[#211] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #210

ej dzięki
[#212] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #211

Przyjaciółki spakowane?
[#213] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #212

Heh, ja standardowo dzisiaj sprawdziłem A2k i lipa, brak obrazu, złącze video do wymiany, ale już zrobione :)
[#214] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #212

Czyli to będzie tutaj?

Pani Małgosia fajna. Szkoda, że nie ma Amigi
[#215] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #212

Tak ;)

http://tinypic.com/r/24wr7yh/9

(Spokojnie, Złośnica mimo usilnych próśb chowania się w torbach zostaje dnia w domu ;)
[#216] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #214

A nie miało być w jakiejś piwnicy?
[#217] Re: Amigowcy z Poznania?

@KM, post #216

Nie, pierwotnie miało być w piwnicy.
[#218] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #214

Tak jest, Pani Malgosia bardzo fajna kobieta, wyrazila nadzieje ze nie bedziemy oprawcami i nie wyburzymy jej budyneczku, podtrzymalem jej nadzieje reczac ze Gentelmany z Nas a nie holota :D takze Panowie, "ties up" i widzimy sie jutro najpozniej o 15 (Pani M. Przeprowadza jutro jakies egzaminy takze miedzy 14 a 15 salka dopiero jest nasza). Przypominam, Stawowa 37 64-061 Kamieniec!

P.S. mi poszedl z dymem scandoubler i to zapozyczony jeszcze wiec uwazajcie bo licho nie spi....

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2016 23:44:40 przez BomberMAX
[#219] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #218

Ja się grzecznie pytam, gdzie jest live stream??? cenzura
[#220] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #218

Dziekuję wam za spotkanie. Jesteście Wielcy.
[#221] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #220

Bardzo Wam dziekuje i kazdemu z osobna,za krotkie ale bardzo fajne spotkanie, mam nadzieje ze wszyscy dotarli do domu bezpiecznie.
[#222] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #221

Juz w domu.
Czekam na następne spotkanie. Miejsce było ok. Ekipa również

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2016 23:51:27 przez Norbert
[#223] Re: Amigowcy z Poznania?

@Norbert, post #222

Dzięki za fajne spotkanie. Miło było Was spotkać. BomberMAX szacun za załatwienie zacnej sali i ogarnięcie pierwszego meetingu w Wielkopolsce od 1410 roku! Pomysł na przyszłe ami-spotkanie latem nad jeziorkiem jest kuszący
[#224] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #223

Dzięki za spotkanie, brakowało mi tego.
[#225] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #221

Brawa dla organizatora, bo odwalił kawał dobrej robotyOK
[#226] Re: Amigowcy z Poznania?

@_Skiba, post #225

To była moja pierwsza tego typu impreza.

Powiem krótko: było po prostu klawo! Z niecierpliwością czekam na kolejną, która z całą pewnością będzie jeszcze lepsza - nie od razu Rzym zbudowano i wierzę, że dopiero się rozkręcamy ;)

Również dziękuję Organizatorowi oraz Wszystkim, których dane mi było poznać.

BomberMax - następnym razem nie płacisz ani za pizzę, ani za piwo - tym razem My Cię ugościmy (nawet jeżeli okazałoby się, że znów jesteś gospodarzem) ;)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 11:03:26 przez Jedras
[#227] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #226

Zacna imprezka, panowie i panie!

Podziękowania dla:

@Bombera: za dobrą robotę i tonę entuzjazmu, panie sierżancie
@Endera: za fajne rozmowy i serialowe inspiracje
@Jędrasa: za muzę z Jaguara i szwedzki towar
@Bonia: za kanapkę!
@Borasa: za chęć robienia muzy na Amidze
[#228] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jazzcat, post #227

Cała (mega) przyjemność po mojej stronie, ekipa 1klasa, szkoda ze doba liczy 24jednostki a meeting byl wąski czasowo bo z każdym z osobna przynajmniej pare godzin można byłoby na spokojnie, bez urywania przegadać - kolejnyż to z resztą argument do następnego spotkania które z pewnością nastąpi.

Dzięki raz jeszcze, jesteście zacni, dzieki Wam człowiek ma ochote "dalej"organizowac! OK

@slayer, jazzcat ogień piekielnydemobakcyl załapany! obsesja

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 18:19:07 przez BomberMAX
[#229] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #228

Są już z mojej strony zdjęcia.

ALBUM

Przepraszam za tonację, ale z powodu awarii złączki w NRDowskiej lampie błyskowej musiałem uciec się do forsownej obróbki negatywu - można powiedzieć, że to taki overclocking filmu, którego celem jest uzyskanie wyższej czułości niż fabryczna. Skaner powypluwał przez to pełno szumów w cieniach, ale przynajmniej jest klimat :)

Zapraszam do oglądania, można śmiało ściągać i udostępniać :)

Z muzyką z Jaguara niestety skończyło się na chęciach – tą A500 mam od niedawna i tylko mi się wydawało, że postawiłem ją na nogi stabilności (czas chyba wziąć Agnusa pod lupę) ;) Poprawię się!

P.S. Demobakcyl też załapany - jutro lecę wydrukować instrukcję do Real3D 1.4 ;)
[#230] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #229

Fajne foty, kurcze muszę schudnąć , bo się w kadrze nie będę mieścił.
[#231] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #229

Zdjęcia swietneOK
[#232] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #229

Mozna prosic o upload na jakims serwku z mozliwoscia podgladu? Nie mam FB (PRISM puszczenie pawia)
[#233] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #232

Hehe. Też nie mam fb, ale żona młoda to ma. Muszę się uśmiechnąć do niej...
[#234] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #233

Szczesciarz
[#235] Re: Amigowcy z Poznania?

@BomberMAX, post #234

Jeśli ktoś nie posiada FB to próbka (PRO!) foto by Jędras:

Ile też A4000 Bonia może być warta <konsternacja>pomysł


Ghostown finally revealed


i amatorka SmarKfona ;)

mini pajęczyna której tylko Norbi nie był sprawcą ze swoim Jabłuszkiem :P

Grupówka #1

Loża VIP

zaszczepianie Slaya&JazzCat'a pokłony


video-relacja również uwieczniona ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 01:12:26 przez BomberMAX
[#236] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #233

Nie ma sprawy, mogę na szybcika założyć konto np. na flickrze (powinien być w miarę lekki jeżeli ktoś łączy się z netem tylko za pośrednictwem Amigi) i wrzucić wszystko tam, lub poprosić o pw z adresem e-mail - łącze mam w miarę szybkie, więc wszystko da się zrobić ;)
[#237] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #236

Przepraszam za pisanie ze sobą samym (post pod postem, poprzedni można usunąć), ale teraz powinno być lepiej:

ALBUM

BomberMAX, dzięki (po raz kolejny za coś) za trop w sprawie modulatora. Okazało się, że jest sprawny (ten w którym wymieniałem kondensatory też) - czego nie można było powiedzieć o PCB w A500 (luźny lut na tym czarnym wihajstrze) ;)
[#238] Re: Amigowcy z Poznania?

@Jedras, post #237

Kilka fotek ode mnie:
link
link
link
link
link
link
[#239] Re: Amigowcy z Poznania?

@infboras, post #238

Jak ćwierkają wróble pod koniec grudnia w Opalenicy ma się odbyć atarowskie Last Party:

http://www.last.atari8.info/

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=14560

Może to dobry pretekst, aby spotkać się tam w amigowym wielkopolskim gronie? (no chyba, że nas wyproszą ;)
[#240] Re: Amigowcy z Poznania?

@slay, post #239

Impreza w Opalenicy ma swoje tradycje. Z drugiej jednak strony jest dużo crossplatformersów wśród nas. Ja np. jestem stary atarowiec od lat, a swoją pierwszą Amigę w życiu kupiłem jakiś miesiąc temu i się bawię Wg mnie nie ma już dziś podziałów, a wszyscy atarowcy/commodorowcy/amigowcy to tak naprawdę jedna wielka rodzina miłośników starych kompów z tych samych lat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem