kategoria: SACP
[#121] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@softiron, post #120

[#122] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #121

a ja durny na kalendarium ppa sie slipie :)
no to szczekam grzecznie az sie gdzie info pojawi z data.
[#123] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@*y, post #121

Cześć,

czy na najbliższym SACP-ie znajdzie się jakiś magik od lutownicy, który zajrzy do mojej A600?

Kupiłem A600, w której nie działał jeden kanał dźwięku oraz część klawiszy, okazało się, że jeden kondensator był wylany - z tych dwóch przy gnieździe klawiatury. Kondensatory wymieniłem. Dźwięk wrócił, ale klawiatura nadal częściowo sparaliżowana.
Pomoże ktoś?
[#124] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Renton, post #123

qrde, zupełnie zapomniałem o Tobie, ech, dlaczego się nie przypomniałeś ? :(
[#125] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@QUAD, post #124

Spokojnie, temat z kondensatorami mam ogarnięty.
Szczegóły na miejscu.
Powiedz tylko czy jedziesz przez Bielsko czy prosto na Katowice, i czy masz miejsce żeby ewentualnie stopowicza zabrać.
[#126] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Renton, post #125

Heh, na razie to jeszcze nie wiem jak to będzie, dopiero obdzwaniam ludzi :) ale na pewno dam znać
[#127] Re: SACP28 NADCHODZI!!!!

@Renton, post #123

Ja, jeżeli będę na SACPIe... a planuję być, to na pewno wezmę lutownicę i pomniejszy sprzęt.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem