[#61] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AD99, post #56

Ceny biletów są podane na stronie wydarzenia :)
[#62] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Niezmiernie miło nam przedstawić kolejny punkt programu odbywający się w ramach seminariów, którym będzie panel dyskusyjny z udziałem polskich grup demoscenowych Elude, Ghostown oraz Floppy!

Tematyką główną będzie porównanie warsztatu produkcji które pozwoli na przekonanie jak bardzo różne (o ile w ogóle) może być podejście do zagadnienia tworzenia produkcji demoscenowych. Chcemy aby panel przybrał przede wszystkim formę pytań od publiczności, na każde z których które będzie odpowiadać każda grupa, tak więc macie jeszcze trochę czasu na przygotowanie pytań niekoniecznie wygodnych :)

Na panel zapraszamy od godziny 17:00 w sobotniej części imprezy :)
[#63] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #61

Tak, tam widziałem już wcześniejOK.
[#64] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #62

Wow, mam nadzieję, że będzie rejestrowane.
[#65] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #62

Niezmiernie miło nam przedstawić kolejny punkt programu odbywający się w ramach seminariów, którym będzie panel dyskusyjny z udziałem polskich grup demoscenowych Elude, Ghostown oraz Floppy!


Z tego co wiem będzie to raczej dyskusja/starcie samych koderów, a nie grup.
[#66] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Znamy już listę wykonawców, którzy wystąpią na Decrunch Intro - piątkowej, muzycznej części imprezy (według kolejności grania):


Zapraszamy w piątek, drugiego czerwca o godzinie 20:00 :)
[#67] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #66

O, Bassalog. Fajnie grają, chętnie ich posłucham znowu :).
[#68] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #66

O katod ;) supcio mam nadzieje ze bedzie z gitarkami
O lokaty ;) to mam misje zeby go dowiezc i .... dopilnowac zeby sie nie zrobil do czasu wystepu :p
[#69] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Na imprezę zaprasza również serwis AtariOnline :)
[#70] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Mój szwagier będzie jechał w czwartek przed party z Janowa Podlaskiego, mógłby kogoś po drodze zgarnąć. Jak coś, to priv.
[#71] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@GumBoy, post #70

jak tam z noclegami? coś polecicie coś w okolicy? można będzie gdzieś pod stołem się rozłożyć szeroki uśmiech
[#72] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@JacK_Swidnik, post #71

[#73] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Na nadchodzącym Decrunchu, w piątek 2. czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy na premierowy pokaz filmu autorstwa Michała Barańskiego o polskiej demoscenie: Sztuka przekraczania.

Jest już dostępny teaser, obejrzyjcie: https://www.youtube.com/watch?v=M8effeF4lFI

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 09:12:53 przez grxmrx
[#74] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #73

No alez mam chrapke obejrzeć ten film, tylko czy mi się uda być już w piątek na 17 to ja nie wiem
[#75] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Koszulki Decrunch 2117! Dzięki współpracy ze sklepem BitBerry.pl przygotowaliśmy koszulki z logo imprezy, które są dostępne w przedsprzedaży tylko do poniedziałku (15.05) włącznie. Odbiór koszulek będzie możliwy podczas wydarzenia.



Autorem projektu, podobnie jak logo imprezy, jest Jok z demoscenowej grupy Dreamweb.
[#76] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Na Decrunch 2117 zaplanowaliśmy trzy turnieje gier: Stunt Car Racer, Sensible World of Soccer 96/97 oraz International Karate. Wszystkie zasady zapisaliśmy i zamieściliśmy na naszej stronie www: https://decrunch.org
[#77] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Dla niefejsbukowych przeklejam:

Otwieramy rejestrację!

Właśnie uruchomiliśmy system obsługi imprezy, dostępny pod adresem https://decrunch.party
Będzie on dostępny od chwili obecnej do samego końca imprezy.

Rejestracji użytkownika można dokonać już dzisiaj. Dlaczego warto?
Otrzymujecie możliwość zgłoszenia i wysłania produkcji konkursowej już teraz! Zachęcamy do wcześniejszego ich dostarczania, co pozwoli nam się upewnić, że wszystko działa tak jak powinno.
Uzyskujecie również dostęp do głosowania online (w którym produkcje będą pojawiać się systematycznie zaraz po zakończeniu danego konkursu).
Zarejestruj się już teraz by na imprezie nie tracić czasu na formalności i oddać się beztroskiej zabawie.

WAŻNE: do rejestracji użytkownika wymagany jest klucz (Votekey) który otrzymacie wysyłając maila na gumboy@decrunch.org
[#78] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Tydzień do imprezy, czas pomyśleć o kontrybucjach. Kto co robi?

Wychodzi na to, że musimy się sami nawzajem motywować, gdyż organizatorzy mają niestety inne obowiązki... ;)
[#79] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #1

Kos sie wybiera z okolic Krakowa, Katowic, Tychow. Jakby co to moglbym zapelnic luke w samochodzie.
[#80] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Jazzcat, post #78

Tydzień do imprezy, czas pomyśleć o kontrybucjach. Kto co robi?


Zaki na oba kompoty msx gotowe od miesiąca ;)
[#81] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Phibrizzo, post #79

Phibri my mamy jedno miejsce w autku z glw (odpalamy ok 14 w piatek)

Mamy tez plac w noclegowni ;)
[#82] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AceMan, post #80

Ja swój obrazek na ray compo A500/1MB wysłałem kilka dni temu.
[#83] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@jubi, post #82

Ja tym razem robię tylko za dawcę nagród. Też wysłałem .
[#84] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@WojT_GL, post #81

To na chwile obecna rezerwuje to miejsce :)
Reszte obgadamy na priv.
[#85] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@AceMan, post #80

Zaki na oba kompoty msx gotowe od miesiąca ;)


No to mnie akurat nie dziwi - AceMan i jego moduły są zawsze gotowe :) Swoją drogę ciekaw jestem, w jakim kierunku poszedłeś, bo u Radzika wspomniałeś, że zrobiłeś coś nietypowego jak na siebie. Czuję (przez majty), że to country.
[#86] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Jazzcat, post #85

12:30-15:00 - turniej Sensible World of Soccer


10 osób to maksymalna liczba graczy w turnieju


A gdy będzie nas więcej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 13:35:15 przez slay
[#87] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@grxmrx, post #72

Czy ktoś z tu obecnych przecina w drodze na Decrunch województwo lubelskie? Jeśli tak, to czy znajdzie miejsce dla spolegliwego i niewymagającego pasażera?
[#88] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@il_capitano, post #87

Będziesz robić konferansjerkę? Poprowadzisz po francusku le multiszanel compo? :)
[#89] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@Jazzcat, post #88

Wybieram się prywatnie :)
[#90] Re: Decrunch 2117 - RETRO FUTURE

@slay, post #86

Decyduje kolejność zapisów. Nie ma gdybania ;) Ograniczenia są podane i takie należy przyjąć :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem