[#31] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Jak w góry to ja bardzo chętnie :)
[#32] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@NeckUno1, post #31

Gumboy twierdzi, że to nie żadne góry - rozczarujesz się bankowo szeroki uśmiech

A w międzyczasie - dogrywamy szczegóły tj. program, koszty itp. W ten weekend powinien być puszczony news.
[#33] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #1

Lokalizacja to Rymanów-Zdrój, 70 km od Rzeszowa. Bezpośredni dojazd z Warszawy, Łodzi i Wrocławia via Neobus (koszt ok. 30 PLN, w busie toaleta, wifi, picie). ok. 4-8 kursów na dobę (w zależności od kierunku), także w nocy.


Ja znalazłem nieco drożej ;P 76,50 zł w jedną stronę i 8h jazdy. Możliwe że ceny poszły w górę.

Wstępnie deklaruję przyjazd szeroki uśmiech
[#34] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Creonix, post #33

OK rzeczywiście są różnice w cenach. Ja zazwyczaj płacę na odcinku Rzeszów-Warszawa ok. 15-25 PLN a tutaj widać, że Warszawa-Rymanów (25 XI) to koszt 66,50 PLN.

Jeśli jesteś wstępnie zainteresowany, zapraszamy do zgłoszenia na podstawie procedury opisanej tutaj.

BTW mamy już ok. 30 zgłoszonych osób na 55 miejsc w hoteliku. Czekamy na dodatkowe zgłoszenia w drugim terminie - do 31 VIII br.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 14:16:17 przez DiskDoctor
[#35] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #34

BTW mamy już ok. 30 zgłoszonych osób na 55 miejsc w hoteliku.


OK
[#36] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@BULI, post #35

Przy okazji, obecnie odbywa się zaprzyjaźniona impreza - AmiParty #19, w Chełmie.

Na miejscu są organizatorzy AmiResET 2016: pong777, dez3, ja będę jutro, jest też wspierający nas mentalnie obecnie BULI.

Proszę śmiało pytać w sprawie spotkania, są też inne osoby z Rzeszowa i okolic.
[#37] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #36

Oj, urosło nam zgłoszeń przed/po AmiParty, co nas osobiście cieszy, dziękujemy i gorąco zapraszamy.

Równocześnie, wydlużyliśmy termin zgłoszeń (wstępnych / niezobowiązujących / orientacyjnych) naszej imprezy ogłoszonej w tym newsie o miesiąc, do 31 VIII br., czyli jeszcze przez ponad 2 tygodnie.

Osoby nawet wstępnie zainteresowane prosimy o nie zwlekanie i rezerwowanie miejscy gdyż zostało już bardziej mniej niż więcej, w naszym hoteliku (55 miejsc), pod adres amireset2016@gmail.com.

Przypominamy za newsem główne tematy imprezy:


- M.C.B. - zapewne o produktach własnych lub licencjonowanych, Cloanto
- xJP - coś na rzeczy, czyli najpewniej polskie fonty amigowe
- MvX - o rzeszowskim sklepie amigowym DABI (kawał historii dla localsów)
- kolekcjoner retro-komputerów z Podkarpacia (ponad 100 szt.) z małą próbką ok. 20 szt.

oraz

- konkurs recytatorski kluczy MS Windows / MS Office (regulamin wkrótce).

a wieczorem

- DJ MvX (Rzeszów)
- DJ Mario (Łęczna/CHAL).


Zapraszamy: dez3, pong777, ja czyli DD oraz - duchowo - BULI.
[#38] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #37

Dla tych co nie byli ostatnio, dzięki uprzejmości Marxa możecie przenieść się w przeszłość i być tam z nami metafizycznie:

link

oraz

link

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 13:03:09 przez pong777
[#39] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@pong777, post #38

Pora na regulamin konkursu, ponieważ kilka osób podpytywało o to na AmiParty.

-------

1. Konkurs dotyczy: kluczy aktywacyjnych MS Windows (dowolne wersje) lub MS Office (dowolne wersje).

2. Konkurs polega na wyrecytowaniu całego klucza (1x lub 2x).

3. Na życzenie, można uruchomić przygotowany podkład - wówczas uczestnik winien przekazać odnośny podkład w formie pliku mp3 przed imprezą organizatorom.

4. Z uwagi na obowiązujące przepisy prawne, należy podmienić jeden znak przez siebie wybrany z klucza na inny (wielkość liter nie ma znaczenia) oraz nie informować o tej zmianie nikogo. Uwaga ta dotyczy znaków alfanumerycznych (A-Z,0-9).

5. W konkursie przewidziano nagrodę główną (niespodziankę) dla zwycięzcy, który wyłoniony zostanie przez trzyosobowe jury, które zostanie wyłonione przed konkursem przez organizatorów. Trzyosobowe jury będą to osoby kompetentne do oceny w rzeczonej konkurencji.

6. Można recytować znaki odstępu (pauza/minus) w sposób przez siebie wybrany, lub nie.

7. Przedmiotem oceny są wyłącznie walory artystyczne recytacji (melodeklamacji) a nie np. poprawność klucza (jego fragmentu).

-------

Pojedyncze osoby będące na AmiParty, którym akurat pokazałem nagrodę główną, proszę o jej nieujawnianie

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 19:07:16 przez DiskDoctor
[#40] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #39

Przypominam iż na ten moment jest ok. 20 wolnych miejsc (łóżek) w naszym hoteliku. Prosimy osoby wstępnie chętne (nie mylić z "bankowo będące") o rezerwację do dn. 31 VIII br., czyli jeszcze tydzień.

Przy okazji widok typowego pokoju:



Na 55 miejsc hotelowych ok. 40 ma w pokoju prysznic (j/w), więc prysznice w pokoju się powoli kończą. Ceny pokoi (przypominamy): 35 PLN jeśli tylko sobota, 60 PLN (30x2) jeśli piątek-sobota PLUS opłata kilmatyczna ok. 1.5 PLN za noc. Nie ma w cenie śniadania lecz całodobowe wyżywienie (ś+o+k) kosztuje na miejscu ok. 20 PLN jak by było min. 10 osób (na oko).

Postaramy się również do tygodnia napisać tematy wystąpień: MCB, xJP oraz listę modeli retrosprzętu która będzie pokazywana. Wówczas cały praktycznie program (oprócz części muzycznej) będzie ustalony, a na dodatek, wstępna lista (i liczba) gości.

Dodam na koniec iż brak miejsc przekłada się na kłopot z rezerwacją stolika ponieważ salka jest mniej więcej podobna wielkością do ubiegłorocznej z Rzeszowa, może minimalnie mniejsza od tej z AmiParty. Nie znaczy to jednak, że będzie nie możność noclegu gdyż w samym Rymanowie-Zdroju jest sporo kwater (chyba na ul. Słoneczna lub Słoneczny Stok) lecz ceny za noc sięgają 70-120 PLN.
[#41] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #40

Jeszcze w kontekście programu.

Dodam, że w kontekście ekspozycji retrosprzętów, będzie to podobna ekspozycja jak czerwcowa (czerwcowe) ekspozycja k. Jasła.

Wówczas ten sam kolekcjoner zaprezentował następujące sprzęty:


1. Commodore Amiga CD 32 - box
2. Commodore 64 Games System - box
3. Atari XE Video Game System - box
4. Atari 130 XE - box
5. Atari 400 - box
6. Sega Mega Drive II - box
7. Universum Multi-Spiel - box
8. Amstrad 464 - box
9. Amstrad 464 + - box
10. Schneider 464
11. Schneider 664
12. Amstrad 664
13. Amstrad 6128
14. Schneider 6128
15. Amstrad 6128 +
16. Amstrad Gx-4000
17. Spectravideo SVI 328
18. Spectravideo SVI 738
19. Commodore Amiga 600 - box
20. Mattel Aquarius I - box
21. Meritum II ver. 1
22. Philips Videopac G7000 - box
23. Atari 2600 - box
24. Atari 2600 Lord Vader - box
25. Atari 2600 junior - box
26. Commodore VIC-20 - box
27. Amstrad PPC 640 D - box
28. Amstrad PC 1640 DD - box
29. Toshiba HX-10 msx - box


Może nie będzie tego tyle z uwagi na możliwości z salką (wystawa najpewniej odbędzie się w tzw. "małej salce"), ale wybór jest i tak ciekawy - tak uważamy.

Przypominamy o zgłoszeniach osób "wstępnie chętnych", które zbieramy na adres amireset2016@gmail.com, do dn. 31 VIII 2016 r..
[#42] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #41

WOW - Sporo Amstradów.
[#43] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@ZbyniuR, post #42

Teraz bedzie bardziej amigowo
[#44] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #43

Przypominam, iż do dn. 31 VIII br. (najbliższa środa) upływa termin zgłoszeń na AmiResET 2016 Rymanow Edition.

Prosimy osoby rozważające przyjazd o wstępne deklaracje na amireset2016@gmail.com. Osoby zgłaszające się już teraz dostają gwarancję (na ten moment):
1) miejsca przy stole na komputer
2) prysznica w pokoju (jeśli z noclegiem)

Zapraszamy do podejmowania męskich decyzji już teraz
[#45] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #44

Niestety takie jest życie, że marne życie tego, kto przynosi złe wieści

AmiResET 2016 został odwołany. Powód: przedłużający się, chroniczny brak czasu organizatorów. Na "ostatniej prostej", niemniej jednak.

Zainteresowane, wszystkie zgłoszone osoby zostały poinformowane mailem. Ufamy, że 50 dni wyprzedzenia nie spowoduje większych utrudnień. Jeśli jednak, jako jeden z organizatorów za nie przepraszam. Nie wszystko się jednak w życiu udaje.

DD
[#46] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #45



I co ja teraz powiem dzieciom? Do tej pory mówiłem: "Bądź grzeczny/grzeczna, bo nie pojedziesz na AmiResET!"
[#47] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #45

Niech sie wypowie reszta orgów bo zdania są podzielone to raz a dwa czy odwołanie to decyzja wszystkich orgów??
[#48] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Mariodj, post #47

Szkoda ze nie wyjdzie. Chciałem zobaczyć wystawę sprzętu tego Księdza :)
A cos małego zorganizowac w Rzeszowie? Jakiś problem z kasa? Nie możecie sie miedzy sobą dogadać? Czy cos mogę pomóc?
[#49] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Mariodj, post #47

Zalezy od definicji decyzji.

W mojej definicji tak.

Ale to moze byc niszowa definicja, choc powszechnie stosowana w praktyce.

Ale zdania sa rozne zapewne. Szkoda jednak, ze niejednolicie we wszystkich kanalach komunikacyjnych.
[#50] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #49

A nie da sie zrobić poprostu spotkania bez tej całej pompy? Poprostu spotkanie bez prelekcji i specjalnych gości. Dla mnie jest ważne spotkanie a nie potakiwanie ze zrozumieniem na prelekcje z jezyku Szekspira na przykład. :]
[#51] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Stoopi, post #50

Zalezy od definicji spotkania.

W mojej definicji tak.

Ale to moze byc niszowa definicja, choc powszechnie stosowana w praktyce.

Ale zdania sa rozne zapewne. Szkoda jednak, ze niejednolicie we wszystkich kanalach meetingowych.

PS

Michał może to i lepiej że odwołana ...

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 06:05:04 przez Mariodj
[#52] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Mariodj, post #51


Zalezy od definicji spotkania.

W mojej definicji tak.


W mojej też, a o żadnej pompie nie wiem.


Ale to moze byc niszowa definicja, choc powszechnie stosowana w praktyce.


W praktyce stosuje się różnorodne definicje spotkań.


Ale zdania sa rozne zapewne. Szkoda jednak, ze niejednolicie we wszystkich kanalach meetingowych.


O - czyli piszesz o tym samym co innego gdzie indziej?


PS

Michał może to i lepiej że odwołana



Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 06:05:04 przez Mariodj



...


Nie pozostaje mi nic innego jak podzielić Twoją opinię.
[#53] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #52

Widzę że zaczynasz sam sobie odpisywać, niedobrze.
[#54] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@Mariodj, post #53

Sprawdź ponownie.

Widzę że zaczynasz się kłócić, to dopiero niedobre. Ja w tym momencie kończę, bo nie jest to moim zamiarem i prowadzi donikąd.

Przynajmniej w mojej opinii, a opinie są jak wiadomo powszechnie różne.
[#55] Re: AmiResET 2016 Rymanow Edition

@DiskDoctor, post #54

Nikt nie zamierza się tu kłócić. Wiem że na spokojnie chłopaki zrobili by tą imprezę bez ciebie a anulowanie wszystkiego bez ich zgody to cios poniżej pasa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem