[#1] Decrunch 2016 - transport
W sobotę rano (8-9) startuję z Warszawy, samochód osobowy, kombi (w bagażniku zmieści się sprzęt). Jadę 8 w stronę Wrocka, powrót do Wawy w niedziele po party.

W wersji komfort mam wolne 3 miejsca, w wersji party hard nawet 4.
[#2] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

Bez sęsu. Party jest od piątku.
[#3] Re: Decrunch 2016 - transport

@AceMan, post #2

Pierwotnie planowałem być na 13 w pt. Party vs. praca - tym razem 0:1.
[#4] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #3

Zatem o 13:00 wypijemy za ciebie trzecią flaszkę!
[#5] Re: Decrunch 2016 - transport

@AceMan, post #4

hmmm, dobrze że my przyjedziemy ok 18-19 :) już nie będzie co pić :p
[#6] Re: Decrunch 2016 - transport

@WojT_GL, post #5

Wojt nie kracz Co pić na pewno będzie... pytanie jednak czy będzie jeszcze z kim
[#7] Re: Decrunch 2016 - transport

@WojT_GL, post #5

[#8] Re: Decrunch 2016 - transport

@AceMan, post #7

[#9] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

No dobra. Czy ktoś byłby chętny na 4-go do auta na trasie Stargard/Szczecin - Wrocław? Mam już dwóch pasażerów, zrzutka na paliwo max. 70pln w dwie strony, wyjazd w sobotę rano, przyjazd w granicach 12-13, powrót po zakończeniu, jest możliwość, że podjadę pod dom/mieszkanie ale jest jeden haczyk...

Otóż mogę dostać wezwanie na wyjazd do roboty i wtedy nie będę jechał. Trzeba więc mieć w kieszeni plan B i moi pasażerowie go mają - w razie czego pojadą pociągiem.

Jak to kogoś nie zraża - zapraszam do kontaktu: mail do mnie = mccnex na gmail.com
[#10] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

Codi, ja jadę z Wawy w piątek o świcie Polskim Busem, ale jakbyś miał wolne miejsce, to mógłbym z Tobą wrócić w niedzielę - mam już kupione bilety, ale mógłbym odwołać ten niedzielny (tylko 5zł w plecy) i dorzucić Ci się do paliwa. Szkoda, że nie dasz rady jechać w piątek :/
[#11] Re: Decrunch 2016 - transport

@gorzyga, post #10

Ok. Zaklepuję Ci miejsce na powrót - też żałuję że nie udało się pierwotnego planu zrealizować. W zasadzie to do Wrocka z Białego jest jeden sensowny pociąg - 5:13, trzeba wstać w nocy, a dopiero przed 14 byłbym w Wroc.

Czyli zostało 3 miejsca Wawa - Wroc i 2 miejsca Wroc - Wawa.
[#12] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #11

Super, dzięki!
[#13] Re: Decrunch 2016 - transport

@Vato, post #6

Się nie bój ;)
[#14] Re: Decrunch 2016 - transport

@slay, post #8

Tym razem akurat Statoil.

Codi: smuteczek ziom, ale respekt że i tak się zjawisz.
[#15] Re: Decrunch 2016 - transport

@AceMan, post #7

[#16] Re: Decrunch 2016 - transport

@mccnex, post #9

Update. Szanse, że wyjazd na Decruncha nie wypali są bliskie zeru, więc podbijam swój anons. Jedno miejsce w aucie czeka na pasażera. Wyjazd w sobotę, powrót w niedzielę. Trasa tam i z powrotem ze Stargardu przez Szczecin i dalej 3/S3 na Wrocław, komu po drodze niech się zgłasza.
[#17] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

Jak o transporcie mowa. Czy ktoś, zupełnym przypadkiem, w niedzielę miałby luźne miejsce dla jednego partowicza do odstawienia na północ opolszczyzny? Może ktoś z Wrocławia jedzie w kierunku na Częstochowę? Może na Kluczbork, Olesno? :) ;) Oczywiście, wiem że szanse są dwie: nikła i żadna, ale dla spokoju ducha wolę zapytać :D.
[#18] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

U mnie ciągle wolne miejsca Wawa-Wroc / Wroc-Wawa - tak dla przypomnienia.
[#19] Re: Decrunch 2016 - transport

@baderman, post #17

@ baderman
A jakim transportem wybierasz się w sobotę?
[#20] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

Jak ktoś chętny mam wolne miejsca w aucie trasa Chodzież - Wrocław, wyjazd piątek powrót sobota.
[#21] Re: Decrunch 2016 - transport

@R-Tea, post #19

Właśnie pojawiła się znacząca komplikacja w całej sprawie, i o ile uda mi się dojechać (wcześniej będę musiał być 3/4 soboty w Bielsku-Białej), to nie ma innej rady jak tylko jechać własnym samochodem. Zatem w niedzielę już nie będę potrzebował powrotu bo zakulam się samodzielnie.
[#22] Re: Decrunch 2016 - transport

@codi, post #1

poskładało się tak ze do Wrocka jade sam więc z okolic Lublina będę wyjeżdżał w piątek w bardzo porannych godzinach jakby ktoś reflektował pisać

do Wro mam 3 miejsca , natomiast na powrót niedzielny 2

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 23:51:46 przez Mariodj
[#23] Re: Decrunch 2016 - transport

@Mariodj, post #22

No ja w trasie. Siedzę w pociągu z Lublina, we Wrocławiu będę po 15:00.
[#24] Re: Decrunch 2016 - transport

@Jenot, post #23

Szanuj się ... cobyś do wieczora dotrwał :P
[#25] Re: Decrunch 2016 - transport

@WojT_GL, post #24

Do jutrzejszego wieczora daleko. Dam radę ;)
[#26] Re: Decrunch 2016 - transport

@Jenot, post #25

A widzisz... jeden mi się dzień zgubił... pewnie dlatego, że dzisiaj wieczorem mamy już jedno party demowe :P i ciągle myślę że to już (nawet do auta wziąłem materac... a przecież śpię w domu - mam nadzieję :))
[#27] Re: Decrunch 2016 - transport

@WojT_GL, post #26

...ale materac też weź. Klucze mam dostać na miejscu i wiesz... profilaktycznie weź ok, racja
[#28] Re: Decrunch 2016 - transport

@Vato, post #27

No szeciesz na jutro go pakowałem (bo myślałem, że dziś jest już jutro...)

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 13:22:57 przez WojT_GL
[#29] Re: Decrunch 2016 - transport

@WojT_GL, post #28

No ale dziś mogłeś go wypakować myśląc, że jest już po party...
...no fienc ja siem wolaem upefnić niż byś miał go nie mieć bo wtedy by go nje byuo...



Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 19:46:28 przez Vato
[#30] Re: Decrunch 2016 - transport

@Vato, post #29

Materac jest. jeszcze śpiwór :)

Turbo doładowane.... czekamy na Was i zwijamy trampki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem