kategoria: AmiParty
[#1] Amiparty - nagrody
Nie pisaliśmy jeszcze nic o nagrodach w Compos. Może jeszcze kogoś to zachęci do przysłania modułu czy grafiki:
1. Karta WiFi WPA2 do Amigi 600/1200 od Sir_Lucasa,
2. Karta sieciowa RJ45 PCMCIA działająca na sterowniku cnet.device od Jenota,
3. Kabel SCART do MISTa/Minimiga, wersja z AmigaKit – od DiskDoctora,
4. Książka "Amiga na Infostradzie" od ChAL,
5. Nowy, biały Chip RAM pod klapkę do A600 od Architect1200,
6. BootSelector do Amigi 500 od Architect1200,
7. CF2IDE wewnętrzny lub zewnętrzny od Architect1200,
8. Joystick w pudełku, jak nowy od Rzeznik666 (nie jestem pewien czy nie do ZX Spectrum ale to przetestujemy przed wręczaniem laurów zwycięzcom),
9. Kickstart 3.1 do Amigi 500 od Dez3.
10. Przełącznik wideo (karta graficzna/RGB) od Superbonia.
11. Interfejs MIDI KA12 od Krashana.
Ja od siebie dorzucam jeszcze Amigę 500, płyta Rev. 6A, z rozszerzeniem 0.5MB pod klapką, z niemiecką klawiaturą i pudełkiem dyskietek, jest nieco pożółknięta ale sprawna. Brak niestety zasilacza. Jeśli ktoś ma sprawny zasilacz żeby dołożyć do kompletu to chętnie przyjmiemy. Amiga będzie nagrodą w MSX Protracker Compo.

Dla przypomnienia - regulamin Compos: link

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 17:25:22 przez Jenot
[#2] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #1

Deklaruję dorzucenie do puli interfejsu MIDI KA12. Przydział do kompo i miejsca pozostawiam organizatorom.
[#3] Re: Amiparty - nagrody

@Krashan, post #2

Dzięki. Dorzucę do listy na stronie ChAL. Następnym razem zrobimy Amiga MSX MIDI Compo ;)
[#4] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #1

Bardzo fajne nagrody, zwłaszcza Amiga.

Btw - nie ma ograniczeń co do rozmiaru w msx compo?
[#5] Re: Amiparty - nagrody

@Jazzcat, post #4

Ograniczenia wielkości pliku nie ma. Max 5 minut. No i w związku z tym że moja Amiga 4k jest chwilowo niepełnosprawna i nie wiadomo czy uda się ją reanimować do Amiparty kawałki mogą być puszczane z A1200/ACA1220.
[#6] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #1

Zasilacz do Jenotowej 500 ty już jest z mojej kolekcji :)
[#7] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #1

Zastanawiam się, czy nie dodać jakiejś nagrody, ale nie chcę żeby zostały

Więc jeśli tym razem nie niszczycie komisyjnie nie przyznanych nagród proszę o info jaka jest maksymalna lista nagród, które będą przyznane. To chyba można wyliczyć na podstawie organizowanych compos, co już jest wiadome.

BTW pula nagród mocna!! Nagrody na AmiResET sprzed 2ch lat to przy tej liście powinny być gratisy dla obecnych
[#8] Re: Amiparty - nagrody

@DiskDoctor, post #7

Na podstawie organizowanych compos i ilości nadesłanych prac raczej niewiele można powiedzieć bo najwięcej dzieje się dzień-dwa przed deadlinem, a często jeszcze w ostatniej chwili ktoś podrzuca pendrive'a.
[#9] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #8

OK to ja coś dodam tylko muszę wykraść z domu (zapewne nocą to się stanie).
[#10] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #1

A moj nowy joy, ktory mial byc na ta edycje na turnieju w SWOSa przepadl gdzies, czy to tylko lista nagrod na scenowe kompoty?
[#11] Re: Amiparty - nagrody

@sordan, post #10

Sordan - sorry ale ja nic nie wiem o żadnym Joyu. Z kim to ustalałeś?



Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 20:06:08 przez Jenot
[#12] Re: Amiparty - nagrody

@sordan, post #10

A masz jakieś kwity, świadków, że w ogóle coś dawałeś?
[#13] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #11

Wyslalem Drako nowy joy na turniej w SWOSa na poprzednia edycje Amiparty, jednak ze wzgledu na to, ze turniej sie ostatnio nie odbyl to Drako mowil, ze bedzie `przeniesiony` na edycje letnia.
[#14] Re: Amiparty - nagrody

@sordan, post #13

Aaaaaaa to ja nic nie wiedziałem. Zaraz się skontaktuję z Drakulcem czy nie przepił joya i dodaję do listy.
[#15] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #14

Hehe, luzik :)
[#16] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #14

skontaktuję z Drakulcem czy nie przepił joya


Gorzej, jak po kilku piwach wypalił (przez pomyłkę). Fuj!
[#17] Re: Amiparty - nagrody

@Jazzcat, post #4

Jazzcat - testuję właśnie różne modki na zapasowej Compo Maszynie (a nawet dwóch) coby obsuwy przy kompotach nie było i mam mały problem z jednym Twoim modułem (Boogie Town). Protracker w dowolnej wersji przycina kilka razy. Sprawdzałem na A1200 (ACA1220@24MHz) i na A500Plus. Na FS-UAE nie ma przycięć. Sprawdzałem też na PT-1210 i tu nawet A500Plus z dyskietki gra bez jednego przycięcia. Moduł na oko nie jest "ciężki", dużo większe objętościowo się nie tną. Dlaczego tak może być? Nie sądzę, żeby Hoffmanowi aż tak udało się zoptymalizować PT-1210 że śmiga lepiej na 000 7MHz niż Protracker na 020 24MHz.

I w związku z tym taka mała uwaga do "Compo Rules" - jeśli moduł będzie źle grał na PT 2.3e to puścimy go z PT-1210. ;)
[#18] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #17

chopoki, mogę za nagrodę podarować orange pi PC (wiem że to nie amigowe ale można jakiś emulator na tym postawić) oczywiście nówka
[#19] Re: Amiparty - nagrody

@QUAD, post #18

Przywieź, przygarniemy. RPi już było jako nagroda, może być i Orange Pi. ;)
[#20] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #19

spoko, wezmę bo mam tego całą szafę :)
[#21] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #17

Musiałbym usłyszeć. Możesz to zgrać (wystarczy telefonem) i mi wysłać na priva?
[#22] Re: Amiparty - nagrody

@Jazzcat, post #21

Poszedł PM.
[#23] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #22

Sprawa wyjaśniona - Protracker bug ;)
[#24] Re: Amiparty - nagrody

@Jenot, post #23

za jedno wyrzucone przez okno: PPC, mediator , mac , licencja morphosa albo INNE NIE AMIGOWE bzdury funduje krate piwa :)))))
[#25] Re: Amiparty - nagrody

@pabloz, post #24

Jak postawisz swój samochód pod tym oknem to zaryzykuję Quicksilvera... albo nie - G5 Jurka :P
[#26] Re: Amiparty - nagrody

@pabloz, post #24

To ja funduję piwo za każdy wyrzucony przez okno, a przedtem sprawny monitor CRT. Za Sony PVM stawiam flaszkę . A tak przy okazji licencja na MorphOS-a to plik na dysku, jak chcesz go wyrzucać przz okno?
[#27] Re: Amiparty - nagrody

@Krashan, post #26

[#28] Re: Amiparty - nagrody

@Krashan, post #26

Postawiłbym krate dżony łokera za każdego wolno puszczonego z okna atarowca ale szkoda trunku ;)
[#29] Re: Amiparty - nagrody

@Krashan, post #26

Razem z dyskiem... w kompie.
[#30] Re: Amiparty - nagrody

@Krashan, post #26

licencja na MorphOS-a to plik na dysku, jak chcesz go wyrzucać przz okno?


Trafna uwaga. Licencję można nawet napisać na kartce, a następnie wyrzucić.

I nagrodę odebrać.

Licencja wyląduje bezpiecznie, nieuszkodzona, na betonie gdzieś na parterze. Poza tym można mieć kopię przecież.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem