[#1] Livecrunch, Wrocław 8.10.2016
Organizatorzy Decrunch oraz Retrogralnia zapraszają na LIVECRUNCH - wydarzenie łączące klimaty gier i komputerów retro oraz koncertów muzycznych.

Impreza będzie okazją do spotkania fanów komputerów 8 i 16 bit popularnych w Polsce i Europie w latach 80 i 90 XX wieku (takich marek jak Amiga, Commodore, Atari czy ZX Spectrum).

Miejsce: Wrocław, klub ToTu, ul. Hubska 6 (blisko dworca PKP) - czyli to samo miejsce, w którym był Decrunch
Start: godzina 13.00

W godz. 14.00-18.00 odbędą się spotkania z Youtuberami prowadzącymi kanały retrogamingowe. Planowane są ich specjalne "odcinki na żywo".

Od godz. 19.00 będzie można posłuchać koncertów muzyki elektronicznej i komputerowej wykonywanej na żywo.

Zagrają:
  • MotionRide, ElekTrim (Motionride + Retro Fan) (muzyka trackerowa - Atari)
  • BioComp (muzyka elektroniczna)
  • Katod (elektronika + Commodore 64 + gitary)
  • Michael Kaiss (muzyka elektroniczna)
  • AceMan (głównie muzyka trackerowa - Amiga)


Przez cały czas trwania imprezy (również podczas koncertów) na całej sali rozstawione będą stanowiska z 8 i 16bit komputerami oraz konsolami do grania w retro gry.

Strona wydarzenia na Fb.

W odróżnieniu od Decrunch w tej formule nie będzie kompotów demoscenowych (ale będą puszczane dema) i nie będzie możliwości rozstawienia się ze swoim sprzętem ze względu na zajęcie sali przez sprzęt organizatorów i gości.

Cena biletu: 15 zł (będzie do kupienia wyłącznie na miejscu).

Więcej informacji wkrótce.

Jest to dodatkowa impreza jaką organizujemy (czyli jako uzupełnienie a nie zamiast) jako ekipa Decrunch.

Zapraszamy :)
[#2] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

O Panie, tak bardzo bym chciał tam jechać!

AceMana to już pominę, bo wiadomo, że ma tę moc (a ja chyba jeszcze ani razu nie widziałem go live!), ale dla mnie absolutną gwiazdą jest MotionRide! Lubię jego kawałki a już najbardziej chip-rockową płytę Whatever You Wish, po prostu zesrałbym się na miękko, gdyby było mi dane pokicać do granych na żywo kawałków z tej płyty. W ogóle moim marzeniem jest opracować i zagrać z organicznymi instrumentami kilka utworów z tej płyty.

Zazdroszczę wszystkim uczestnikom.
[#3] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #2

[#4] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

Jest już oficjalna strona imprezy

oraz plakat w wersji RGB oraz CMYK.

Podgląd:


Ostatnia aktualizacja: 24.09.2016 19:04:11 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2016 19:04:31 przez grxmrx
[#5] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #4

Fajnie, że udostępniliście plakat bo ostatnio chciałem jeden na pamiątkę ale się rozeszły. Wybiera się ktoś na imprezę z okolic Opola lub Wałbrzycha? Jakby co to ja będę obowiązkowo
[#6] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

Kto z PPA.pl poza mną planuje się pojawić?
[#7] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #6

Raczej przyjadę, jak jest ktoś po drodze kto chciałby się zabrać, niech pisze mi na prv.
[#8] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #6

Zróbcie prostą wizualizację z tańczący kokos to też będę! szeroki uśmiech
[#9] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #6

Niestety mogę tylko powiedzieć, że się postaram. Nie jest to impreza typowo amigowa albo scenowa więc nie mam aż tak strasznego ciśnienia. Tego dnia mam coś tam zaplanowanego od dawna ale wieczór spróbuję "wyhaczyć". szeroki uśmiech
[#10] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #4

Właśnie mówili trochę o Was w Radio Ram Wrocław
[#11] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #6

Ja z jednym znajomym też się zjawię
[#12] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

To już jutro :)

BTW Na imprezie będzie foodtruck z ciepłym żarciem (zapiekanki), a także piwo (do wyboru lane lub butelkowe).

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 21:18:30 przez grxmrx
[#13] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #12

No i bajera, do zobaczenia
[#14] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@NeckUno1, post #13

Jedzie ktoś z Wawy? Zabrałbym się...
[#15] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Mikrobi, post #14

Dzwoń po Jara i w długą! Warto! Zróbcie dym pod sceną na MotionRide. :]
[#16] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

udanej zabawy :)
[#17] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #6

Ja będę z jeszcze jedną osobą, pewnie tak na 16/17tą
[#18] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

[#19] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #18

Czyżby Projektor Jenota?
[#20] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Mikrobi, post #19

Nie, Wina. Ale taki sam :)
[#21] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #18

Skoro jest stream to trochę nie chce mi się wychodzić z domu. szeroki uśmiech Ale może się zaraz zbiorę. Mam tylko 30 minut piechotką na miejsce. Wstyd nie wpaść...
[#22] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@MDW, post #21

No chyba ciebie bóg opuścił jeśli audio tego streamu ciebie zadowala.
[#23] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #22

No dobra, idę... szeroki uśmiech
[#24] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@MDW, post #23

Powiedz temu gościowi co gra tak "epicko" na gitarze, żeby zluzował trochę z reverbem.
[#25] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

Jak było? Opowiadać!
[#26] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #25

Było świetnie - MotionRide & RetroFan - konkretny set. Katod - doskonały jak zawsze. Sporo ludzi, świetna atmosfera, zimno na zewnątrz, w środku gorąco :D. Niestety nie mogłem zostać na koncert AceMana, więc nie wiem, jak dalej było. AceMan - bateria w GB wytrzymała do końca? ;)
[#27] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Drakon, post #26

Yup :)
[#28] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #25

było bardzo fajnie
[#29] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@jokov, post #28

To o livecrunch była wzmianka w telewizji ? Ktoś udzielił krótkiej informacji o imprezie było imię i nazwisko oraz podpis portal PPA.
[#30] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@jokov, post #28

Dzięki.

To ja mam tylko pytanie jeszcze do ludzi, którzy rozważali wyjazd a jednak nie pojawili się. Co sprawiło, że jednak nie przyjechaliście? Daleka lokalizacja, dojazd, za dużo imprez w roku, konkurencyjne wydarzenie, obowiązki rodzinne, koledzy nie dopisali itd? Taka informacja może być przydatna dla organizatorów.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem