Komentowana treść: Programy - aktualizacja
[#1] Re: Programy - aktualizacja
A kiedy ze mna? ;)
[#2] Re: Programy - aktualizacja
to bedzie zaskoczenie, gdy ktos Pana zaczepi na ulicy z mikrofonem i identyfikatorem PPA ;)
[#3] Re: Programy - aktualizacja
> A kiedy ze mna?

Uwazaj na Amiga Meeting na naszego specjalnego wyslannika ;)
[#4] Re: Programy - aktualizacja
Na AM'2002 na pewno nie bede, bo termin mi nie pasuje :( A poza tym po meczu Garbarnia-Widzew (na którym nie zalowalem sobie ;)) mam bana na miasto wlokniarzy...
[#5] Re: Programy - aktualizacja
Kurcze, wywiad z Yakiem mnie trochę zmartwił. Myślałem, że MultiSłownik zarejestrowało więcej osób. 17 to moim zdaniem bardzo mało. Sam jeszcze go nie zarejestrowałem mimo, że obiecuję to sobie od miesiąca. Tak mi głupio, że postanowiłem w tej chwili wypełnić kartę i jutro na 100% wysłać kasę:). Mam nadzieję, że choć w 0.0001% umotywuje to Yaka do dalszej działalności.



Yak rządzi:). Aż mnie serce boli jak sobie pomyślę, że gostek morduje się na 030+AGA. To naprawdę smutne:(. Ale sami przyznacie, że potrafi ten sprzęt wykorzystać prawda?:)
[#6] Re: Programy - aktualizacja
17 zarejestrowanych... fakt, to BAAAAARDZO malo. Myslalem, ze jest nas troche wiecej (ok. 100).
[#7] Re: Programy - aktualizacja
MDW: nie tylko YAK ma jeszcze taki konfig ;) ale w samym wywiadzie nie nazekal... :)

mnie bardzo cieszy, ze YAK pomimo wszystko chce dalej programowac na Ami i dla Ami :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem