kategoria: AmiParty
[#31] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #30

Oki, daj proszę znać jeśli będzie jakaś okazja. Thx!
[#32] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #26

Bardzo chętnie bym pojechał, planowałem w zimową edycje ale się nie udało, więc teraz planować nie będę, zobaczymy jak wyjdzie. Teraz skupiam się na wypadzie do Wrocka, niestety w sobote ale zawsze lepsze to niż nic ;)
@Jenot - no ba, ma się rozumieć ;)
Do zobaczenia na Decrunch... póki co ;)
[#33] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Wciąż rozważam dojazd na miejsce na rowerze i spanie w śpiworze, jak rozumiem opcja prysznica jest wciąż dostępna (jak wynika ze strony)?
I jeszcze kwestia roweru - da radę mam nadzieję gdzieś go zostawić we w miarę bezpiecznym miejscu?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 10:47:25 przez madman15
[#34] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Eeeej, a w tym roku będzie można kupić jakieś acemanowo-amiparciane gadżety w postaci koszulek, gadżetów, podkładek, kubków itd?
[#35] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Ja pewnie będę z soboty na niedzielę, bo akurat jestem wtedy na urlopie. Stawię się dzięki uprzejmości Virago i pong777 (będę na urlopie niedaleko Virago), ale proszę mi nie rezerwować miejsca jeszcze.

DD
[#36] Re: AmiParty 19

@madman15, post #33

Wow :)
routemap

tam i nazad to ciągłej jazdy 2 doby - zakładając że możesz pedałować max 10h dziennie - to 5 dni żeby dojechać i wrócić :) Amiga w plecaku zmarnieje
[#37] Re: AmiParty 19

@madman15, post #33

Startuj. Na rower miejsce się znajdzie. Prysznic jak zawsze - dostępny.
[#38] Re: AmiParty 19

@WojT_GL, post #36

Raczej Amigi nie wezmę, będzie pewnie ich wystarczająco. No chyba żeby, jeszcze zobaczymy.
Dojazd planuję w 3 dni, ale i tak zobaczymy, muszę po miesiącu przerwy (wypadek) odbudować nieco formę...
Aha, mapa jest błędna, pojadę raczej tak - z domu :)

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 12:21:43 przez madman15
[#39] Re: AmiParty 19

@madman15, post #38

Tylko ja Cię proszę - dojedź w jednym kawałku. ;)
[#40] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #39

Nigdy nie wiadomo, ostatnio pojechałem na 85 km wycieczkę i skończyła się po 2.5km w karetce, no ale nie przewidzisz.
[#41] Re: AmiParty 19

@madman15, post #40

Haha! Z powrotem będziesz miał pod górkę


Wiem, że termin jeszcze odległy ale jedzie ktoś autkiem (Biax, Wojt, reszta mafii?)
z okolic Katowice, Bielsko-Biała itp. ?


Do orgów - chciałbym nocleg zarezerwować od piątku do niedzieli.

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 14:16:45 przez Vato
[#42] Re: AmiParty 19

@Vato, post #41

Miejsca w pokojach niestety już wszystkie zarezerwowane. Pozostaje Ci albo Sleeping Room/podłoga albo coś z okolicznych hoteli: link
[#43] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #42

No, widzę właśnie.. są 3 hotele blisko ale nie chcę rezerwować tylko sobie bo nuda.
Będzie trzeba poczekać aż ktuś też pojedzie z moich stron i zarezerwować coś razem.

MADMAN a Ty masz coś zarezerwowane?

PS. niedaleko jest zakład karny - tam może są miejsca jakby co



Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 14:36:02 przez Vato
[#44] Re: AmiParty 19

@Vato, post #43

Ja nie mam zarezerwowane, używam opcji "podłoga". Na przyjazd i powrót mam sporo czasu, od 6 do 21 sierpnia mam urlop :)
[#45] Re: AmiParty 19

@Vato, post #43

Vato, ja się wybieram, ale będę jechał od Warszawy i to kilka dni wcześniej. Prawdopodobnie nie będę sam. Nocleg rezerwowałem w hotelu Tessa o ile dobrze pamiętam.

Pozdrawiam,

Azz
[#46] Re: AmiParty 19

@madman15, post #38

Wow, trzymam kciuki - oby pogoda dopisała (na szczęście sierpień często jest mniej burzowy niż lipiec). Ja może bym się też zdecydował na taki wypad, ale spanie w namiocie raczej mnie nie bawi.

Zobaczymy jak u mnie sprawy się ułożą - mam nadzieję, że też uda mi się przyjechać.
[#47] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #34

No OK, zgaduję, że tym razem żadnych gadżecików nie ma w planach.
[#48] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #47

Wiem, że do party jeszcze miesiąc, ale jeśli będzie ktoś bez transportu, to jadę samochodem z wawy, w sobotę 13.08 rano i wracam w niedziele. Mam dwa lub trzy miejsca(jedno muszę potwierdzić).

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2016 16:35:52 przez Red
[#49] Re: AmiParty 19

@Red, post #48

Też będziemy jechać z Warszawy/Legionowa, będą ze 2/3 miejsca wolne, wyjazd w piątek. Trudność polega na tym, że w dniu wyjazdu jeszcze nie będzie wiadomo, o której wyjedziemy. Plan jest taki aby dojechać piątek wieczorem.
[#50] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #49

Ja już trenuję, zobaczymy czy się uda ;) Pewnie piątek po południu dotrę.
[#51] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #42

Ja będę zapewne w sobotę wczesnym popołudniem z Virago.

A powrót jakoś nad ranem, więc tym razem bez spania się obejdzie
[#52] Re: AmiParty 19

@DiskDoctor, post #51

OK, zestaw karaoke czeka.
[#53] Re: AmiParty 19

@madman15, post #50

Yeah! Madzi na AP jeszcze nie spotkałem.
[#54] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #53

Bo tobie zawsze daaaleekooo :)
[#55] Re: AmiParty 19

@madman15, post #50

Jak tam rzeczywiscie dotrzesz na bajku.... To szacun ;)
[#56] Re: AmiParty 19

@WojT_GL, post #55

Taki plan, zobaczymy jak z realizacją będzie ;)
[#57] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #54

Daaaaleeeekooooo, ale przyjeżdżam jak mogę.
[#58] Re: AmiParty 19

@madman15, post #56

Żeby ci się rowek nie poszerzył od tego jeżdżenia!

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 12:21:49 przez Sokok
[#59] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #47

No OK, zgaduję, że tym razem żadnych gadżecików nie ma w planach.


jak są to nie ma ciebie ;)
[#60] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #59

Ano, tak to widocznie działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem