[#1] Społeczność na Google+
Pomyślałem, że warto tutaj dać znać..

Jeśli ktoś z Was lubi Amigę pomysł do tego czyta/pisze po angielsku - zapraszam do dołączenia do niniejszej społeczności na Google+:


Amiga United


Dopiero założona, więc chwilowo pustawo, ale sytuacja zmieni się z tygodnia na tydzień. Zapraszam.

tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos
[#2] Re: Społeczność na Google+

@Sokok, post #1

Ok - daj znać, jak już będzie coś ciekawego.
[#3] Re: Społeczność na Google+

@Cedrat, post #2

Wiesz co.. Pewnie nie będę pamiętać, ale dołączenie nic nie kosztuje, więc zachęcam już teraz. Jeśli masz wątpliwości co do treści to możesz sprawdzić inne amispolecznosci na g+, w których się udzielalem i zobaczyć jakie treści i jak często się pojawiały. O tym, że raczej warto niech świadczą nazwiska osób, które już dołączyły i gwarantuje, że nie jest to moja rodzina. Poza tym równie dobrze sam możesz wstawiać swoje posty i wywołać zainteresowanie. OK
[#4] Re: Społeczność na Google+

@Sokok, post #3

Posty są moderowane, czy wpadają jak leci?
[#5] Re: Społeczność na Google+

@Krashan, post #4

Wydaje mi się, że wyłączyłem moderacje i powinny być widoczne od razu. Ja twój post widzę.
[#6] Re: Społeczność na Google+

@Sokok, post #5

Ja już też. Reklama dźwignią, ale obiecuję że nie będę przeginał, następny post dopiero jak będzie nowy produkt .
[#7] Re: Społeczność na Google+

@Krashan, post #6

Nie mam nic przeciwko, naprawdę.
[#8] Re: Społeczność na Google+

@Sokok, post #7

O już masz znane osobistości z PPA w grupie. Propagatorów języka polskiego .
[#9] Re: Społeczność na Google+

@Krashan, post #8

A, to ten co dostał bana i się obraził

Na Fb też wypisuje podobne treści:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem