Komentowana treść: Aktualizacja Strefy Gier
[#1] Re: Aktualizacja Strefy Gier
Najlepszy z polskich dyna-playerów pyta: kto sie ze mna zmierzy???
[#2] Re: Aktualizacja Strefy Gier
Baron: najlepszym z polskich dyna-playerow jestem ja, o czym moze nie swiadcza wyniki z serwera, bo gram zwykle z graczami z pierwszej dziesiatki serwera Humppalehto, a z nimi nie jest latwo zdobyc punkty i zajmowac wysokie pozycje w statystykach...

Jesli chcesz sie ze mna zmierzyc (czyli przegrac) to proponuje jutro (5.10.2002) w samo poludnie...(ew. inna data i godzina do uzgodnienia przez obie strony ;)



Niech zwyciezy lepszy.
[#3] Re: Aktualizacja Strefy Gier
Jestes 33. a ja 10. mimo iz wykasowano moje wyniki z Amisi, RNO WHQ (ok. 1100 zwyciestw - ladnie sie wnerwilem...) i BatCave. To juz jest roznica klas! ;) Chetnie Cie spiore na kwasne jablko!
[#4] Re: Aktualizacja Strefy Gier
I zapomnialem jeszcze dodac, ze gracze z Hummpa to dla mnie dostarczyciele punktow ;)
[#5] Re: Aktualizacja Strefy Gier
Panowie, zaczyna robić się ciekawie. :)

Chciałbym zobaczyć wyniki waszej potyczki.

Sam nie gram (no prawie nie),ale to może być ciekawe ;)

[#6] Re: Aktualizacja Strefy Gier
Remis ze wskazaniem na Althaara.

strzałka w prawo na serwerze Humppalehto 6:6

strzałka w prawo a na dynAMIte Arena 9:8 (ostatnia bitwa nie zostala roztrzygnieta, serwer rozlaczyl :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem