[#31] Re: RetroKomp 2016

@twardy, post #30

O to może i tym razem coś w Basic na c64 wystawię :)
W poprzedniej edycji miale 1 miejsce od końca :)
[#32] Re: RetroKomp 2016

@Risc, post #31

:) Dajesz !
[#33] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #1

Miło mi poinformować, że na stronie imprezy opublikowaliśmy rozpiskę programu oraz długo oczekiwaną informację o gwieździe muzycznej tegorocznej edycji. Zainteresowanych zapraszam na www.retrokomp.org, do działów PROGRAM i NEWS.

Poszerza się również lista sponsorów nagród w "RetroKomp GameDev Compo", więcej informacji wkrótce.

Pozdrawiam!
[#34] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #33

Jestem ślepy i nie widzę cen biletów! Sleeping room będzie tak jak co roku?
[#35] Re: RetroKomp 2016

@teh_KaiN, post #34

Ze wzrokiem wszystko ok, ceny biletów jeszcze ustala GAK, ale na pewno będą opcje typu odwiedzający/wystawca/full.

Sleeping-room i cała reszta (przysznic, zamykane szafki, parking) - tak jak w latach ubiegłych (to akurat opisaliśmy anonsując imprezę). Pozostaje mi trzymać kciuki za nowe gry i ciekawe pytania do naszych prelegentów czy gwiazdy :)
[#36] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #35

Bilety na PolskiBus zakupione :)

24.09
Katowice -> Gdańsk
0:50 -> 9:30

25.09
Gdańsk -> Katowice
12:00 -> 20:45

Wezmę chyba którąś A600.
[#37] Re: RetroKomp 2016

@teh_KaiN, post #34

[#38] Re: RetroKomp 2016

@twardy, post #32

no i posłałem moją mała, mini, makro produkcje :)
Może komuś się spodoba ?
[#39] Re: RetroKomp 2016

@Risc, post #38

@Risc: postawa godna pochwały, dzięki i powodzenia w compo!
[#40] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #39

Z ogromną radością prezentujemy oficjalną video-invitkę na RK 2016, stworzoną przez PIXEL NATION, z muzyką XTD/Lamers!

RetroKomp 2016 zaprasza!
[#41] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

Invitka bardzo zgrabna i pomysłowa- podoba mi się OK
[#42] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

invitka jest zajebiaszcza. brawo rogal!
[#43] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

Wyśmienite!
Brawo Pixel Nation!
[#44] Re: RetroKomp 2016

@BULI, post #41

oraz 42 i 43

Dziękuje, teraz nic jak tylko spotkać się na miejscu ;)
pozdro!
Rogal
[#45] Re: RetroKomp 2016

@zeter, post #44

Zacna, pomysłowa invajtka! Szacun.
[#46] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

Invitka total wypas. Po jej obejrzeniu oraz z sympatii do organizatorow imprezy mimo, ze mnie nie bedzie na imprezie i mialem nic nie wystawiac to jednak wespre gamedev compo jakims na szybko napisanym gniocikiem (juz zaczalem pisac) co by zacisnac ostatnie miejsce w kwalifikacji i jednoczesnie nabic +1 do wystawianych gier w tym compo. Uznalem, ze tak bedzie lepiej niz nie wystawiac w ogole nic.
[#47] Re: RetroKomp 2016

@sordan, post #46

Ogromnie nas cieszy taka postawa, dzięki OK

Dodam jeszcze, że w przypadku otrzymania przez grę nagrody - będę wysyłał ją na swój koszt do uczestnika, nawet do IRL. Inna opcja - odbiór na Silly Venture lub innej imprezie, na której uda nam się spotkać.

Zachęcam do udziału - gry się same nie napiszą
[#48] Re: RetroKomp 2016

@zeter, post #44

OK
[#49] Re: RetroKomp 2016

@zeter, post #44

Rogal dałeś czadu. Do zobaczyska.
[#50] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

Świetna invitka. Co prawda z różnych względów tym razem wybrałem Amigowisko, ale za rok Load Error mnie na pewno skusi.
[#51] Re: RetroKomp 2016

@zeter, post #44

Świetne. Szkoda, że nie wystawiłeś tego na Riverwashu. Byłoby podium.
[#52] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #47

Zgłoszenie "Gamedev" zostało wysłane
Prośba o "imijejl" zwrotny z potwierdzeniem.
[#53] Re: RetroKomp 2016

@Koyot1222, post #52

@Koyot1222
Życzę Powodzenia w konkursie!

@Sachy
Ja nie wyrobię się z moją grą do 10 września, ale postaram się do końca września przygotować grę i opublikować poza konkursem!

Jeśli chodzi o imprezę, to za rok jest cień szansy, że mogę się pojawić w Gdańsku. Naprawdę chciałbym całym sercem być tam razem z Wami. Na razie będę duchem.

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 19:15:30 przez Hexmage960
[#54] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #40

Invitka super OK
[#55] Re: RetroKomp 2016

@Hexmage960, post #53

A ja cisnę jak szalony, jest cień szansy że się wyrobię, ale zawsze może jakaś przeciwność losu się wydarzyć i nic z tego nie będzie.

@HexMage
Przybywaj, jak nie teraz to za rok, dobrze będzie się spotkać i popitolić o pisaniu gniotów. ;)

@Sachy, @Twardy
Będziecie publikować entry już po 10.09, czy ludzie to dopiero zobaczą na samej imprezie? Nie wiem jak bardzo reprezentatywną rzecz muszę oddać a jak bardzo sprawny bebech z roboczą grafiką. :)

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 19:25:52 przez teh_KaiN
[#56] Re: RetroKomp 2016

@teh_KaiN, post #55

Zawsze możesz opublikować wersję demonstracyjną, jeśli masz przygotowaną. Powodzenia!

PS. Moja gra jeszcze nie nadaje się nawet na demo, ale myślę, że do końca września uda mi się przygotować coś grywalnego. Także ja odpuszczę sobie konkurs i zrobię na spokojnie.
[#57] Re: RetroKomp 2016

@grxmrx, post #54

No jak impreza w Gańsku ;) Dzięki jeszcze raz.
@AceMan Jak był RW to było zaledwie połowe animacji więc chyba nie, ale był taki plan :):) Dla mnie podium to Wasz pozytywny odzew :) OK
@Miro78 To ja zaczynam cisnąć w sensibla już co by mieć szanse jakieś ;) tylko pls weź cd32 bo na tej 600 straszne lagi były :):)
Do zobaczenia!

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 21:27:10 przez zeter
[#58] Re: RetroKomp 2016

@sachy, post #47

Ok, moja gierka w pelni skonczona. Zostal tylko ten zasr... filmik, ktory mnie jak zwykle przerasta. Czy ktos moze mnie poratowac konkretnym, sprawdzonym, bez wirusa, linkiem z darmowym programem za posrednictwem ktorego bede mogl nakrecic filmik na WinUAE? W zeszlym roku kliknalem w pierwszy lepszy link na google.pl jak szukalem takiego programu i przy okazji sobie zainstalowalem pieknego trojana i troche sie zrazilem.
[#59] Re: RetroKomp 2016

@sordan, post #58

Zgrywałem filmik bezpośrednio z winuae, ustawiłem tylko w codecu "brak kompresji - pełne klatki". Potem złączyłem to programem do prostych animacji i wrzuciłem na youtubea jako priwatne. Ściągnąłem w mp4. Z pliku 200mb zrobiło się 11mb.
[#60] Re: RetroKomp 2016

@sordan, post #58

fajnie !!

my jeszcze pracujemy nad swoja, rok temu bylo gorzej, bo przed impreza wyjechalem z kraju na dwa tygodnie i dalismy co mielismy. a teraz takie dwa tygodnie to szmat czasu, ze ho ho :)

oby bylo duzo gier :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem