kategoria: AmiParty
[#91] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #90

Super, to spróbuję ciebie odnaleźć i może coś razem coś wymyślimy.

BTW, znacie na Amigę program do testowania zdarzeń generowanych przez joystick? Wizualizacja kierunków i fire?
[#92] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #91

Bede z A4000. Wiecej nie zabieram Bo nie ma sensu.
Nie ma miejsca I czasu.

Chyba ze ktos chce zobaczyc np justspeccy lub timexa 2068 lub 2048 czy xz spectrum plus czy co tam chcecie.
[#93] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #92

Ja nic nie zabieram, bo jade pociągiem, wszyscy się wykruszyli :(
[#94] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #91

Jest tego milijard. Sam używam JoyTest.
[#95] Re: AmiParty 19

@_Skiba, post #93

Ja nic nie zabieram, bo jade pociągiem
Ostatnio jadąc pociągiem przywiozłem do Chełma A1200, monitor 17", głośniki z subem i sporo pomniejszego sprzętu...
[#96] Re: AmiParty 19

@madman15, post #94

Dziękuję! Właśnie zależało mi na czymś sprawdzonym.
[#97] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #30

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie Ja również się pojawię.
Będę jechał z południowej wielkopolski jak na razie sam.
Czy byłby ktoś chętny z Wrocławia lub okolic na wspólną jazdę?
Jadę sam małym kombi więc ze 3 partyzantów ze sprzętem mogę zabrać
TRASA

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 21:54:07 przez Jacenty
[#98] Re: AmiParty 19

@Jacenty, post #97

Jestem chętny, ale na podróż powrotną przez Wrocław bo bilet w stronę Chełma już mam

Przy okazji, jeśli będą zainteresowani słuchacze a organizatorzy pozwolą (mam wstępne zapewnienie, że tak:), chciałbym w sobotę przedstawić krótką prelekcję i przez niedługi czas poprowadzić taki luźny panel dyskusyjny na temat rozwoju portalu PPA.pl. Slajdy już mam, tak do godziny fajnie byłoby pogadać na żywo :)
[#99] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #98

Nie powinno być problemu. Czas sie wygospodaruje.
[#100] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #98

Zainteresowany słuchacz jest.
[#101] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #98

Nie ma problemu OK nawet w obie strony
[#102] Re: AmiParty 19

@Jacenty, post #101

Dobra, mogę oficjalnie potwierdzić, że jestem przygotowany i będę mógł zrobić prezentację nt. użycia Amigi jako syntezatora korzystając z programu FM Synth. Jenot potrzebowałbym tylko podłączenia do jakiś konkretnych głośników - monitorów .

Nie będę koncentrował się na samej syntezie FM (na to potrzeba dużo czasu), ale na tym jak zrobić fajne utwory mając do dyspozycji dowolną Amigę z programem FMsynth i jakiś komputer klasy PC lub Apple z programem DAW (np. darmowym "Presonus Studio One" w wersji Prime). Wskazana klawiatura sterująca MIDI lub jakiś syntezator - dużo łatwiej się komponuje, oraz dobre chęci. Konieczny interfejs MIDI do Amigi - bez tego ani rusz. Na szczęście Krashan ostatnio podjął się produkcji (mam i działa bez problemów).

Będzie to kogoś interesowało?

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 23:22:39 przez Azzorek
[#103] Re: AmiParty 19

@Azzorek, post #102

Będziesz mógł się wpiąć przez mój mikser do nagłosnienia, 2x350W aktywne RCF.
[#104] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #103

No i OK . Swój mikser też zabieram, lepiej mi będzie ogarnąć :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#105] Re: AmiParty 19

@Azzorek, post #104

Ja jestem zainteresowany. Najprawdopodobniej będę miał CS1x, więc jeśli potrzeba będzie klawiszy to służę pomocą :)
[#106] Re: AmiParty 19

@virago, post #105

Zabieram Korga R3 - ale może mały Jam Session live ?

Pozdrawiam,

Azz
[#107] Re: AmiParty 19

@Azzorek, post #106

Jakby ktoś miał na zbyciu oryginalną sprawną stacje do Ami1200 to chętnie odkupię.
[#108] Re: AmiParty 19

@Jacenty, post #101

Jeśli masz jeszcze jakiś slot, to dołączyłbym chętnie. W tamtą stronę już z Grxem bilety mamy kupione i jakoś mentalnie zaplanowaliśmy chillout w Intercity już ;).
[#109] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #108

Weźmiemy Cie. To na powrót mielibyśmy już komplet 4 osoby w aucie.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 11:28:02 przez Jacenty
[#110] Re: AmiParty 19

@Jacenty, post #109

Perfecto.
[#111] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #110

W piatek ok 11 wyjeżdżam ze Świdnika na Chełm.
Nie po drodze mi do Lublina ale mogę kółko zrobić i pojechać najpierw na Lbn
Ktos chętny? Mam 3-4 miejsca.

Krashan masz juz transport?
[#112] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #111

Krashan masz juz transport?
Mam .
[#113] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #49

Będę ruszał spod Warszawy w piątek ok 17:00, choć to nie jest do końca pewne. Jeśli godzina nie ma dla kogoś znaczenia, a ten ktoś jest na poniższej trasie i chce się przetransportować na/z AmiParty to zapraszam do kontaktu na PW.

[#114] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

A czy moja koszulka od Acemana AmiParty się ostała?

Macie ją gdzieś? Bo podobno wylądowała w marcu w Chełmie.

DD
[#115] Re: AmiParty 19

@DiskDoctor, post #114

Wydaje mi się, że jest u Jurka.
[#116] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #115

Obecnie przebywam w Warszawie (delegacja). Po pracowitym dniu wracam do hotelu i oddaję się amigowaniu, a konkretnie zabawą programem FMsynth, i robię kawałek na sierpniowe Amiparty 2016r . Poniżej dowód - miksera już nie chciało mi się podłączać. Wykorzystałem za to telewizor LCD jako wyświetlacz (obciął mi dół ekranu, ale tam jest akurat tylko klawiatura pokazana). Perełka dodaje skrzydeł i weny twórczej ... .



Do zobaczenia za dwa dni!

Azz

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 21:18:30 przez Azzorek
[#117] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Czy miałby ktoś, kto będzie na miejscu, do użyczenia na czas trwania imprezy monitor, do którego mógłbym podłączyć A600?
[#118] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #117

Monitory zapasowe to pewnie Jenot zapewni. Ale jak juz nie ma to mogę zabrać dodatkowy tylko musze wiedzieć.
Jenot pisz czy masz dodatkowy jak nie to mogę zabrać MP711 bo mam dwa tylko jutro mysz wiedziec bo mam jeden w robocie.
[#119] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #117

No ja nie mam nadmiaru monitorów ale coś postaramy się zorganizować.
[#120] Re: AmiParty 19

@grxmrx, post #117

Nie ma sprawy - do wyboru: panorama 19" (DVI + VGA) lub samsung 19" (SCART + VGA +S-Video), oba wymagają scandoublera. Napisz jaki chcesz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem