[#1] Decrunch 2117 - RETRO FUTURE
Kolejna edycja wrocławskiej imprezy już oficjalnie ogłoszona :) Zapraszam do dyskusji i wpisywania się tutaj na listę obecności :)
[#2] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Nie wiem czy za 100 lat też się uda, ale w tym roku będę
Fajnie to retro future wygląda na stronie imprezy OK




Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 01:08:15 przez Vato
[#3] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Jak tylko nic nie wyskoczy to będę!

K
[#4] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Są jakieś noclegownie w pobliżu ?
[#5] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Jak nic nie wyskoczy, to też będę. Super termin, mi się bardzo podoba!
[#6] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@flops, post #5

Możliwe że wpadne. Rok temu było zacnie, z tego co pamietam :)
[#7] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Hellena, post #4

Są jakieś noclegownie w pobliżu ?


Uwaga na takie tematy - to często drażliwy temat na PPA, jak zdążyłem zauważyć...
[#8] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

No i super! Rezerwuję sobie termin i przy okazji chciałbym zgłosić chęc przybycia ze sprzętem :).

Do zobaczenia!
[#9] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Obecny!
[#10] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@sordan, post #9

Obecny :)

Vato? Załatwisz ten sam (quad)rat? Madman nie może, to może Sordana umieścimy w nim również :P będzie ten sam team :) (Lokaty jedzie też)
[#11] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #10

Biore tym razem nocleg kameralnie w dwóch tylko z Arsonem, ale dzięki za pamięć :)

Oooo Lokaty jedzie! Trzeba będzie się przygotowac na rewanż i pomachać trochę sztangą na siłowni, żeby móc znów zaatakować i trochę przydusić
[#12] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #10

Kurczę, może uda mi się wpaść ...
[#13] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #10

Wojt - zapytam OK
Sordan - i tak nie wiesz kto się wam jeszcze do łóżka wpierdzieli
Biax - ta, jaaaasne
[#14] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Vato, post #13

Ok, wrzucone w kalendarz 2117
[#15] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Hellena, post #4

Jak dokładniej zbadamy temat to takie informacje na pewno się pojawią.
[#16] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@flops, post #5

@Flops: Czyli jedziemy we dwóch :D
[#17] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Hellena, post #4

Zaktualizujemy informacje o noclegach i hotelach. Póki co z tego co widzę najbliżej imprezy są takie opcje:

CS Natura
Hotel InVite
ibis Styles Wrocław
Campanile Wrocław
Babel Hostel
Hotel Piast Wrocław

Nie korzystałem z żadnego bo mieszkam we Wrocławiu :P więc najlepiej samemu dzwonić i pytać o wolne miejsca :)

Z tego co wiem to kilka osób, które były na Decrunchu w zeszłym roku to spało w Hostel Bemma przy Kinie Nowe Horyzonty. Jest tam blisko do rynku (jeśli kogoś interesuje też zwiedzanie miasta to dobre miejsce), obok jest też bar mleczny i wiele miejsc gdzie można coś zjeść i kupić (w tym różne żabki, Biedronka itd.).

Są też inne i trochę dalej, ale można bez problemu dojechać komunikacją miejsca do dworca Wrocław Główny. We Wrocławiu bilety można kupić nie tylko w biletomatach, ale też w każdym tramwaju i autobusie (kartą) lub przez skycash z telefonu.

Polecam też sprawdzić na Airbnb. Są tam oferty pokoi czy mieszkań w różnym standardzie w cenach między 50 a 200 zł.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 11:49:28 przez grxmrx
[#18] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #17

Obok Campanile jest tańszy, ale na 2 dni spoko Premiere Classe (ta sama sieć, tylo ceny niższe) Tam spaliśmy 2 lata temu, kilka innych osób tez tam spało :) Na partyplace prosta droga, niedaleko tez na dworzec, więc wszędzie można iść pieszo.
[#19] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@KaczusNG, post #18

Obok Campanile jest tańszy, ale na 2 dni spoko Premiere Classe (ta sama sieć, tylo ceny niższe) Tam spaliśmy 2 lata temu, kilka innych osób tez tam spało :) Na partyplace prosta droga, niedaleko tez na dworzec, więc wszędzie można iść pieszo.


Również polecam Premiere Classe Wrocław. Rozsądny stosunek cena / jakość, duży parking, a na party można dojść spacerkiem w 10 minut przez całkiem przyjemne tereny.
[#20] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #17

dzięki za info!!! OKOKOK
[#21] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #17

W ibis Wrocław spałem - polecam.
[#22] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AD99, post #21

Ibis logistycznie jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Chyba hotelu bliżej pplace już nie ma. Co do reszty kryteriów się nie wypowiem.
[#23] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@GumBoy, post #22

Co do reszty kryteriów się nie wypowiem.


Bo nie pamiętam?? szeroki uśmiech
[#24] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #23

Czego mam nie pamiętać?
[#25] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Znane już są ceny biletów na Decrunch 2117:

  • 30 zł - bilet jednodniowy na piątkową integracyjno-koncertową część imprezy od otwarcia do późnej nocy
  • 40 zł - bilet jednodniowy na sobotnią część imprezy dla retrograczy (również z rodzinami) ważny do ok. godz. 20:00
  • 75 zł - karnet na całą imprezę (obejmuje również sobotnią, wieczorną część demoscenową)
  • 100 zł lub więcej - bilet wsparcia - wszelkie donacje będą reinwestowane na poczet organizacji kolejnych wydarzeń z cyklu.


Wkrótce ogłosimy również kolejne atrakcje dotyczące głównie demosceny. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że tym razem będzie mocna przewaga właśnie w tym temacie :)
Poznamy też wykonawców, którzy wystąpią w piątkowej, koncertowej części wydarzenia.

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 21:50:18 przez grxmrx
[#26] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #25

2-4.06.2017.. być się postaram, nie sam :)
[#27] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@GumBoy, post #24

Ibis (...) reszta kryteriów (...)
[#28] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #25

A może tym razem Kiero opowie jak się koduje dema na A1200 :) ?
[#29] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Kisiel, post #26

Kisiel, jakbyś przypadkiem zabrał ze sobą sztukę UK1541 będę wdzięczny. Na RK nie udało mi się zakupić ale na DC już na bank :)
[#30] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #27

Dalej nie rozumiem czego miałbym nie pamiętać. Nie wypowiem się bo nie mam zdania, ciężko jest je mieć, nie korzystając z przybytku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem