[#1] Amiga Ireland Meetup 2017
Witam!

Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za liczne przybycie na Amiparty - jesteście wielcy!
W tym wątku każdy może wrzucać linki do fotek, filmów czy wymienić się spostrzeżeniami z imprezy.

Niedawno wróciłem cały i zdrowy do domu, czego nie mogę powiedzieć o Amidze.
Po załączeniu pokazuje 23kb Ram, 0 fastu, 0 VMem ale z tym sobie poradzę na dniach.
W drodze powrotnej nawigacja 3 razy pokazała mi inną trasę - Sordan mam nadzieję, że mi to wybaczysz.

Oto moje 2 filmy (komputery), (Przemówienie Trevora), na dłuższe nie miałem miejsca w telefonie.
Jutro postaram się wrzucić fotki.
[#2] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Leon, post #1

Hehe, no wlasnie dalo sie zauwazyc, ze strasznie cie ciagnelo do Galway zamiast Dublina :)
Kolo 14 tez postaram sie wrzucic jakies zdjecia.
[#3] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@sordan, post #2

Właśnie wylądowaliśmy w Berlinie. Party było zajebiste. ;)
[#4] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@radzik, post #3

Ja dotarłem do domu właśnie. Bardzo udana impreza, wiele ciekawych rzeczy. No i przede wszystkim sporo znajomych :) Pozdrawiam i dzięki za udaną imprezę.
[#5] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Leon, post #1

Obiecany link do fotek. Teraz czekam na Wasze zdjęcia. OK

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2017 19:44:29 przez Leon
[#6] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Leon, post #5

Nie ma dostępu do tych zdjęć.
[#7] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Krashan, post #6

Teraz powinno działać.
[#8] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Leon, post #7

Swietne zdjecia szeroki uśmiech wkoncu na tych siebie widze hehe.
Tez mam kilka to postaram sie gdzies wrzucic. Impreza byla swietna a zapowiada sie ze za rok bedzie jeszcze lepsza ! OK
[#9] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Leon, post #7

Czy Polaków było więcej niż Irlandczyków? pomysł
[#10] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@michal_zukowski, post #9

Nie, ale wydaje mi się, że 8 - 10 osób to byli Polacy. Sporo Anglików też przyjechało. Ogólnie impreza bardzo udana. Trwała jeden dzień od 9 rano do 20:00. Jest jednak szansa, że następna edycja będzie trwała dwa dni.
[#11] Re: Amiga Ireland Meetup 2017

@Sir_Lucas, post #10

Postaram się niedługo wrzucić materiał na YouTube.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem