancji, że będzie dostępny stół, na którym będziesz mógł go postawić razem z monitorem itd. Liczba miejsc jest ograniczona i ludzie już się zapisali. Zawsze możesz też spróbować z kimś się dogadać na miejscu. Nie powinno być problemu.

Co do spania, to proszę uprzejmie o info jakie akademiki są tak do 5 km od party place.


post #20
[#82] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #81

Ale tam nie ma nic o akademikach tylko jest info że nie będzie polecania innych usług... z równoczesnym poleceniem serwisu booking.com

Nie znam Wrocławia, raz w życiu byłem, dlatego proszę o polecenie akademików w podanej odległości bądź stwierdzenie, że w tym obszarze brak.

Szukanie tego przez internet, dzwonienie wszędzie jest niezmiernie czasochłonne, przerabiałem to w Krakowie a ostatnio z Lublinem, dla osób mieszkających natomiast jest to zachód wtypu napisanie 1-2 zdań "z głowy".

Dziękuję.
[#83] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #82

Ale tam nie ma nic o akademikach tylko jest info że nie będzie polecania innych usług... z równoczesnym poleceniem serwisu booking.com


Ten akademik testowalismy ostatnio:

http://www.booking.com/hotel/pl/premiere-classe-wroclaw-centrum.pl.html

Standard ok, dystans ok, sniadanie ok, cena ok.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 12:19:15 przez slay
[#84] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #82

Nie znam Wrocławia, raz w życiu byłem, dlatego proszę o polecenie akademików w podanej odległości bądź stwierdzenie, że w tym obszarze brak.

Szukanie tego przez internet, dzwonienie wszędzie jest niezmiernie czasochłonne, przerabiałem to w Krakowie a ostatnio z Lublinem, dla osób mieszkających natomiast jest to zachód wtypu napisanie 1-2 zdań "z głowy".


Tak jak GumBoy napisał - nie możemy polecić czegoś z czego nie korzystaliśmy.
Rezerwacje można zrobić bez dzwonienia, przez stronę internetową. Serwisów w sieci jest wiele, nie tylko wspomniany, jest też airbnb. Serwisy oferują zwykle również opisy, mapy, dokładną lokalizacje. Nigdy nie korzystałem z żadnego akademika. Wiem tylko gdzie znajdują się jakieś niedaleko mojego miejsca zamieszkania - przy placu Grunwaldzkim (akademiki Uniwersytetu Medycznego). To też można sprawdzić na mapie.
[#85] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #84

Jeżeli chodzi o zwykłe akademiki (studenckie) to w tej okolicy będą to Uniwersytetu Ekonomicznego.

http://www.dds.ue.wroc.pl/index.php?strona=glowne/nasze-obiekty

To tyle reszty musisz dowiadywać się osobiście.
[#86] Re: Decrunch 2016

@Creonix, post #85

Tak jak GumBoy napisał - nie możemy polecić czegoś z czego nie korzystaliśmy.


Możecie, tylko Wam się nie chce i dorabiacie ideologię to tego. A poza tym ja nie potrzebuję "polecenia" tylko informacji że X jest w odległości Y od Z. Jak pyta starsza pani o drogę na ulicy też mówisz że nie możesz polecić, bo tamtędy nie szedłeś??

Poza tym
@slay
@Creonix

Dzięki za info!! To mi wystarczy.
[#87] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #86

Jakbyś tam coś wstępnie rezerwował i by pytali "ilu was będzie"
to powiedz że... będzie nas trochę ;)
Ja chyba tez bym korzystał bo to w końcu 3 dni to myć się trzeba i spać w miarę wygodnie. OK
[#88] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #86

Nie rozumiem toku logiki kontry jaką prezentujesz. Nie można polecić noclegu gdzie się nie spało. Nie organizujemy noclegów tylko party. Tekst o niechceniu mogłeś sobie darować...
[#89] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #86

Jeszcze w okolicy jest ATOL ale ja tego akademika w ogóle nie znam dlatego nie podałem wcześniej bo nie wiem nawet czy jeszcze istnieje, powinien.

Politechnika Wrocławska DS Atol
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 137

Tel.: (71)3614944

Natomiast tzw. T-eki czyli akademiki Politechniki Wrocławskiej są ok. > 5 km od Hubskiej i to już nie jest tak blisko jak się wydaje, na piechotę by chyba się 40 minut szło tak oceniam. Natomiast plusem jest to że jest ich tam sporo więc i szansa większa na pokoj.

Mogę udostępnić nocleg dla max. 2 osób w warunkach party place ;D ale mieszkam daleko od miejsca Decruncha.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 13:21:50 przez Creonix
[#90] Re: Decrunch 2016

@DiskDoctor, post #86

Możecie, tylko Wam się nie chce i dorabiacie ideologię to tego.

To jest Twoja opinia, niekoniecznie prawdziwa.

Nigdy nie szukałem noclegu we Wrocławiu, nie znam w związku z tym również tutejszych hoteli, akademików hosteli.

Reasumując "zachód" to dla mnie taki sam jak dla Ciebie, czyli musiałbym odpalic przeglądarke i skorzystać z internetu. Uważam dalsze dywagacje w tym temacie za bezsensowne i do niczego nie prowadzące.

A poza tym ja nie potrzebuję "polecenia" tylko informacji że X jest w odległości Y od Z.

Żeby podac Ci taka informację, musiałbym... uruchomić przeglądarkę i skorzystać z serwisów z których możesz skorzystać sam.

Naprawdę Michał, nie mam bladego pojęcia, dlaczego załozyłeś, że ja z głowy siadam i wymieniam hotele czy inne noclegownie tylko dlatego że tu mieszkam. Z mojej strony EOT w tym temacie.


Co do miejsca na stole, tak jak powiedział Grzegorz. Każdy ma przypisany do siebie slocik i może się nim z kims podzielić, bądź nie. Pamiętać jednak warto, że stoły maja limit obciążenia (zanim napiszez, wiem że "to tylko Mist", piszę do ogółu).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem