kategoria: AmiParty
[#151] Re: AmiParty 19

@amigachelm, post #150

Fajnie było, też dziękuję za wspaniałe Party! OK
Swoją drogą, epickie zdjęcia mi porobiliście, normalnie prawie z krzesła spadłem ze śmiechu, jak je oglądałem.
[#152] Re: AmiParty 19

@BW, post #151

Jeszcze jedziemy ale było mega fajnie, znowu kupę nowych fajnych świrów poznałem hehe
[#153] Re: AmiParty 19

@BW, post #151

Szkoda ze (tym razem) bylem tylko 1 dzien.

Pozdrowienia z Horynca-Zdroju.

Przy tej okazji chcialbym goraco podziekowac za pomoc z dojazdem Virago i AndrzejowiK, bez Was nie udaloby mi sie dotrzec z tego zakatka. PKP nie bede dziekowal z wiadomych powodow.

Dziekuje tez Mariodj za nocna edukacje w temacie Petera Gabriela. Dodam ze chodzi mi to po glowie caly dzien i sie ponownie uwaznie temu przyslucham.
[#154] Re: AmiParty 19

@QUAD, post #152

Ale Ty QUAD wyporzadniales za to. Na SACPie chodziles na 4 lapach a na AmiParty juz tylko na 2. No chyba, ze liczyc Was dwoch to tez 4 wychodzi.
[#155] Re: AmiParty 19

@DiskDoctor, post #154

No ja też chciałem się podłączyć do ogólnego uwielbienia...party było ch..organizatorzy ch..wi...do zobaczenia w lutym😃

Ps. Mój pierwszy post tutaj a tyle ch...
[#156] Re: AmiParty 19

@Kisiel, post #155

Mam kisiel w majtkach jak to czytam i ch....j
[#157] Re: AmiParty 19

@Kisiel, post #155

Witamy na forum, czyli udało się reanimować konto przy pomocy grxmrx-a.
[#158] Re: AmiParty 19

@amigachelm, post #157

Było genialnie OK
Wróciłem do Rzeszowa jak bohater, czyli z joystickiem (nowym) a nie na joysticku

Dzięki Wszystkim- i Organizatorom i Uczestnikom (i Wszystkim innym też) za świetną atmosferą i zabawę ok, racja
[#159] Re: AmiParty 19

@BULI, post #158

Właśnie jestem w zwierzyńcu, jutro wsiadam w pociąg do Rzeszowa i jadę do Katowic jakoś. Wszystkim dzięki za party, w szczególności:
- Faziorowi i Stonemu za noclegi (+ altvatowi też)
- viragowi za wycieczkę
- Boniowi za lekarstwo
- Grxowi i Azzorkowi za prezentację
- osobom od RW i Azzorkowi za piwo
- i oczywiście organizatorom za trud organizacji party.

No i całej reszcie oczywiście też, no ale za dużo wymieniania...
[#160] Re: AmiParty 19

@madman15, post #159

Ludzie na party jak i samo party mega - dziękuję w szczególności organizartorom.
Mega zabawa. Szkoda že trochę nie pamiętam.
[#161] Re: AmiParty 19

@BULI, post #158

Kto w ciebie wierzył jeszcze zanim zaczęły się zawody? . Wiedziałem, że patrzę na mistrza brawo!
[#162] Re: AmiParty 19

@BULI, post #158

Wróciłem do Rzeszowa jak bohater, czyli z joystickiem (nowym) a nie na joysticku
Jak to Stony nazwał "ręczny manipulator wychyłowy"

Dzięki wszystkim, fajnie było zobaczyć stare mordeczki jak i poznać nowe.
[#163] Re: AmiParty 19

@Architect1200, post #162

Arczi - wreszcie handshake
[#164] Re: AmiParty 19

@BULI, post #158

Dopiero doszedłem w miarę do siebie i poskładałem sprzęt. Wielkie dzięki wszystkim za imprezę: Azzorkowi za prezentację i inne spojrzenie na tworzenie muzyki na Amidze, grxmrx'owi za przedstawienie historii, problemów bieżących i przyszłości PPA, Stonemu za jak zwykle mistrzowską konferansjerkę, wszystkim partyzantom za przybycie i zrobienie świetnego klimatu. Specjalne podziękowania należą się też Amiga Billowi (człowiekowi prowadzącemu na Google+, Youtubie i Facebooku profile "The Guru Meditation"), który przybywszy zza dużej wody wytrzymał dzielnie trzydniowy maraton karaoke, amigowania, grania i pobierania lokalnych specyfików.
BULI - gratuluję wygrania turnieju SWOS - dzięki Sordanowi masz teraz na czym ćwiczyć do następnego turnieju, który odbędzie się najprawdopodobniej za pięć lat. ;)
Gratuluję też zwycięzcom Compos. Szczegółowa lista "zawiśnie" wkrótce, na razie zdradzę tylko kolejność:
GFX Compo - 1. Jok, 2. Pixel Nation, 3. Pixel Nation
MSX Protracker Compo - 1. Uctumi, 2. Dakti, 3. BW
MSX Multichannel Compo nie odbyło się - był jeden moduł, miał być drugi, ale autor zapomniał wziąć z domu nośnika więc zdecydowaliśmy, że przekładamy Multichannel Compo na edycję zimową.
Uctumi i Dakti to starzy wyjadacze i zasłużenie zwyciężyli, ale cieszy trzecie miejsce BW - świeżej, lubelskiej krwi na protrackerowej scenie.
Ja bawiłem się świetnie, liczę na to, że reszta organizatorów i partyzantów również. A teraz pora na odpoczynek. Pozdrawiam i do następnego, jubileuszowego, dwudziestego Amiparty, na które niestety musimy czekać kolejne pół roku.
[#165] Re: AmiParty 19

@Umpal, post #163

Arczi - wreszcie handshake

Myślę że nie pierwszy i ostatni ok, racja
[#166] Re: AmiParty 19

@Architect1200, post #165

super OK!
[#167] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

Uff. Gaszę światło i spać. Dzięki za wyborną imprezę, super was było znowu zobaczyć. Widzimy się za trzy tygodnie (przynajmniej z częścią z was). Orgowie, tak trzymać.
[#168] Re: AmiParty 19

@GumBoy, post #167

Gumek połowę przespał.
[#169] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #164

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za mile spędzony czas :)
[#170] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #164

GFX naprawdze szok dla mnie ;) Jak nic były 3 prace :):) ale i tak mi smutno :(:( że nie mogłem z Wami imprezować. pozdro!
[#171] Re: AmiParty 19

@zeter, post #170

Było pięć w GFX i osiem w MSX Protracker. Twoje prace naprawdę bardzo się podobały, a jedna z nich dostała nawet nowy tytuł: "Minecraft". O szacunku dla bandery stateczku po lewej też warto wspomnieć. ;)
[#172] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #164

Impreza jak zwykle super zajefajna OK. Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich tych z którymi miałem przyjemność się spotkać i ponawijać na przeróżne tematy . Teraz idę spać, a gdzieś w niedalekiej przyszłości postaram się podrzucić zapis video z gfx i msx compo.
[#173] Re: AmiParty 19

@MarX, post #172

Dziękuję wszystkim partyzantom i organizatorom za wspaniałe party. Bez wątpienia najlepsze na jakim dotąd byłem. Do zobaczenia OK
[#174] Re: AmiParty 19

@Jacenty, post #173

Jeśli ktoś chce to moduły mam zapakowane w zipa: link
[#175] Re: AmiParty 19

@amigachelm, post #150

[#176] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #175

Ło, jest nawet zdjęcie grxa, który przy pomocy joysticka projektuje nowy kod PPA!
[#177] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #175

A tu hamerykańskie zdjęcia.


Do dupy. Trzeba się rejestrować. Oczywiście nie ma takiej opcji. Na przyszłość wrzucajcie np. jak MarX.
[#178] Re: AmiParty 19

@DiskDoctor, post #177

Spoko, loko. Będą jeszcze wrzucone na Googla.
[#179] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #178

Witam, kto miał tego pysznego SNES-a z ultra ciekawym kartem?
[#180] Re: AmiParty 19

@Mikrobi, post #179

Taki jakiś łysawy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem