[#1] Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic
Witam,
W związku z faktem, że jakiś czas temu przeprowadziłem się do Opola szukam kogoś z okolic kto interesuje się starymi komputerami Commodore i nie tylko i miałby ochotę czasem się spotkać, pogadać, ewentualnie napić się piwka i pograć na sprzęcie lub wspólnie coś podłubać, naprawić albo popsuć :) Chciałbym też w przyszłości zrobić jakiś event albo dwa w jakiejś małej knajpce i szukam małego wsparcia.
[#2] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

[#3] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

W razie czego jestem otwarty na propozycje. Mieszkam niedaleko Kędzierzyna. Chętnie też w miarę możliwości służę pomocą i wsparciem przy organizacji lokalnych eventów.
[#4] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

W latach 80tych byłem chyba dwa razy w Opolu na zlotach Comodorowców i Amigowców, więc potencjał ludzki powinien jeszcze jakiś być. Może uśpieni rycerze dźojstika i elastycznej dyskietki jeszcze gdzieś hibernują...
.
[#5] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

no prosze...
Moje rodzinne miasto. No jakies 15 lat temu pewnie bylbym do dyspozycji. Teraz tylko sporadycznie jak wpadam do rodzicow. Ale... 25,26 04 bede w opolu. Daj znac na PM chetnie walne browara lub osiem - jak mawia moj kolega - też z opola. :)
[#6] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

Mieszkam w okolicy. Chętnie bym się wybrał na jakieś małe spotkanie skoro tak blisko. Z kolegą nostrum już się widzieliśmy niedawno robiąc mały amigowy deal
[#7] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@R-Tea, post #6

Również mam blisko także pozdrowienia i może jak się uda jakiś dogodny termin ustalić to do zobaczenia OK
[#8] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@rePeter, post #4

Gdy rozmawiam z każdym nowym poznanym osobnikiem czy to w pracy czy gdzie indziej to patrzą na mnie dziwnie jak mówię "w wolnym czasie gram na Amidze" :) Także ciężko utrafić.

Nie spodziewałem się, że tylu chętnych się znajdzie na spotkania :) To w takim razie trzeba się zgadać, jeszcze nie wiem co w weekend będę robił ale jakby co to się odezwę to zrobimy jakiś mały meeting ;)
[#9] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #8

Przyjedz w ten weekend do wrocka.
Jest spotkanie z cyklu " Dawne Komputery i Gry".
Spotkasz tam na pewno duzo takich miłośników jak Ty
[#10] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #1

Ja mam z 80km do Opola, ale jakbym znalazł wolną chwilę to z chęcią podbiję, po drodze mogę zebrać Badermana, który ma już bliżej i jeszcze może jednego gościa.
[#11] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@flops, post #10

Melduje się i baderman ;). Olesno. Do Opola 45 min jazdy. Bywam dość często.
[#12] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@Norbert, post #9

Tak się właśnie nad tym zastanawiałem. Być może w niedzielę bym się wybrał bo akurat w sobotę to akurat są dni Opola i dziewczynie obiecałem, że pójdziemy tam razem. Gdyby był ktoś chętny jechać do Wrocka z moich okolic to możemy się razem zabrać (mam auto jakby co, ale można jechać pociągiem bo niedaleko - zresztą wszystko jedno).

Miło widzieć, że jest tylu maniaków dookoła chętnych i otwartych na spotkania. Póki co nie zabrałem ze sobą całego sprzętu z Wałbrzycha bo były ważniejsze rzeczy na głowie. Jak na razie mam tutaj dwie gołe A500 z Gotek`iem, CDTV bez klawierki, dwie sztuki C64C + SD2IEC i kilka konsol Sony. Tak czy siak będzie co robić, resztę zabiorę kiedyś przy okazji. Zawsze można wrzucić jakieś mod`y albo SID`y na kolumny i pogadać o starych dobrych czasach przy dobrym piwku ;)
Jakby co to jestem otwarty. Zapraszam
[#13] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #12

To kto zorganizuje jakieś copyparty? Mam 15km do Opo

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:56:15 przez tbone
[#14] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@tbone, post #13

Ja bym wstępnie proponował jakieś spotkanko w weekend w okolicach 26 - 29 Maja , możemy u mnie domówkę małą zrobić ;) Póki co zastanawiam się na DeCrunch`em w ten weekend. Byłem się zorientować w jednym przytulnym Opolskim lokalu czy można by było tam zorganizować jakiś lokalny meeting - nie ma najmniejszego problemu, miejsca starczy dla ok 20 osób. Kiedyś się coś pomyśli, mam nadzieję że będą chętni.
[#15] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #14

I jak? Będziesz na Decrunch? Jak tak, to dopisz się do listy obecności.
Ja będę w sobotę. Z opolskiego będzie też baderman i może heniek29cr.
Co do spotkania w Opolu, to ja jak najbardziej się piszę.
[#16] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@R-Tea, post #15

Siema. Dzisiaj ostatecznie udało mi się załatwić wolne na piątek, także prawdopodobnie będę w piątek, a jak nie to na pewno w sobotę. Już się dopisuję. Co do spotkania w Opolu to się zgadamy ;)
[#17] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@flops, post #10

Flops, czy miałeś na myśli mnie? Mogę się wybrać, czemu nie :)
[#18] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@amiczar, post #17

Tak sądzę :). We trzech zawsze raźniej ;)
[#19] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@amiczar, post #17

Można by się wybrać, jest jeszcze jeden gość - Olo (nie ma go na forum, nie ten Olo) po drodze do zebrania. Jest nas tutaj Amigowców kilku w okolicy jednak :)
Ale ja na razie wybieram się na Pixel i ew. AmiWawa jak się uda.

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 15:46:51 przez flops
[#20] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@flops, post #19

Ja osobiście myślałem o weekendzie 4 - 5 lub 11 - 12. Preferowałby ktoś jakiś meeting w Opo w tym czasie?
[#21] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #20

Ja się niezmiennie piszę na Opole. Najlepiej przy sprzęcie. Próbujemy ostatnio wyhaczyć czas z "heńkiem29cr", więc może we trzech by się udało.
[#22] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@R-Tea, post #21

To 11-12 prędzej, bo w ten weekend Flops jedzie do Wawy. Czy macie ewentualny pomysł na jakąś lokalizację?
[#23] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@baderman, post #22

Ja mam dość zawalony grafik w robocie ale czasem ruchomy więc jak coś ustalicie to postaram się wpaść razem z kolegą za miedzy R-Tea OK
Pozdrawiam OK


Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 11:44:11 przez _heniek29cr_
[#24] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@recedent, post #2

A jak trafić na mapę amigowców? Chętnie bym nawiązał kontakt z kimś z okolic Żagania.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 15:08:58 przez luzik
[#25] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@luzik, post #24

Menu PPA.pl => Baza użytkowników => Mapa amigowców

mapa
[#26] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@baderman, post #22

Na dzień dzisiejszy mi najbardziej pasuje 11 cze.
[#27] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@baderman, post #22

Weekend 12-12 jednak będę miał zajęty. Pozostaje 10, czyli piątek wieczór jeśliby ktoś z was reflektował.
[#28] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@R-Tea, post #27

Spoko, jakby co to mi pasuje wieczór 10. Ogólnie gdyby ktoś w weekend 10, 11, 12 reflektował na przyjazd z okolic Opola na jakąś Ami / Commodore posiadówkę to zapraszam do mnie w gości ;)
[#29] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@NeckUno1, post #28

Ja bym się bardzo chętnie wybrał, ale jeszcze nie wiem jak będzie z moją dyspozycyjnością w ten weekend. W razie czego jeszcze będę się deklarował jak już coś więcej będę wiedział.
[#30] Re: Miłośnicy komputerów Commodore z Opola i okolic

@nostrum666, post #29

Jakbyś się wybierał do NeckUno, to chętnie się po drodze dosiądę do twojego powozu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem