[#1] Pixel Heaven 2016
Ktoś się wybiera?
[#2] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Ja tradycyjnie będę ze sprzętem i dobrym słowem w grafiku prelekcji.
[#3] Re: Pixel Heaven 2016

@alt_, post #2

planuje się wybrać ze swoim Timexem 2048 w sobotę lub niedzielę bo Amig będzie pewnie pełno, na parę godzin jak w tamtym roku ale jak wyjdzie to zobaczymy.
[#4] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Ja mam w planie się pojawić we wszystkie dni, jak na razie 90%.
[#5] Re: Pixel Heaven 2016

@alt_, post #2

Trzeba tam rezerwować miejsce dla sprzętu?
[#6] Re: Pixel Heaven 2016

@Vato, post #5

Raczej tak biorąc pod uwagę, że coraz mniej miejsca jest przewidziane na oldschool a więcej na jarmark.
[#7] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #6

Raczej tak biorąc pod uwagę, że coraz mniej miejsca jest przewidziane na oldschool a więcej na jarmark.


W ubiegłym roku - state graty to mniej więcej 25% powierzchni, reszta jak to zgrabnie ująłeś "jarmark". Poszedłem tylko dlatego, że jestem absolwentem Zajączka ;)

Pixel vs Stary Piernik -> wybieram Piernika.
[#8] Re: Pixel Heaven 2016

@konrad_0x42, post #7

ja będę pewnie na 99%. głównie ze względu na giełdowy klimat oraz prelekcje - choć nie wszystkie.

pixel vs piernik -> wybieram pixel.
[#9] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #6

Właśnie rozmawiałem z kolegą z Wa-wy (nie retro gracz ani amigowiec).
Powiedział, że gdzie nie jedzie to wszędzie widzi to Pixel Heaven. W autobusach itp.
Będzie tam masakrycznie dużo ludzi to chyba jednak oleję tym razem zabieranie mojej Amigi.
[#10] Re: Pixel Heaven 2016

@retronav, post #8

Pixel vs AmiWawa -> wybieram AmiWawę. Pixel to spęd tłumu, coś dla niedzielnych fanów WinUAE.
[#11] Re: Pixel Heaven 2016

@Krashan, post #10

W ubiegłym roku - state graty to mniej więcej 25% powierzchni, reszta jak to zgrabnie ująłeś "jarmark".

To było widać szczególnie ostatniego PH.
ja będę pewnie na 99%. głównie ze względu na giełdowy klimat oraz prelekcje - choć nie wszystkie.

Z prelekcji to chyba jedna, góra dwie mnie interesują w tym roku, resztę można spokojnie pominąć bo nie ma nic ciekawego. Najważniejsze zrobiło się spotkanie z ludźmi.
Powiedział, że gdzie nie jedzie to wszędzie widzi to Pixel Heaven.

Też jestem z Wawy i nigdzie nie widzę PH.
Pixel vs AmiWawa -> wybieram AmiWawę.

Ja wybieram obydwie, nie ograniczam się.
[#12] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #11

Ja wybieram obydwie, nie ograniczam się.
To nie jest kwestia ograniczania się, tylko racjonalnego gospodarowania wolnym czasem.
[#13] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

ja się wybieram bo podbno muzeum komputerów w tym roku dopisze jak 2 lata temu..
[#14] Re: Pixel Heaven 2016

@Krashan, post #12

Mam wystarczająco dużo wolnego czasu aby nawiedzić obie imprezy.
[#15] Re: Pixel Heaven 2016

@pabloz, post #13

Zmartwię Cię, z MHKI będę tylko ja ze swoim sprzętem.
[#16] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #14

Mam wystarczająco dużo wolnego czasu aby nawiedzić obie imprezy.
Nie wątpię, ale pisałem o sobie.
[#17] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Ja, niestety, na ten moment, nie mam wystarczająco dużo wolnego czasu, aby odwiedzić którąkolwiek z imprez.
[#18] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Obowiązkowo Ale bez sprzętu.
[#19] Re: Pixel Heaven 2016

@alt_, post #15

Mała zmiana decyzji

Na tą chwilę mam w planach zabrać C64 (lub C128), A1200 (lub A600), Atari 800XE.
Jeżeli będzie potrzeba to wezmę więcej kompów ale nie mam więcej niż 3 monitory.

PS. jak tylko będzie jakieś info jak z parkingiem w okolicach imprezy oraz czy da się do kogoś podpiąć pod pokój w hotelu, bardzo proszę o wiadomość OK

PS2. Jeśli ktoś z okolic Bielska-Białej jest chętny się dorzucić to mam jedno miejsce w aucie.


Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 17:49:13 przez Vato
[#20] Re: Pixel Heaven 2016

@Vato, post #19

Kiedyś tam niedaleko mieszkałem, nie było problemów z parkowaniem w ciągu dnia czy w weekend.
[#21] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Ja się wybieram. Ze sprzętu to planuję zabrać:
- SX64
- Vic 20
- C128
- C128D
- SVI 738
- CD 32
- C 64
- Timex 2048
- Atari 1040STE + USatan
Jak się uda to coś inszego z kolekcji ;)
[#22] Re: Pixel Heaven 2016

@konrad_0x42, post #7

Zgadzam się co do tego jarmarku. W zeszłym roku faktycznie tak było. Gdyby nie Alt i Retrogralnia to by nawet tej wspomnianej powierzchni nie było ;) Dla spotkanych ludzi było warto się wybrać. Poza tym jak dla mnie był też jeden dobry film i dwie prelekcje. Najbardziej podobało mi się afterparty i występ AceMana :)
W tym roku się nie pojawię, jakoś nie czuję klimatu imprezy choć doceniam organizatorów za wysiłek i kontynuowanie koncepcji wydarzenia, które łączy indyki i retro ze znanymi twórcami gier jako gośćmi. Mają rozmach... ;)
[#23] Re: Pixel Heaven 2016

@grxmrx, post #22

Ciekawe czy Kokos się w tym roku pojawi
[#24] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #23

To ja jestem na 97.2% szeroki uśmiech Już kupiłem bilet, więc szkoda by było nie pojechać.
[#25] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Ja się też wybieram. Chciałbym dojechać na piątek wieczorem, może na sobotę jeszcze będę
Ciekaw jestem tej giełdy Jak to wgląda. Starocie jakie są? Ładne ekspedientki?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 13:36:55 przez Koyot1222
[#26] Re: Pixel Heaven 2016

@QkiZ, post #1

Mnie nie będzie... naturalnie w imię zasad choć szkoda mi syna, bo naturalnie co do klimatu i idei imprezy to wiadomo, że trudno w tej kwestii cokolwiek zarzucić.

Szkoda mi będzie też specjalnego numeru Bajtka który ma się pojawić... i to o ironio dzięki tym którzy zrobili z Secret Service starą prostytutkę na której dało się jeszcze wywindować nowego pIXELa.

Sorry, ale mdli mnie.

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 16:44:53 przez Duracel
[#27] Re: Pixel Heaven 2016

@Duracel, post #26

Za dużo polityki, za mało wódki. Dlatego Cię mdli.
Mnie nie mdli
[#28] Re: Pixel Heaven 2016

@Vato, post #27

Kup miBajtka! Odbiore na 8bit ;)
[#29] Re: Pixel Heaven 2016

@Koyot1222, post #25

Takie rumiane panny będą. szeroki uśmiech
[#30] Re: Pixel Heaven 2016

@Stoopi, post #29

moze jak bym mial 15 lat to bym to obejrzal do konca, bieda i zenua
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem