[#1] Amibay - rejestracja
Ponieważ 3 raz podchodzę do rejestracji na Amibay (pierwszy raz to nawet nie wiem czemu ban na dzień dobry, a drugi raz ban bo podałem jako miejsce zamieszkania Cieszyn a IP było z Warszawy (!) ), czy znalazłby się ktoś kto pozwoliłby mi wpisać jego nicka amibajowego jako osobę polecającą? Chciałbym zwiększyć swoją wiarygodność w oczach admina, bo póki co odbijam się od ściany głową w mur

Z góry dzięki piwo

I czy tylko ja mam takie problemy z rejestracją?
[#2] Re: Amibay - rejestracja

@vojo, post #1

Proszę - arti040.
[#3] Re: Amibay - rejestracja

@vojo, post #1

Uderz do użytkownika PPA - Shoonay. Jest tam Adminem może coś wskóra.
[#4] Re: Amibay - rejestracja

@vojo, post #1

Dzisiaj słyszę to od drugiej osoby, która ma problem z rejestracją na portalu Amibay. Nie wiem czy jakieś restrykcje wprowadzili, ale tamta osoba również miała problem z wykryciem lokalizacji a podaniem miejsca.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 22:28:42 przez Canga
[#5] Re: Amibay - rejestracja

@Canga, post #4

szeroki uśmiech

Co za dzisiejszy zbieg okoliczności.

Ja próbowałem 2 razy. Odpuściłem , gdyż stwierdziłem że skoro mnie banują 2 krotnie odrazu po rejestracji to chyba biorą mnie za jakiegoś oszusta.

Oczywiście prosiłem admina o uzasadnienie bana, odpisał że moja lokalizacja wg ip to Warszawa.
Korzystam z LTE Playa.
No cóż nie miałem zamiaru się tłumaczyć z tego, więc odpuściłem i nie mam tam konta.

Edit.
Ja około rok temu się rejestrowałem.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 23:12:20 przez maliniak
[#6] Re: Amibay - rejestracja

@maliniak, post #5

Mateusz widzisz, wspominałem o Tobie ;)
Może tak jak sugeruje Pong, napisz do admina. Zawsze to coś, może będzie mógł wytłumaczyć, albo coś zasugeruje.
[#7] Re: Amibay - rejestracja

@Canga, post #6

Ja też mam problem z rejestracją nie wiem czemu ale zaraz po rejestracji dostałem bana
Najlepsze jest to jak napisałem do moderatora z amibay z pytaniem za co dostałem ban
Odpowiedź była taka że on sam nie wie
Jakie jest rozwiązanie na rejestrację na tym forum? Czy ktoś musi cie polecić czy jak to działa?
Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu
[#8] Re: Amibay - rejestracja

@Kulamario, post #7

Z tego co się zorientowałem, musisz mieć adres IP z dobrą geolokalizacją, najlepiej statyczny. I nigdy nie loguj się na AmiBay z sieci 3G/LTE.
[#9] Re: Amibay - rejestracja

@Krashan, post #8

Mieszkam w Irlandii a internet mam z UPC
A jaki ip mam tego nie wiem wydaje mi się że mam zmienne ip po resecie routera
[#10] Re: Amibay - rejestracja

@Kulamario, post #7

U mnie to samo jak rejestrowałem się na maila @poczta.fm .
Z adresu gmail poszło bez problemu. Może spróbuj innego adresu mail.

Pozdrawiam
Tomek
[#11] Re: Amibay - rejestracja

@sobi1, post #10

Próbowałem to podczas ukończenia rejestracji pisze mi że chce z dublowac konto i że tylko raz mogę się zarejestrować
[#12] Re: Amibay - rejestracja

@Kulamario, post #11

Mam podobnie i to od gdzieś siedmiu lat. co jakiś czas próbuję ponoeić rejstracje
[#13] Re: Amibay - rejestracja

@Krashan, post #8

Z tego co się zorientowałem, musisz mieć adres IP z dobrą geolokalizacją, najlepiej statyczny. I nigdy nie loguj się na AmiBay z sieci 3G/LTE

ja działam tylko na LTE (nie mam innego internetu na wsi) i wszystko działa.
nie wiem czy to jest kwestią, ale tam trzeba się jakoś przedstawić w specjalnym wątku - może o to chodzi?
[#14] Re: Amibay - rejestracja

@waldiamiga, post #12

Paranoja z tymi rejestracjami.

Ja miałam problem z rejestracją na minimig.net. Nie udało mi się, po kilku podejściach.

Te zabezpieczenia anty-spamowe to trochę przesada; mijają się z celem.
[#15] Re: Amibay - rejestracja

@Krashan, post #8

Takie wymagania w dzisiejszych czasach to jakiś absurd. Połowa użytkowników ma dynamiczne IP bo operatorzy już jadą na oparach wolnych numerów, a druga połowa nawet nie ma stacjonarnego, tylko telefon i/lub laptop z LTE.
[#16] Re: Amibay - rejestracja

@infboras, post #15

Potwierdzam :/ Rejestracja z adresu @gmail....
[#17] Re: Amibay - rejestracja

@cytrynek, post #16

odświeżam wątek..
I ja mam problem z rejestracją na amibay.
A rejestrowałem się 3 lata temu.Powód źle podałem region w którym mieszkam:/ Dziwna sytuacja przy starcie bana dostać tak w prezencie..
Nie mam statycznego IP bo nie potrzebuje... internet mam z Orange światłowód.
Napisałem na ten co podali na swojej stronie powitalnej adres z prośba o edycje i poprawę swojego regionu.Ale czy to pomoże?
Ktoś z was tu wspomniał,że na Amibay ktoś od nas jest adminem.
Może macie do niego adres e-mail?
[#18] Re: Amibay - rejestracja

@skofrant, post #17

Mało kiedy tam zaglądam, ale skoro macie takie problemy to znaczy, że miałem szczęście zakładając tam konto że bana na starcie nie dostałem (ciekawe z czego to wynika) próbowałem się dzisiaj logować - "wpuściło mnie". W lokalizacji mam wpisane Poland, adres IP przy rejestracji miałem statyczny taki sam jak dzisiaj, z mobilnych dostępów 3G, LTE nie wchodziłem. Co do wspomnianego admina z amibay: Shoonay - bezpośrednio z jego profilu na ppa.pl będziesz mógł wysłać wiadomość - widzę, że dosyć często odwiedza ppa.pl

Widzę, że jak parę osób miało na ppa.pl problem z rejestracją/aktywacją konta (stary wątek) to radził co zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 14:03:34 przez Adinfo
[#19] Re: Amibay - rejestracja

@skofrant, post #17

Również dostałem bana zaraz po rejestracji.
Było to też 3 lata temu.
Pomimo prób kontaktu, do tej pory nie uzyskałem dostępu do konta...
[#20] Re: Amibay - rejestracja

@Adinfo, post #18

Ten wątek dotyczy problemy z aktywacją konta..
Ja nie mam problemu z aktywacją konta..Konto jest aktywne,ale zbanowane z powodu podania złej lokalizacji/regionu..
Ok napisałem wiadomość do kolegi Shoonay może będzie wstanie coś pomócchociaż powoli tracę nadzieję:/
a tak na marginesie Pentantelesie może należymy do grona osób uprzywilejowanych/wyjątkowych,że Amibay nie chce nas wpuścić w swoje szeregi ;-]
[#21] Re: Amibay - rejestracja

@skofrant, post #20

Miejmy nadzieję, że uda Ci się "odblokować" Twoje konto (link do wątku podałem tylko jako przykład "reakcji" Shoonay na zadane pytanie/problem). Być może w Twoim przypadku bezpośredni kontakt z nim pomoże. Daj znać jak coś ruszy z miejsca.

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 15:29:51 przez Adinfo
[#22] Re: Amibay - rejestracja

@Adinfo, post #21

Jak odpisałem, zobaczę co da się zrobić, ale nic nie obiecuję, w jakiekolwiek amigowanie nie bawię się już od lat, z wielu powodów. Sorry Panowie, życie.

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 15:45:02 przez Shoonay
[#23] Re: Amibay - rejestracja

@Shoonay, post #22

Shoonay w Tobie bracie nadzieja może się uda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem