Komentowana treść: AmigaOS4 i puzzle
[#1] Re: AmigaOS4 i puzzle
Moge prosic o adres e-mail AmiFreak-a? Na swojej stronie juz od dawna chcialem zamiescic puzzle, ale wszystkie dostepne skrypty nie dzialaly na amigowych browserach - ten dziala! Pliiiis!
[#2] Re: AmigaOS4 i puzzle
Baron: Jego adres email podeslalem tobie na priv :)
[#3] Re: AmigaOS4 i puzzle
Sadze, ze sie myle ale to jest chyba jeden z ostniej seri newsow ajkie jeden po drugim podawal slynny ;D pan GrxMrx. Wiadomosc taj jest nieoficjalna :D. Grx jest teraz studentem i rozpocza nowe (lepsze ?) zycie ;D. W zwiazku stym jego skromnosc nie pozwala poinformowac ze zaja sie teraz studiowaniem (nie mylic z nauka). Podawanie nowych wiadomosci przez Sz.P.Grx mozliwe ze zostana lekko zachwiane (na pewno na chwile jak tylko zaklimatyzuje sie w nowej szkole). Zyczmy wszyscy jemu jak najlepiej i zeby nie zapomnial o znajomych i najwazniejsze o przyjaciolce.

Przypominam, wiadomosc nie jest oficjalna !!!! :D

Tak wiec Thx Grx ;D
[#4] Re: AmigaOS4 i puzzle
Ja tylko nadmienie, ze GRX to na pewno wazne ogniwo
PPA, ale na szczescie nie jedyne.
[#5] Re: AmigaOS4 i puzzle
Eeeee tam. Studia wcale nie zajmuja wiecej czasu niz szkola srednia. Nie robcie z tej uczelni klasztoru. Trzeba do tematu podejsc z luzem i nie stresowac sie:). Szkoda zycia na zbytnie wczuwanie sie w bycie studentem. Ja na szczescie juz swoje studiowanie odbebnilem. Niespecjalnie sie w nie wczuwalem wiec zajelo mi az 7 lat:). Poza tym GRX jest bardzo zdolna bestia wiec na pewno sobie poradzi bez problemu. Przeciez bez sensu bylyby te studia gdyby pochlanialy 100% czasu przez wszystkie te lata studiowania. W czasie semestru na bierzaco odwalac laborki/cwiczenia/strawozdania i w sesji troche przysiasc. Cala reszta czasu zostaje na Amige:). Nie zapominajmy, ze najwazniejsze w zyciu jest to zeby miec przyjemnosc i robic to co sie lubi:).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem