[#61] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@DiskDoctor, post #60

No co ja poradzę. Planuję wstępnie na środy czata na tej stronce ok 23. Wiem ze flash , ale znajdźcie coś nie flash z multiroomem a/v. NIE MA. Podobno te skrypty maja być dostępne w html5, ale to podobno.
[#62] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #61

Nie ma się czym denerwować. Kto będzie wystarczająco zdeterminowany do wejścia na ten czat, ten sobie poradzi. Mi determinacji nie starczy, ale to nie problem przecież.
[#63] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

Czy inicjatywa spotkaniowa/partowa nadal aktualna? Czy przeszło bokiem?
[#64] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #63

Też czekam
[#65] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #63

Tia...
[#66] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #63

Ja też chcę!
[#67] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@hrw, post #64

Inicjatywa Paprykarzowa wbrew pozorom nie upadła. Niestety bedąc posuniętym grubo po 40stce, nie wszystko można rzucić by oddać sie hobby i melancholii zgodnie z planem. Powoli jednak realizuje swoje plany na dobra zabawę i powrót przy najmniej mentalny do dawnych dobrych lat. Jest juz z grubsza gotowe na razie wirtualne miejsce spotkań z amichatem live (nie przyjmuję narzekań , że flash - jak będzie opcja skryptowania html5 to się zmieni). Pracuję tez nad regularnymi retropogadankami w radio. Docelowo spotkania w knajpce też będą.
[#68] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

Przyjechałem do Szczecina ze śląska. Będę tu jeszcze parę dni. Chętnie się umówię z kimś na mieście na amipogaduchy. Piszcie na priv.
[#69] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #1

@hrw @Jadoka_@teh_KaiN @xtro @mccnex
No to co Panowie można by wyskoczyć z kolegą R-Tea na jakieś AmiPiwko? Wstępnie ugadaliśmy się na środę godzina wyklaruje się pewnie jeszcze dziś ale mogę zapewnić, iż będzie to nie wcześniej niż 17:00. Ktoś chętny czy dalej czekamy... tak czy inaczej, bezpośredni kontakt via wiadomość priv.
[#70] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #69

Myślę że przyjdę .
[#71] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Adamza, post #70

Gdyby kogoś interesowało to dzisiejsze spotkanie jest na godzinę 17:15, jako punkt zborny plac Żołnierza Polskiego na Zegarze Słonecznym (po skosie od Bramy Królewskiej), a potem w kierunku Starego-Nowego Miasta i pewnie do Wyszaka. Jak by ktoś chciał to pw do mnie podeśle kontakt.

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2016 13:48:01 przez RadziN
[#72] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #71

Fajnie, Panowie, ja pasuję... Bo właśnie odstawiłem żonę z małym do szpitala... wracają tam po 3 dniach pobytu w domu. Sam wyłażę z infekcji, moi rodzice, teściowie, szwagry... wszyscy chorują. W Stargardzie jakaś pier....na epidemia rotawirusowa czy Hugo wie panuje, nie przyjeżdżajcie do tego miasta w najbliższych dniach.

Enjoy the party, w każdym razie, wypijcie zdrowie tych, co na... łożu... :)
[#73] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@mccnex, post #72

Nie ma ciśnienia. Z drugiej strony jak to jakaś 'zaraza' to pomimo wielkiego szacunku jaki mam do Twojej osoby to może lepiej byś wypoczywał i nie roznosił tego :)
[#74] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #73

No kurde, nie zaglądałem znowu kilka dni na ppa , a bym się przyłączył...
[#75] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #74

Było dość kameralnie, więc jest (chyba ) czego żałować :) i R-tea mam nadzieje, że sie nie nudził. Jest nas amiszczecinaków trochę, więc może bez zbędnego kombinowania po prostu można by się spotkać . Proponuję na koniec listopada, ot tak wypad do Starego Browaru lub Wyszaka. A jak już pogadamy to można się (lub i nie) brać za AmiSzczecinę lub inne inicjatywy tylko trzeba się zorganizować.
[#76] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #75

To by było chyba "superowsze" niż te moje pomysła na "Paprykaszę". Niestety życie ... grubo czterdziestolatka nieuchronnie pędzącego bliżej koło 50 pozostawia małe pole do improwizacji hobbystycznych. Ale prawda jest też taka, że w temacie hobby bardziej zająłem się teraz radiem i w tym kierunku chcę również posunąć swoją ami-działania-działkę czasu poświęconego dla środowiska.
[#77] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #75

Potwierdzam że się nie nudziłem. Połaziliśmy trochę po Szczecinie, poznaliśmy się i swoje amigowe historie. Mamy kontakt do siebie w razie mojej kolejnej wizyty w Szczecinie.

@ xtro
Na emeryturze na pewno będziemy mieli czas na amigowanie szeroki uśmiech
[#78] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@R-Tea, post #77

Nie będzie emerytur... ale ok.
[#79] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@xtro, post #78

Witam
Kiedy spotkanie w szczecinie w końcu będzie??
Niestety dopiero teraz się doczytałem że ktoś chce coś takiego zorganizować.
[#80] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #79

Ano byłoby miło się zorganizować. Z naciskiem na 'zorganizować' ale chyba trzeba podejść do tematu na zasadzie wyznaczyć datę (min. miesiąc w przód by każdy jakoś to poogarniał) zobaczyć komu pasuje i się spotkać. No to dobra Panie i Panowie komu pasuje 28.01.2017. godzinę się jeszcze ustali. Proszę o odzew.
[#81] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #80

Mój kalendarz mówi że jest to dobry termin szeroki uśmiech
Trzeba jakieś miejsce ustalić.
[#82] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #80

Weekend wcześniej lub dwa weekendy później.

Konferencje mam.
[#83] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #80

Dla mnie jest to zbyt odległy termin, by cokolwiek powiedzieć. Muszę poczekać na rozwój sytuacji. ;)
[#84] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #83

Myślę że wszystko jest do ustalenia. Tylko jak robimy?? Wypad na piwko czy coś z kompami??
[#85] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #84

To nadal czekamy na rozwój wypadków... zobaczymy ile się jeszcze osób określi. Nie przeczę, iż było by miło co by hrw był :D Nic to zobaczymy w połowie stycznia. Na ta chwilę proponuję jakieś piwko, a co dalej zobaczymy.
[#86] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #85

To posiedzimy przy piwku. Fajnie było by zaprosić Krzysia Krzewinka z Bit Boxu.
[#87] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #86

Chciałem każdemu fanowi komputera Amiga ze Szczecina życzyć dużo zdrowia i radości. Oby sprzęt i kolekcję się powiększały.
[#88] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@Barnim, post #87

A nawzajem, nawzajem. No ja już prawie mam to co żem sobie wymarzył no może do A1200 przydała byś jakaś szybsza karta. :)
[#89] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@RadziN, post #80

Hijackuję temat, bo się coś okołoamigowego u nas urodziło:
Amiga przy bajglach
Idzie ktoś? Bo ja chyba idę. ;)
[#90] Re: AmiSZCZECINA - może by tak...

@teh_KaiN, post #89

Woow, a to ci niespodzianka... !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem