kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty 19
Zapraszamy w samo południe w piątek 12 sierpnia 2016 na 19-tą edycję AmiParty !!!

Miejsce to jak zwykle firma reklamowa "Image" w Chełmie przy ul. Hutniczej 30.

Szczegóły, rezerwacje noclegów jak i regulamin compo, na stronie http://chal.pl/

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników Amigi i innych retrokomputerów.


Wydarzenie Facebook - klik - klik


Ostatnia aktualizacja: 19.03.2016 12:21:10 przez Mariodj

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2016 12:24:22 przez Mariodj
[#2] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Pierwszy :D
[#3] Re: AmiParty 19

@pong777, post #2

Żeby się liczyło to musisz być pierwszy na party :D
[#4] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Gdzie jest ta rezerwacja noclegów, bo nie widzę...
[#5] Re: AmiParty 19

@Krashan, post #4

Jest w zakładce Amiparty XIX. Wpisałem Cię na listę, tylko daj znać czy przyjeżdżasz sam.
[#6] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #5

Ja też poproszę od piątku do niedzieli
[#7] Re: AmiParty 19

@_Skiba, post #6

Ja tez sie pisze na nocleg od piatku do niedzieli
[#8] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #7

I ja też proszę od piątku do niedzieli i będę z L. :)
[#9] Re: AmiParty 19

@il_capitano, post #8

I dla mnie również od piątku do niedzieli.
[#10] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Widzę, że nowości, zmiany, zmiany, zmiany, reklama na Pouecie.
http://chal.pl/

No więc w zależności od finansów, to ja jednak bardzo chętnie, na razie wygląda.

Z tym, że 12-ty to piątek, skąd płynie pytanie, czy zlot jest do soboty, czy do niedzieli.

Pozdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

PS: Czy gdybym dał radę wziąć A1200, to znajdzie się zbłąkany monitor do pożyczenia?
A zbłąkinie rykoświstąkały.
[#11] Re: AmiParty 19

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #10

PS: Aaaa, czyli jednak do niedzieli. Coraz lepiej...
[#12] Re: AmiParty 19

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #10

Impreza zawsze od piątku po niedziele :) monitorek sie dla ciebie znajdzie więc śmiało zabieraj sprzęt :)
[#13] Re: AmiParty 19

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #10

Monitor się znajdzie. Przyjeżdżaj.
[#14] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #13

Aaaa, no to dzięki.
Jak tylko będą pieniądze i możliwości, to bardzo chętnie.
Pozdrrrrrrrrrrrrrr.
[#15] Re: AmiParty 19

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #14

zaczynaj oszczędzać
[#16] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Na chal.pl regulamin compo po naszemu i nie naszemu;)

Tłumaczył nasz brytyjski łącznik Sir_Lucas za co wielkie podziękowania :)

Zapraszamy, zachęcamy do zapoznania się jak i do produkcji oraz zgłaszania prac.

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 19:31:21 przez Mariodj
[#17] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #16

chal.pl


Świetne logo OK
.
[#18] Re: AmiParty 19

@rePeter, post #17

Tym razem zamierzam się stawić. Żadnych problemów zdrowotnych i finansowych na tą chwilę nie przewiduję - a to dobry znak OK .

Pozdrawiam,

Azz
[#19] Re: AmiParty 19

@Azzorek, post #18

Mimo olbrzymiej odległości tym razem też będę
[#20] Re: AmiParty 19

@_Skiba, post #19

No i bardzo elegancko panowie :) to my przyjmiemy panów z honorami :) jak to na wschodzie ;)
[#21] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #20

to my przyjmiemy panów z honorami :) jak to na wschodzie ;)


Tak, jak to na wschodzie- uczciwy sąd i strzał w potylicę.. nie mogłem się powstrzymać

Na szczęście na miejscu, w zacnym towarzystwie i świetnej atmosferze można będzie sobie zapodać coś bardziej przyjemnego szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 08:29:24 przez BULI
[#22] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Na chwilę obecną, obecny (nomen omen).
[#23] Re: AmiParty 19

@BULI, post #21

Cóż, na naszym wschodzie nie stosujemy takich praktyk ... no najwyżej rozpierducha w amigowe klasyki.

W sumie nie tylko, przecież ostatnio na topie jest Tanks Fury szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2016 09:49:31 przez misiek2
[#24] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Urlop zaklepany, jak nic się nie pokomplikuje to tym razem będę piątek - niedziela. Z radością. Będę zapewne z MrZaibatsu (który swoją drogą nieźle się napalił na odpalenie Tanks Furry na swojej A600) oraz pewnie innymi ochotnikami na podróż, ale jeszcze za wcześnie, żeby organizować towarzystwo.

A i nie wiem czy wiecie, ale przybędzie też gość z USA, którego żona ma rodzinę w Lublinie, jest to Bill z The Guru Meditation -- mają tam Westchester Amiga User Group - ja myślałem, że w USA Amiga nie miała zbyt wielu fanów a tu proszę!
[#25] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #24

Bardzo pozytywna postać ten Bill. Jest zawodowym operatorem w przemyśle filmowym i reklamowym. Myśle że miał bym z nim sporo wspólnych tematów ;) Tylko ten mój kaleczniarski inglisz Grrr;|
Sam kanał już polecałem, naprawde fajną robote robią! OK
[#26] Re: AmiParty 19

@zeter, post #25

Zeter, z tego co pamiętam to chyba jesteś z Wawy, będę mógł cię zabrać najprawdopodobniej, dlatego rezerwuj sobie termin.
[#27] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #24

TF na A600 będzie problemem podobnie jak na mojej A500. Jeśli MrZaibatsu nie ma przynajmniej 020 to będzie lipa. U mnie na 68000@14MHz nie mogę wejść do menu (zwis) a po pierwszej misji mam czarny ekran. Do szybkości nie mam żadnych zastrzeżeń, chodzi tak samo płynnie jak na A4000.
@zeter Co do inglisz to mój jest też strasznie kaleczniarski, ale mamy pewne specyfiki poprawiające wymowę i ogólnie komunikację. W dowolnym języku. ;)
[#28] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #27

Z tą a600 to słyszałem, ale nie chcę teraz dobijac chłopaka.. Niech spróbuje, najwyżej pożyczę mu moją 1200kę.

Na sali w razie czego będą zaprzyjaźnieni tłumacze.
[#29] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #22

Gum, a jak zamierzasz się przetransportować? Zastanawiam się czy MotionRide'a nie namówić na przyjazd. Też jest z Wrocka, może byłoby jakieś miejsce, albo ekipa do pociągu/busa.
[#30] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #29

Jeszcze nie mam pojęcia. Dakota się zastanawia, Grx też. Wyjdzie w praniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem