[#181] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #180

No ja miałem to nie-szczęście być fotografem tego wzniosłego momentu :)
[#182] Re: Decrunch 2016

@Davka, post #181

Ogromne podziękowania i brawa dla organizatorów party! OK
Po latach obecności na forum, fajnie było przynajmniej część z Was poznać osobiście (bo czas nie jest z gumy) piwo
[#183] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Byłem przeżyłem wróciłem ;) Wielkie dziękuję wszystkim za mega spotkanie :)
[#184] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Decrunch 2016 przeszedł do historii Jako jeden z organizatorów jak i uczestnik przeżyłem tyle emocji co przez dekadę życia, to było niesamowite!

Brawa dla uczestników (tak tych co mieli blisko jak i tych co przyjechali z bardzo daleka - wielki szacunek!), dla każdego kto wystawił swoją produkcje na kompotach, dla zwycięzców compo jak i turniejów gier. Dla takich przeżyć, atmosfery i ludzi warto było!
Chwilami to był taki mega wielki rollercoaster w głowie, sam nie wiem jak to opisać

Specjalne podziękowania dla naszych wolontariuszy a także ekipy z Chełm Amiga Legion - Jenot i MarioDJ w ogromnym stopniu pomogli nam w sprawach sprzętowych i logistycznych, robiliście niesamowitą robotę przez cały czas trwania imprezy, nie wiem co byśmy bez was zrobili Podziękowania dla Alta, MHKI, Retrogralnii i DKiG za wsparcie, dzięki dla argaska za wsparcie w reżyserce przy wyświetlaniu produkcji. Jeśli kogoś pominąłem nie obrażajcie się. Niewiele spałem (podobnie jak każdy z organizatorów).

Będziemy w tym wątku jeszcze wrzucać linki do wyników, zdjęć, filmów i relacji.

Chciałbym z tego miejsca również jeszcze raz przeprosić Pixel Nation za problemy z wyświetleniem animacji, ale koniec końców udało się Wild Compo dokończyć uzupełniając dwie brakujące w nim prace.

współorganizator Decrunch 2016

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 20:48:44 przez grxmrx
[#185] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #184

"Chciałbym z tego miejsca również jeszcze raz przeprosić Pixel Nation za problemy z wyświetleniem animacji, ale koniec końców udało się Wild Compo dokończyć uzupełniając dwie brakujące w nim prace."
Troche jak stosunek przeywany ale są tacy co to lubią ;) i nie mówie o sobie :):)
Ja też z tego miejsca przepraszam za dość pijacko emocjonalny wylew, ale umówmy się ze skasowac komuś z pendrive prace to mało pro! :):). OK
[#186] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Dzięki za imprezę! Miło było się znów spotkać i pogadać, pooglądać dema, a nawet jakieś wystawić
[#187] Re: Decrunch 2016

@tygrys, post #186

Wielkie brawa dla orgów i competitorów! Dzięki za wyśmienitą zabawę!
[#188] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Sprzętem retro interesuję się od dawna, ale to moja pierwsza tego typu i na taką skalę impreza w życiu. Szczerze mówiąc troszeczkę się obawiałem czy uda mi się wtopić w tłum z racji tego, że ogólnie jestem lekko nieśmiały i ogólnie słabo się udzielam w tematach związanych z amigą czy innym sprzętem czy to na forum czy ogólnie. Druga sprawa, że osobiście nikogo nie miałem przyjemności wcześniej poznać z tego światka, ale moje obawy były bezpodstawne i głupio mi, że zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem.
Bardzo się cieszę, że miałem okazję uczestniczyć w tak świetnym evencie i poznać takich niesamowitych ludzi. Atmosfera była prześwietna, czułem się jak w rodzinie. Zero jakiejkolwiek spiny, wszyscy przyjaźnie nastawieni i otwarci na dyskusje i pomoc, nie było mowy o nierównym traktowaniu ze względu na bycie scenowcem, legendą, czy zwykłym szarym użytkownikiem. Muszę przyznać, że dawno tak świetnie się nie bawiłem i na pewno długo będę to wydarzenie wspominał. Już teraz bardzo żałuję, że nie udało mi się wygospodarować więcej czasu i byłem na imprezie tylko z piątku na sobotę.

Z ręką na sercu przyrzekam, że jeżeli tylko będę w stanie to będę mocno wspierał tego typu inicjatywy i zawsze służę pomocą czy to w organizacji, finansowo czy w jakikolwiek inny sposób. Długo by można tak pisać bo nie mogę wyjść z zachwytu, ale w końcu braknie miejsca. Na pewno spotkanie z takimi ludźmi jak wy mnie mnie mocno podbudowało i zmotywowało do działania, tak więc czas zabrać się do roboty i zacząć tworzyć swoją historię związaną z Amigą

Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować organizatorom imprezy oraz wszystkim uczestnikom za tak świetnie sprzędzony wspólnie czas, to było dla mnie coś niesamowitego szeroki uśmiech Do zobaczenia wkrótce!
[#189] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #161

2 filmik :)
Jeszcze się wysłał trzeci :)
Pozdro dla wszystkich maniaków!!!

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 23:13:46 przez Vato
[#190] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #189

1sze miejsce w Wild Compo:

"RYJBook" by Ghostown
https://www.youtube.com/watch?v=5FBJg1M26Vk&feature=youtu.be

1sze miejsce w Combined Intro Compo:

"Je Suis Rose" by Ghostown
http://www.pouet.net/prod.php?which=67453
[#191] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #184

Wreszcie się jakoś pozbierałem po trzech dniach imprezowania i całodniowej podróży. Dzięki za świetną imprezę. Produkcje świetne - było co oglądać i czego słuchać, i jak zawsze - o jeden dzień za mało.

No i gdzie ściągnę prace i zobaczę wyniki, bo na CF ostała mi się ino muzyczka na Pokeya (bardzo dobra zresztą)?
[#192] Re: Decrunch 2016

@zeter, post #185

skasowac komuś z pendrive prace

że łot? :D
[#193] Re: Decrunch 2016

@slay, post #190

Powinniście jeszcze dodać: alt_ i Vato
[#194] Re: Decrunch 2016

@alt_, post #193

Tu by wyszło 110% dopasowania :P
[#195] Re: Decrunch 2016

@madman15, post #194

Fakt, oboje brzydcy, ale żeby zaraz podobni?... ;)
[#196] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #189

Dzięki Vato za nagrania, czyli pogłoski okazały się prawdą - faktycznie zagrałem seta :D

Prośba do uczestników Tracked i Exe Music compos - podeślijcie swoje kawałki na modules.pl, to zrobię Dekranczowy Update. Jak na razie mam swoje i MotionRide.

Wracanie do rzeczywistości in progress, ale boli.
[#197] Re: Decrunch 2016

@slay, post #190

W Wild Compo koncepcja „kwity na kolegów” w tej czy innej formie wiecznie żywa .
[#198] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #196

Spoko!
Zagrałeś seta bardzo pięknie... dzięki wcześniejszej głębszej medytacji OK
[#199] Re: Decrunch 2016

@Jazzcat, post #195

brzydcy - to i pasują do idei (vide Slayer aka Muniek). Na Ciebie też mam sobowtóra, ale nie z demosceny, ani żaden papież.
[#200] Re: Decrunch 2016

@alt_, post #199

Dzięki orgom za mile spędzony czas :) Było znacznie lepiej niż rok temu, oby tak dalej.
Po wyspaniu krótkie wypunktowanie +/-

Plusy:
- klimat / atmosfera / ludzie
- pogoda :)
- miejscówka - wciąż daje rade, dobry pomysł z bigscreenem na przeciwległej ścianie i małym z boku jak na LE
- soczyste gfx compo, music compo, znacznie więcej prac niż rok temu
- system uploadu prodek przed party (super pomysł)
- tajska knajpa niedaleko, dzięki Jenot za podrzucenie info

Minusy:
- dramatyczna obsuwa konkursów (wiele osób nie doczekało obejrzenia swoich prac na ekranie)
- problemy z prowadzeniem kompos (gfx compo, wild)
- konkurs w SWOS: rok temu było epicko, w tym roku system, że przegrany odpada, sprawił, że zagrałem tylko jeden mecz :) (oczywiście zakładałem, że przegram, ale chciałem sobie trochę więcej pograć i przegrać 8 razy :P Rok temu graliśmy też na dużym ekranie, w tym roku nie.
- bigscreen (nasycenie kolorów, czerń, romycie, ucięty obraz na dole)
- jakiś kranik z zimnym piwem / beer truck :) też by w sumie nie zaszkodzil przed budynkiem
- ból głowy dzień później (hm, nie wiem dlaczego, może się czymś strułem :P

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 10:12:26 przez slay
[#201] Re: Decrunch 2016

@AceMan, post #196

Hehe :)
Jak Cię pytałem, że wiesz, że grasz za chwilę (to odpowiedziałeś)..:
błasawra sdbjf cxb błęee asdaweraoibvc połłatowe towe

hmm - myślałem, że grasz w jakąś grę.... ale potem wstałeś i zagrałeś miodnie... aby się za chwilę (po secie - w dwu znaczeniach) położyć do kontemplacji

Ależ było pięknie na party - ORGI DZIĘKI, widzimy się za rok :)
Dzięki dla chłopaków z Chełma za super ogarnięcie - Jenot, ja myślę, że na next party to takie 106% ugotuj :P w końcu po co się rozdrabniać?

Dzięki wszystkim co udało mi się spotkać, i poznać - było naprawdę extra :) Sordan - JU ROCK (Single malt rulez)!

Jedyne co mnie bolało to:
- przegrać w Dyna Blaster z KOBIETĄ - Natalia (?dobrze zapamiętałem) rządziła z cycem...
- Lotus 2 - auto mi się psuło i nie chciało jechać :)
- i nie zagrałem w RR - bo się obsunęło i nie wiem gdzie byłem w tym czasie
- do Slam Tilta nie udało się dopchać, ale 5 mld Madmana - nie do przeskoczenia pewnie

Reszta - super spoko, nawet mało się wieszał sprzęt przy kompotach, i dość sprawnie szło... w pewnym momencie myślałem, że będziemy tam siedzieć do rana :)

A na koniec wielkie dzięki dla Cahira - fajna prezentacja i ciekawa (dla mnie bardzo) - szacun za przygotowanie - ciekawe gadanie :)

Można pisać i pisać bez końca, ale - pewnie będziemy tu w trybie "Live" opisywać - noi czekamy na produkcje :)
[#202] Re: Decrunch 2016

@slay, post #200

Slayer ja tam w Twoim minusie
"- konkurs w SWOS: rok temu było epicko, w tym roku system..."

dostrzegam małego plusa: zmiana zasad systemu turniejowego spowodowała że wprowadziliśmy sobie sami system motywujący pt. "pijemy po każdym golu" OK
[#203] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #189

trzeci


Ej no, solówkę na gitarze obciąłeś w połowie.
[#204] Re: Decrunch 2016

@slay, post #200

- system uploadu prodek przed party (super pomysł)


Jest jedna rzecz którą sugerowałem dodać na przyszły rok (już wspominałem orgom). Przy uploadzie kolejnego pliku żeby pojawiał się aktualny timestamp. Żeby mieć ponad wszelką wątpliwość że się ma zuploadowany właściwy plik - i który można ewentualnie usunąć.

Poza tym zgadzam się ze Slayem, byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało.
[#205] Re: Decrunch 2016

@WojT_GL, post #201

Właśnie, co to był ten wielki cyc? Ktoś zna model tego kontrolera?
[#206] Re: Decrunch 2016

@slay, post #200

- ból głowy dzień później (hm, nie wiem dlaczego, może się czymś strułem :P

Ja tam wiem po czym - paliwo lotniczne, też mnie ścięło

PS:
Nie znalazł przypadkiem ktoś u siebie w plecaku mojej koszulki polo?
Jasna, jasnoszare/kremowe paski, będę wdzięczny za wszelakie info.
Pzdr

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 11:19:51 przez dotmod
[#207] Re: Decrunch 2016

@Andrzej Drozd, post #203

Tu masz tyrzywarty z pełną solówką.
Kręcony drugą komórką z trzeciej ręki
[#208] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #207

Chris Huelsbeck w wersji na gitarę wymiata :)
Jak pozgrywam moje filmy/zdjęcia - to udostępnię

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 11:43:15 przez WojT_GL
[#209] Re: Decrunch 2016

@grxmrx, post #1

Impreza była zajebista, podziękowania dla orgów i uczestników!!

Wrażenia:

+ nagłośnienie było super - mono, nie za głośno i z bezpiecznie odciętym dołem
- totalna masakra w trakcie gfx compo
- kolejność compotów. Nie wiem, czy wild po kompotach muzycznych to dobry pomysł? Jako że jest to konkurs o mniejszym ciężarze gatunkowym, powinien być albo na samym początku, albo po pierwszym bloku, zwłaszcza, że było już bardzo późno i dużo ludzi zasnęła w trakcie… Podobne odczucia mam jeśli idzie o Twoje stare demo. Może by to puścić jeszcze za dnia jako pewnego rodzaju dodatkową rozrywkę, a nie w trakcie głównych konkurencji?
- z niewiadomych przyczyn poleciała wcześniejsza wersja naszego intra, chociaż już na party uploadowaliśmy finala
+ dużo dobrych prac graficznych
+ miejscówka, klimat, bezpieczeństwo (o 13 rzuciłem plecak w kąt, a o 3 leżał dokładnie w tym samym miejscu :) )
- brak jakiejkolwiek wykonywalnej produkcji Dreamweb!

Luźne sugestie:

1. Co Wy na to, żeby zrobić jingle przed każdym konkursem? Tak jak na Revision. Buduje to fajny klimat i niejako wzywa ludzi do powrotu na salę. Zabrakło tego i niestety opuściłem exe graphics.

2. Może następnym razem big screen na zewnątrz?

3. Może by wprowadzić ograniczenie do 1 pracy na autora w każdym compo? Bo np. w tracked music ktoś wystawił chyba 4 moduły :)

4. Może by tak zamiast mnożyć byty ponad potrzebę, świsnąć brzytwą Ockhama i zrobić jedno exe compo? Tym samym produkcja Floppy zamiast w Wild poleciałaby tam.


Na koniec linki do moich kawałków z music compo:

Tracked
Exe Music

Mały komentarz warsztatowy odnośnie exe music. Większość brzmień pochodzi z syntezatora Cinter, który został stworzony z myślą o intrach 4k na A500. Dodatkowo w najnowszej wersji Blueberry wprowadził możliwość łączenia syntezy z samplami, co jest niesamowite i stanowi krok milowy jeśli idzie o A500. Nowy Cinter dostępny jest na razie tylko dla przyjaciół, ale niebawem będzie upubliczniony.
[#210] Re: Decrunch 2016

@Vato, post #207

Dzięki wszystkim za party. Przybyłem późno, bo nie zawsze może być tak jak by się chciało, ale mimo tego i tak zabawa była przednia.
Scenowo - wielkie zaskoczenie, ile było produkcji na msx i gfx, co więcej na dobrym poziomie. Gfx kompo w ogóle pokazało nową jakość - wielkie brawa. Cieszę się, że zostałem do rozdania nagród i mogłem należycie oklaskiwać wszystkich tych, którzy mieli swój wkład w kompty (i całe party!).
Dzięki wszystkim z którymi pogadałem czy to chwilę czy kilka godzin! :) Dzięki Wam było warto jechać.
Nie pozostaje nic innego jak zapowiedzieć się na następną edycję :), skoro organizatorzy ją conajmniej dwukrotnie obiecywali w trakcie trwania imprezy.

ps. Żałuję, że nie widziałem mowy Cahira oraz występów Acemana i Katoda. Fragmenty na mówią jasno, że były przednie.
ps2. Ktoś nagrał powyższych Panów tak, żeby można było całość zobaczyć gdzieś? Byłbym bardzo wdzięczny za linki :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem