kategoria: SACP
[#1] SACP28 NADCHODZI!!!!
Hej!
Panie i Panowie w tym wątku "ględzimy sobie" o nowej edycji imprezy SACP, która odbędzie się już 28.05.2016 w MDK Jordan w Siemianowicach Śl. Proszę śledzić wątek ponieważ "na dniach" pojawi się w nim odnośnik do regulaminu imprezy!
Pozdrawiam:
*y
[#2] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #1

Wapniak jest w tym terminie, więc może następnym razem.
[#3] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #1

No ja pewnie wpadne ale jeszcze na 100% nie wiem.
[#4] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@_arti, post #3

Ja też na razie tak na 75% tylko :\
Bardzo mocno chciałbym być...
ale z Wrocka może pojadę prosto do Berlina i kij wie jak i kiedy się tam impreza skończy...


Ostatnia aktualizacja: 06.05.2016 23:56:34 przez Vato
[#5] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Vato, post #4

Będę z przyjemnością. Do zobaczenia!

Pozdrawiam,

Azz
[#6] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Azzorek, post #5

I ja będę szeroki uśmiech Pytanie czy grill też przyjdzie
[#7] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Esio, post #6

Mnie niestety nie będzie więc Bacuś nie przywoź tej mojej A600HD na spotkanie , odbiorę ją jak wrócę z Albanii jak nie wrócę to jest twoja na zawsze . Dam znać w Czerwcu.
Bawcie się dobrze .
[#8] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Jacol, post #7

Ponawiam moje ogłoszenie z ostatniego SACPu. Kupię w 100% sprawną klawiaturę do Amigi 500 - układ angielski lub USA. Może być z brakującymi klawiszami - przełożę sobie z innej klawki.

Pozdrawiam,

Azz
[#9] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #1

Impreza coraz blizej a regulaminu brak:)
[#10] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@bacus10, post #9

Daniel, gdzieś była informacja że % tylko w rozsądnych ilościach, z dala od sprzętu a nadużycie będzie karane wyniesieniem/wyproszeniem z lokalu;)
Dodatkowo wejściówka 15zł. Możliwe, że o czymś jeszcze zapomniałem co czytałem.
Jeżeli coś przy okazji namieszałem, poproszę o poprawienie mojej wypowiedzi.

Azorek mam folię z kontrolerem w którym jedna dioda jest uszkodzona i nie wiem czy folia w pełni sprawna, mogę zabrać ze sobą (możliwe, że będę), a jeżeli bym nie jechał poproszę Daniela by zabrał i Ci dał. Oczywiście jeżeli to Ci się przyda.

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 21:31:35 przez Canga
[#11] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #1

Będzie jechał ktoś od strony Krakowa? A jakby jechał przez Krzeszowice to byłby cud!
[#12] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Canga, post #10

Wejściówka 15 zł, bo sporo podrożał wynajem sali.
Alkohol - podobno abstynencja (taki przeciek mam od reszty organizatorów), aczkolwiek na najbliższej edycji nie będzie to przestrzegane aż tak ściśle.
[#13] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@madman15, post #12

Będę OK
Jakby ktuś jechał od strony Bielska-Białej to niech da znać bo jestem sam tym razem.
[#14] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@madman15, post #12

podobno abstynencja


To żart?

Czy w takich sytuacjach nie warto rozważyć zmianę lokalu?
[#15] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@DiskDoctor, post #14

Nie.
[#16] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@DiskDoctor, post #14

Nie wiem jak innych zdanie, lecz moje jest takie:
Skoro są to spotkania miłośników starych komputerów Amiga to dobrze by tak pozostało. Miłośnicy browarów lub innych trunków spotkania mogą zawsze rozważyć poza lokalem. Na SACP są zazwyczaj całe rodziny z DZIEĆMI i dobrze by było dzieciom chociaż pokazać jak należy się zachować w różnych sytuacjach.
Dodatkowo to sprzęt, który znajduje się na sali, nie jednokrotnie (ostatnia impreza) alkohol górował nad sprzętem (dosłownie i w przenośni).
Chyba jesteśmy na tyle dorośli i wychowani byśmy chociaż tego typu spotkania pozostawili wolne od przesadnego zażywania alkoholi.
Nie jestem abstynentem, lubię dobry alkohol, ale dobrze by było też wiedzieć gdzie jest dobre miejsce oraz czas na jego spożywanie.
To moja dygresja, moje zdanie, a że nie jestem organizatorem to nic mi do tego.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 09:06:56 przez Canga
[#17] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Canga, post #16

I taka idea nam przyświecała. Ja nie do końca się z tym zgadzam, no ale jest demokracja i dostosuję się do zaleceń.
Jeśli ktoś chce się napić - są do tego inne świetne okazje.
[#18] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Canga, post #16

Na SACP są zazwyczaj całe rodziny z DZIEĆMI i dobrze by było dzieciom chociaż pokazać jak należy się zachować w różnych sytuacjach.


Zgadzam się, że pokazywanie dzieciom pijaństwa to nie jest dobry pomysł.

Natomiast pokazywanie dzieciom abstynencji to pomysł jeszcze gorszy.

Osoby pijące umiarkowane ilości alkoholu żyją najdłużej i mają najmniej problemów zdrowotno-osobowościowych.

Ale róbcie jak chcecie, dla mnie to całkowite embargo jest mocno niezachęcające (jak się jedzie te 300 km z komputerem w weekend to warto się napić 1-2 piwa). Chociaż - uwaga - nie pisaliście tego, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby pić lane piwo docelowo w fajnym lokalu naprzeciw!! Taki podział ma realny sens.
[#19] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@DiskDoctor, post #18

pić lane piwo docelowo w fajnym lokalu naprzeciw

OK
[#20] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Stoopi, post #11

Ponawiam.Jeśli ktoś będzie jechał przez Krzeszowice to chętnie zabiorę się z nim.Wezmę Dreamcasta lub coś jeszcze.Oczywiście dokładam się do paliwa itp.
[#21] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@DiskDoctor, post #18

Natomiast pokazywanie dzieciom abstynencji to pomysł jeszcze gorszy.
Osoby pijące umiarkowane ilości alkoholu żyją najdłużej i mają najmniej problemów zdrowotno-osobowościowych.


jakież to polskie
[#22] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@uroboric_tom, post #21

Badania były prowadzone chyba w USA w sumie.
[#23] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #1

Uwaga!!!!
Regulamin już się wykuł. Czekam tylko na akceptację pozostałych organizatorów.
[#24] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Canga, post #10

Ważne, żeby klawisze działały bez problemu. Diodę też się da naprawić. Jeśli możesz to weź OK .

Pozdrawiam,

Azz
[#25] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Azzorek, post #24

Azorek ja naprawdę nie pamiętam czy działają. Wezmę ją. Jak będzie działać, będę się cieszył, że mogłem pomóc, jak nie będzie działać to jedynie Cię przeproszę za zamieszanie. Ona jest mi i tak niepotrzebna.
[#26] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #23

I mamy REGULAMIN....
>>> zasady <<<
[#27] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #26

I to mi się podoba..
[#28] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #26

Przeczytałem, zaakceptowałem, przybędę OK
[#29] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #26

Czyli jak rozumiem, przy swoim własnym komputerze nie mogę postawić nawet paluszków?
[#30] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #26

Co się dzieje z tymi Europejczykami... wszyscy niewieścieją.
A już bardziej serio. Nie wybieram się, ale gdyby Andrzej wpadł na taki pomysł rygorystycznej abstynencji na AmiWAWA to osobiście bym go wywiózł w bagażniku do lasu ;) Mój głos można potraktować o tyle obiektywnie, że na AmiWAWA praktycznie ani razu nie piłem nawet jednego piwa z racji tego iż to ja byłem zazwyczaj driverem.

Niemniej jednak wszystkie tego typu zakazy kojarzą mi się bardzo źle... w sumie trochę z rygorem na forum ;) Większość bywalców tego typu imprez to dorośli ludzie, ba! To stare byki. Czy naprawdę nie macie zaufania do własnego grona???

Sprawa powinna być prosta, jak ktoś się uchla i nie umie zachować to po prostu kilku lepiej zbudowanych powinno takiego Pana wyprowadzić i mu podziękować. Nie powinno być tak, że z racji tego iż istnieją idioci, człowiek nie może się w miłej atmosferze napić piwa dla rozluźnienia, przełamania lodów czy lepszego nastroju.

Nikt nie powinien nikogo zmuszać do picia, nikt nie powinien oczekiwać żeby dostępne były alkohole wysokoprocentowe, ale piwo, w lato... no litości.

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2016 19:40:23 przez Duracel
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem