[#31] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@GumBoy, post #30

Dobra, nie dałeś się złapać bo rzeczywiście jesteś z Wrocławia szeroki uśmiech

Dodam jedynie, że ostatnio I x w życiu korzystałem z Airbnb i jestem MEGA zadowolony z parametrów: jakość, cena oraz jakość / cena.

Więc śmiało mogę polecić, pewnie ponownie na Decrunchu skorzystam.

Jednak jest szkopuł; dla takich imprez, dobre te w/w parametry są na przedmieściach miast. Więc nocując należy doliczyć ceny taksówek. Lecz na 2-3 osoby, dalej sprawa ma sens.

BTW jest Uber we Wrocławiu, tak?
[#32] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #31

Jest Uber we Wrocławiu.
[#33] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #31

Jednak jest szkopuł; dla takich imprez, dobre te w/w parametry są na przedmieściach miast. Więc nocując należy doliczyć ceny taksówek. Lecz na 2-3 osoby, dalej sprawa ma sens.


Skoro chcesz blisko to nie rozumiem dlaczego nie Premiere Classe?
[#34] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #31

Dzieki za hint z airbnb ;) znalazlem miejscowke z 100 metrow od lokalizacji w pysznej cenie
Uberem to teraz pojedziemy na rynek do vege restaurant ;)
[#35] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #34

Na rynek jest wygodny spacerek.
[#36] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Jazzcat, post #33


Skoro chcesz blisko to nie rozumiem dlaczego nie Premiere Classe?


A pokaż mi gdzie ja napisałem że chcę blisko??
[#37] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #36

A to sorki, źle Cię zrozumiałem.
[#38] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@GumBoy, post #35

Znam wrocek i w sumie moszna.... ale 30 minut spacer w jedna i tylez samo w druga.... uwzgledniajac zacnych towarzyszy trzeba by pomnozyc razy dwa.... plus na rynku pobyt i pewnie jeszcze troche na rynkowe knajpy... to szkoda opuscic tyle imprezki
Choc z drugiej strony w sobite kiedy ludziarnia pospolita wbija mozna spokojnie taki przerywnik zrobic... ale ominie turniej w sensibla czy innego lotusa ;) sie zaplanuje na miejscu jak sie zobaczy jak sie sprawy potocza ;)
[#39] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #38

Nie wiem jak tam ze spaniem i hotelami we Wrocku - (rok temu nocowalem w hostelu Bratislava-1,5h od party - bardzo spoko) ale wiem że na Decrunch trzeba odbić w prawo :):)

Do zobaczenia :)
[#40] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #31

Komunikacja nocna również. Dworzec Główny i kilkanaście (dokładnie piętnaście) autobusów nocnych jest kilka minut spacerem od Totu
[#41] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

"100% FRIENDSHIP, czyli polska demoscena amigowa" to temat prezentacji Jakuba "argaska" Argasińskiego, z którą wystąpi na nadchodzącym Decrunchu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co to fakowanie wotek, rulezowanie i klata kompo, czym zajmowała się Federacja Zwalczania Lamerstwa oraz co należało zrobić, aby dołączyć do grup takich jak Kraciaste Koszule bądź Stage Diving Club - czy też po prostu posłuchać o wzlocie, latach świetności, upadku i współczesnym powrocie cyfrowej twórczości na komputery Amiga 500, 1200 i PPC, zapraszamy na Decrunch 2117, 3. czerwca (sobota) na godzinę 16:00!

Prezentacja ta została po raz pierwszy zademonstrowana w formie wykładu otwartego w Instytucie Kultury UJ w ramach cyklu "Twórcze programowanie. Laboratorium".
[#42] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #41

Fajno, tylko niechaj tym razem jakiś biegły kamerzysta weselny nagra tenże wykład
[#43] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Dajcie proszę znać kto przyjedzie ze sprzętem i komu rezerwować stanowisko (1 stół to dwa stanowiska) na Decrunchu. Liczba miejsc jest jak zwykle ograniczona, ale będziemy robić wiele by każdy chętny mógł podłączyć swoje komputery lub konsole. To nie musi być koniecznie Amiga, choć niektórzy twierdzą, że Decrunch to zlot amigowców :P
Na pewno warto pamiętać by zabrać listwy zasilające :)
[#44] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #43

No ja ze sprzetem ale zrcw to vato taz wiec dla nas jeden stolik caly a jesli sie da to dwa (dla quada i jacentego od razu :p)
[#45] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #43

No właśnie ja jestem w rozterce, brać sprzęt, czy nie. Bo jeżeli jest ogólnie ciasno ze stołami, to może przyjadę na luzaku, bez czarnej torby na kółkach .
[#46] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Krashan, post #45

Krashan to się nazywa fachowo rydwan szeroki uśmiech
[#47] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@DiskDoctor, post #46

[#48] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Sokok, post #47

Phi, do swojej to ja trzy takie mogę schować...
[#49] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Krashan, post #48

Krashan właśnie dlatego sobie teraz zarezerwuj :)
Ja biorę A1200 :D
[#50] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #43

Tak jak pisałem wcześniej, chętnie pojawię się z moja Amiga :).

Do zobaczenia!
[#51] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #43

prawdopodobnie też się wybiorę, nigdy jeszcze nie byłem na Decrunchu więc wypadało by się w końcu pojawić
będę ze z Amigą lub ZX spectrum, tylko na dziś nie wiem jakim transportem
[#52] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Krashan, post #45

Póki co jest połowa stołów zarezerwowana więc jeszcze nie jest za ciasno.
[#53] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #52

OK, to ja poproszę. Będę miał A1200 desktop i własny monitor LCD 17".
[#54] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #43

Czy ktoś jeszcze planuje pojawić się na Decrunchu ze sprzętem? Mamy jeszcze ponad 10 stołów wolnych.
[#55] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #54

Możliwe, że ja będę ze sprzętem, ale to się jeszcze okaże bo nie jestem pewny czy samochodem będę jechał do Wrocławia. Ale wstępnie rezerwuję stolik :) W razie czego napiszę co i jak.
[#56] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #25

Karnet rodzinny też będzipomysłe?
[#57] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #54

Poproszę o pół stolika, gdziś pod ścianą. Może będę z podróżną A600 i 10"TV, albo z konieczności z laptopem (zależy od kilku rzeczy). Dzięki!
[#58] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #44

Dzięki wielkie za pamięć o mnie, jak znowu mi coś nie wyskoczy niespodziewanego to będę z Wami, ostatnio ciagle przesiaduje za granica, najgorsze ze niczego nie jestem w stanie przewidzieć :/
[#59] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@QUAD, post #58

Postaraj się być, dobrze pozowałeś do zdjęć rok temu :P

Co do rezerwacji to zapisuje, wątek cały czas obserwuje :)
[#60] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #59

qrde, proszę nie wypominać
byłem jak ten zombie, obiecuję poprawę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem