[#1] AmiSZCZECINA - może by tak...
Zaznaczam na wstępie , że nigdy nie organizowałem nic toważyskiego większego niż sylwester czy urodziny lub coś w ten deseń. Ale z braku laku i pewnego odosobnienia od zawsze Szczecina od Ami (pomimo obecności tak zacnego redaktora Kebaba na miejscu) OD ŚWIATKA PL Ami, chciałem się zapytać, czy może nie zorganizowali byśmy wspólnie jakiegoś barowego party dla lokalsów? Co Wy na to i czy ktokolwiek cos na to ( z lokalsów).
[#2] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

A może Amiszczęścina, Albo między nAMI paprykarzAMI bez obrazy zawsze mnie kuszą takie słowne projekty
[#3] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

We wrześniu w Gdańsku jest RetroKomp, w który zaangażowanych jest trochę osób z regionu. Proponuję się wybrać, na pewno nie pożałujesz, pogadasz i nie tylko.

Co do eventualnego eventu na naszym zachodniopomorskim terenie, to cholernie wstępnie i bardzo niezobowiązująco mogę napisać, że coś tam się przewinęło przez głowę i jak tylko będzie z czym wyskoczyć to na pewno nikogo ta wiadomość nie ominie i mowa tu o czymś więcej niż tylko knajpianym przestawianiu ikonek jak to proponowano niedawno w Poznaniu (hi Slayer!)
[#4] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

byle nie pod tą nazwą....
ani żadne paprykarze - bue ;)

ale pomysł jest zacny
choć imho w okolicy niewiele amigowców się ostało...

ostatnia impreza to satellite
[#5] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #3

Była AmiPyra, czas na AmiPaprykarz - epickie!
[#6] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@slay, post #5

Jeszcze Was WLKP zaskoczy niewierni!!!
[#7] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@_Skiba, post #6

Uściślijmy więc. Bo mam wrażenie, że zostałem zrozumiany, że jakieś party typu Madbartowego Sattelite zaproponowałem. Chodziło oczywiście o to:

1. Na AMI-Szczecinę zgłasza się chętnych 5 mieszkańców Szczecina (okolic).
2. Jak już będzie Amilista tutaj dzwonię do lokalu z dobrodziejstwem baru
3. Ustalamy godzinę i się zlatujemy
4. MOże się jaką amigę da ustawić albo projektor.
5. Schalni wracamy do domów.

Chodziło oczywiście o to...
[#8] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #7

Uściślając - ja się nie piszę A z tym chlaniem to niedaleko od Satellite by wychodziło. Oby się Wam tylko piwo na tą Amigę nie rozlało :)

"Płyń po morzach i oceanach świata, sław imię scenowca i polskiego Amigowca, nadaję
Ci imię..."

AmiPaprykarz 2016 OKOK



Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 06:38:58 przez mccnex

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 06:44:35 przez mccnex
[#9] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #8

No dobra improwizowałem tylko przykład, ja w ogóle nie piję :)

Kiedyś w Lycynce i Paulince odbywały się takie spotkania organizowane bodaj przez ludzi z fido. Myślałem raczej o czymś takim więc mogą być lody zamiast piwa. No coś staram się rozruszać - proszę więc o mniej krytyki.
[#10] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #9

Luzik, bracie. Ja to najbardziej chyba w przedszkolu mógłbym na te chwilę. Z czasem na pewno coś się ogarnie. Dawaj info co i jak.
[#11] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #10

Ok, potem odpisze/dzwonię na priv bo się jeszcze w międzyczasie urodziła zupełnie spontanicznie inna inicjatywa audycji radiowej i jest już termin wyznaczony. Wszystko się ogarnie. Niedługo na nowej stronie uruchomię też spowrotem AmiTV tym razem jako Amiczat. Będzie można wszystko omawiać też kamerami i mikrofonami.
[#12] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

Nie dość, że daaaleeeekoooooo to jeszcze do Szczecina nigdy nie da się dojechać, zawsze jakieś przeszkody dojazdowe. Bez seksu.
[#13] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Sokok, post #12

Spokojnie, to lokalna inicjatywa, dajcie mi działać, niedługo może zrobię pewną niespodziankę. Wszystko zależy na ile mi pary starczy.... a nie chcę dać się zniechęcić jak przy AmiTV.

Dajcie mi jak rządowi 100 dni spokoju.... a będzie coś...
[#14] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #13

Zrób tygodniówkę to przylatam OK
[#15] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Vato, post #14

Nie wiem dlaczego TYGODNIÓWKĘ... przeczytało mi się jako MINETĘ .... a jestem w 100% hetero..



Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 15:24:08 przez xtro
[#16] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #15

Buahahaha! Good one! OK
Konstrukcja mojego zdania faktycznie była... dziwna
[#17] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Vato, post #16

jak cos to ja ze szczecina ....
[#18] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@slay, post #5

Parafrazując klasyka" Jam się to nie chwaląc uczynił (wymyślił)"
[#19] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@KM, post #18

Ok. Prace trwają:

Raz. Nad przywróceniem starego pomysła ami audio/wideo chata
Dwa. okna radia i strima wideo na nim
Trzy. nad audycją ogólnoamigową w jednym z największych internetowych radiów.
Cztery. Przeglądam niekrępujące knajpki gdzie można by rozstawić ami i może projektor PAL i ekran (mam oba więc nie ma z tym problemu)
[#20] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #9

No to niepijących amigowców ze Szczecina jest nas już dwóch. ;) Jak najbardziej jestem zainteresowany kulturnym mitingiem. Pomysł jeszcze żyje?

Sam myślałem o zorganizowaniu czegoś takiego, co by nazywało się SZCZAM (SZCZecin Amiga Meeting), ale organizator ze mnie żaden. Widziałbym to tak, żeby to była jakaś mała salka, gdzie można by w te 5-10 osób rozstawić się z kilkoma sprzętami i pociąć w SWOS/MK2 brudząc dżoje zamówioną pizzą z pizzerii Stettin albo pasztecikami, co by było Szczeciniej. ;)
[#21] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #20

Ja nie pije 12 lat :) zobaczymy ilu by było chętnych ... może zaproponuje cos ...
[#22] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #20

SZCZAM przebija AmiPaprykarz
[#23] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Adamza, post #21

nie pije


Jak więc chcecie sobie zrobić taką typową imprezę informatyczną, to tym bardziej polecam urządzenie jej w jakimś domu kultury czy innym:

http://www.ppa.pl/forum/integracja/34907/dofinansowanie-nowych-imprez-amigowych-2017-nck

Może się tow pasować w klimat, a jak się sprawdzi, można potem pomyśleć o "rozluźnieniu" regulaminu szeroki uśmiech
[#24] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@DiskDoctor, post #23

Ok, nie zapomniałem o temacie... jak napisałem wyżej wszystkie działania po kolei. Zaczynamy we wtorek na Kontestacji.com i Enklawie.net w radiach audycją z możliwością dzwonienia i skypowania do programów. Wtorek, 21.00. Zapraszam do słuchania i 3mania kciuki by nie było medialnej tremy...

[#25] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #24

O już jest nius a audycji na stronie głównej.
[#26] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #25

Pracuję nad pkt. 2 zadeklarowanym wyżej. Mam nadzieję , że do końca przyszłego tygodnia się uwinę i piwne party z audycjami live i spotkaniami w wirtualnym barze będą już mogły odbywać się zdalnie.
[#27] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #26

No co by tu jeszcze dodać... Amiga rulez!!! w Szczecinie... OK
[#28] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Jadoka_, post #27

Sorki za przerwę w kontynuacji tematu, ale wakacje i też zająłem się innymi sprawami. Myślę, że takie pilotażowe spotkanie mogłoby odbyć się we wrześniu. Może zróbmy tu listę kto by był chętny i czy po prostu wpadamy się poznać, pogadać, czy np. ze sprzętem, projektorem, rozwijanym big screenem? Więc co do listy:

1. xtro
[#29] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #28

2.Adam
[#30] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #28

3. KaiN

Co do samej formy - jak dla mnie możemy sobie posiedzieć 2-3h nad jednym sprzętem i strzelić jakiś turniej mortala, przy okazji sobie pogadać i powymieniać poglądy. Może też być coś dłuższego i wyrafinowanego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem