[#1] Kto pożyczy amigę :) ?
Hej
Sprawa dziwna - nietypowa.
Organizuję imprezkę (w pracy) z retro graniem, trochę sprzętu, tv, rzutniki, piwko, chipsy.... i całonocne granie :)
Niestety w swojej zajebistości, zostawiłem moją Ami w górach (bo myślałem, że nie będzie mi teraz potrzebna - a okazuje się, że jest).
Aktualnie w pracy jest boom na nowe Wormsy, więc jest pomysł, aby odpalić nowe na piecu i pierwowzór na Ami.... tyle, że Ami nie ma ;/
Bez Sensible Soccer też jakoś ciężko sobie wyobrazić takie retro granie...

I tu pojawia się sprawa/biznes, dla kogoś ze śląska lub okolic (GLW/KTW/TG?)

Potrzebuję pożyczyć Amigę na jeden dzień (piątek wieczór do soboty rano - pewnie odebrałbym wcześniej i odwiózł w sobotę/niedzielę). Najchętniej taką A1200 z CF i WHDLoad, ale A500 z dyskietkami w postaci Wormsów i SS też nie pogardzę.
Oczywiście jakoś po amigowemu się odwdzięczę :)

Wiem, że propozycja zgoła nietypowa, ale może znajdzie się jakiś szaleniec co pożyczy :)
[#2] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@WojT_GL, post #1

500 by się znalazła ale jestem właśnie na urlopie na wiosce 50km od BB.
Jeżeli to chodzi już o ten piątek to kurde niezbyt tam jadę ehhh...

Dzwoń jakby co.
Albo emulator zainstaluj hehe OK

PS. 600tkę też mam ino że tam ciągle fast spadywuje i to wkurza.

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 00:50:04 przez Vato
[#3] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@Vato, post #2

Przyszly piatek ;)
[#4] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@WojT_GL, post #3

600 z 2 mg chip i 8 fast, lub jakaś 500 z 2 mg chip i 8 fast i gotekiem
[#5] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@QUAD, post #4

600 jest w tg a 500 w cieszynie
[#6] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@QUAD, post #5

OO TG :)
Jest tam HD/CF z WHDLoad czy dyskEtki?
[#7] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@WojT_GL, post #6

HD z tego co pamietam i AGD jest ale nie wiem jakie gry, pewnie coś by trza było dograć
[#8] Re: Kto pożyczy amigę :) ?

@QUAD, post #7

boshe co ten telefon mi tu namącił, AGD hahah, whdload jest i HD też jest
Gry trzeba wciepać ale nie pamiętam jak jest ze sprawnością FDD, chyba działa bo ostatnim razem instalowałem amosa, musiał byś SWOS-a dograć i Wormsy

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 08:16:10 przez QUAD
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem