[#91] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #89

Mi też każdy termin pasuje.
[#92] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #86

Po 6 tygodniach, więc na bank we wrześniu i to po połowie - tyle że nie znam jeszcze dokładnej daty kiedy pojadę.
[#93] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #89

20-21 sierpnia w moim przypadku odpada. Zatem najlepiej ostatni weekend sierpnia lub początek września. Sobota lub niedziela obojętnie w sumie. Najlepiej jeden dzień na początek.
[#94] Re: Amigowcy z Poznania?

@miro_78, post #93

Panowie ustalmy jeden termin, jesli komus nie bedzie pasowac, to trudno. Bo tak znowu nic nie wyjdzie!
[#95] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #94

Święte słowa, trzeba zrobić a nie się oglądać na innych. Jak raz meeting zaskoczy i nie spalicie mety to następne będą już łatwiejsze do ogarnięcia. Zawsze ktoś może, a ktoś nie może. Ja to z duszą na ramieniu czekam na termin wyjazdu z PL bo się waży czy zdążę wrócić na tegorocznego RetroKompa

Niemniej jednak - kibicuję inicjatywie, bo do WLKP mam blisko, a i towarzystwo zacne będzie OK
[#96] Re: Amigowcy z Poznania?

@miro_78, post #93

17 - 24 też mnie nie ma.
[#97] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #96

Po wiekszosci osob widze że sierpień jednak odpada, więc skupimy się na wrześniu
[#98] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #97

Też bym wolał wrzesień.

Co do terminu to dokładnie tak jak pisze Mcc - zawsze komuś nie będzie pasować, więc po prostu wyznacz datę i tyle.

Najważniejsze, żeby pogoda dopisała. A jeśli do tego będzie szneka z glancem i zajzajer to już nic mi więcej nie potrzeba ;)
[#99] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #98

A nie możecie tego ustalić przez np. doodle??
[#100] Re: Amigowcy z Poznania?

@DiskDoctor, post #99

Ok ustalam 2 terminy we wrześniu wrzucam na doodle i będziecie się musieli określić.
[#101] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #100

Podaj linka.
We wrześniu miała być impreza retro w Boduszewie pod Poznaniem, ale chyba z tego nic nie będzie.

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2016 12:35:41 przez _Skiba
[#102] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #101

Pogadam z właścicielem salki, niech poszpera w terminarzu i zapodam 2 terminy, sobota chyba będzie właściwa, w piątek ludzie pracują a w niedziele odpoczynek przed robotą.
[#103] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #102

Cześć z terminem będzie ciężko gdyż.... Dorwałem inne miejsce z salką, więc każdy termin wchodzi w grę

Rzucam wobec tego 2 terminy, proszę o zabieranie głosu.

Terminarz

Powiedzmy, że na głosy czekam do 14/08/2016, po ankiecie będzie wiadoma liczba osób.

Miejsce Kościan lub miejscowość Kamieniec, pow. grodziski - właściciel ma się określić.
Wstępnie cały dzień rezerwujemy na to ok, racja a jak będzie później to się okaże. Miejsce (również jeśli chodzi o Kamieniec) dogodne, lokale, sklepy spożywcze itp. bardzo blisko.

Aha... i dla naszego spotkania rezerwuję nazwę kodową AmiPyrka

Nie zawiedźcie mnie! OK


Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 00:28:03 przez BomberMAX
[#104] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #103

Niestety w moim przypadku termin 24.09 koliduje z Retrokompem.
[#105] Re: Amigowcy z Poznania?

@miro_78, post #104

Tak samo, koliduje z Retrokompem.
[#106] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #103

Dopisałem się. Też myślę, że lepiej by było 17.09, bo liczę, że wpadną siostry z Archeo, a przecież tydzień później organizują Retrokompa...

Bomber, zapomniałem Ci mówić... Czytałem, że w Głodnie k. Wolsztyna powstała jakaś nowoczesna sala wiejska. Otwarcie miało nastąpić 31.07, nie znam szczegółów. Można o niej pomyśleć w przyszłości.
[#107] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #106

Witam :>
Takie mam banalne pytanie.. Czy na te spotkanie Wy bierzecie swój sprzęt czy cos i ile ta impreza Wgl kosztuje? Pozdrawiam :D
[#108] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #106

W Głodnie bywam 2x na tydzień (służbowo) więc oblukam temat :) Wiem chyba o co chodzi, mają tam porządnego sołtysa nowego i chłopak dużo się atara.... więc zrobię rekonesans, ale jakby co to salke już mamy.

Co do odpowiedzi wstęp oczywiście 0 PLN, własny sprzęt mile widziany :) rzutnik będzie, możemy zrobić turniej m.in. MK, słuchajcie pierwszy raz jest na rozruch, także bez spiny, ważne że ludzie będą, wymienimy się kontaktami, zrzeszymy się itp.. także na spokojnie :)

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 20:58:08 przez BomberMAX
[#109] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #103

AmiPyrka


AmiGolonko szeroki uśmiech
[#110] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #103

A nie była już AmiPyra? Jako menu proponuję pyrki z gziką (gzik u mnie się nie mówi), uwielbiam.
[#111] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #103

Witajcie.

Przepraszam za nagłe zniknięcie - pokomplikowało mi się trochę osobiście i zawodowo, ale wszystko się już prostuje.

Powertowałem po temacie. Sierpień to u mnie jedna, wielka niewiadoma. Praca na produkcji, połowa ekipy na urlopach - wystarczy czyjeś L4 i mam pracującą sobotę, o której z reguły dowiaduję się w piątek pod koniec roboty.

Początek września - Szwecja, ale 17 i 24 raczej przypasuje.

Miejsce takie jak Kościan - jak nabardziej super. Z braku automobilu, poruszam się komunikacją masową (PKP/PKS/MPK). Tam bez problemu dotarłbym z Poznania pociągiem. Jak dla mnie, może być jeden dzień, chyba że nocleg będzie naprawdę tani (budżet...)

Mógbym przytaszczyć swoją A500, którą kończę robić (A600 niestety mam po poważnej awarii i zalega w serwisie), ale z TV już chyba do torby nie zmieszczę :)

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 22:06:37 przez Jedras
[#112] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #106

Termin 24 oczywiście odpada bo Retrokomp i tę datę mocno bym na Waszym miejscu przemyślał, ale 17 może ktoś z Gdańska się zjawi, ja raczej na pewno nie bo wyjazd... ale spoko, zróbcie meeting, niech się uda tak, żeby w przyszłości była chęć na kolejne - będziemy w kontakcie, daleko do siebie nie mamy. Siostry z Genetix :)
[#113] Re: Amigowcy z Poznania?

@ciasteekk, post #107

A będzie jakiś muzyk, co wtajemniczyłby mnie trochę w obsłudze midi? Wówczas wziąłbym komputer i klawiaturę midi. Na razie jestem na etapie, że wydobyłem dźwięk z Octameda po naciśnięciu klawisza :D
[#114] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #112

Łee, to nie wpadniesz? Szkoooda wielka :( Jak widać wyżej przydałby się jakiś muzyk! :D
[#115] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #114

No łeeee... i to na maxa. Wiesz czym się trudnię i jakiekolwiek szanse, że 17-go będę w PL są bliskie zeru - jedyna opcja to utrata pracy :) ale tego bym raczej nie chciał w dzisiejszych smutnych czasach...

Poza tym na MIDI w Amidze się słabo znam, to że mam interfejs jeszcze nie czyni ze mnie muzyka :) OctaMeda w ogóle nie używałem, jedynie coś tam odpalałem, żeby sprawdzić z czym to się je. Koledze wyżej proponuję wizytę w Gdańsku na RK, gdzie Adam Zalepa będzie opowiadał o "poważniejszym" muzykowaniu z Przyjaciółką, a czego na wykładzie nie powie to zapewne uzupełni w rozmowie, jak go zagadać. Teoretycznie mogę mieć w swojej bibliotece jakieś materiały na temat różnych programów muzycznych - jak coś, to zapraszam na priv, sprawdzę co mam, podeślę.



Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 12:25:13 przez mccnex
[#116] Re: Amigowcy z Poznania?

@mccnex, post #115

Tak, słyszałem o RK i tym wykładzie.
[#117] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #106

Wrzesien to ciezki miesiac, jest RiverWash, Deadline I RK, ciezko z terminami. Siostry z Archeo aktualnie w kosmicznych rozjazdach, a I ziemniaki na RK obierac juz trzeba, raczej to nie wypali :( Chetnie wpadniemy na kolejna edycje. A Genetix moglo by przytachac swoje 2 kilo nadwagi na RK :) Moze rozegramy sparring w ponga I zrobimy tradycyjna wymiane koszulek? ;)

A tak serio, jakby impra wypadla w pazdzierniku, to bede sie staral dojechac. Trzymam kciuki za organizatorskie obsowy czasowe :)
[#118] Re: Amigowcy z Poznania?

@sachy, post #117

Dodane 2 terminy w październiku - ostatecznie, więcej korekt nie będzie, bo za chwilę śnieg spadnie a my nadal będziemy myśleć o terminie ... Śpioch
Proszę wszystkich którzy już głosowali o namyślenie się i ewentualne korekty i tych którzy jeszcze nie o wybór.

Terminarz
[#119] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #118

Obie opcje październikowe dla mnie OK :)
[#120] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #118

Cieszy mnie dodanie drugiej opcji październikowej. Będzie większy wybór.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem