Komentowana treść: GeForce 4 i Amiga ?
[#1] Re: GeForce 4 i Amiga ?
Raczej watpie, by do Amigowych slotow ja wpinano, nVidia z tego co wiem duzo zyczy sobie za informacje developerskie, a u nas wiadomo na wszystkim sie oszczedza....
[#2] Re: GeForce 4 i Amiga ?
eee tam. Ja bym tak odrazu nie przekreslal mozliwosci.

Znajac nasze zdolne srodowisko, wystarczy troszke poczekac ;)

[#3] Re: GeForce 4 i Amiga ?
GeForce4 jak GeForce, co z tego, ze najnowsza jest na PCI, skoro i starsze karty nVidii sa na PCI, a sterownikow i tak nie ma.

Taka RivaTNT chyba jest szybsza od Voodoo!?
[#4] Re: GeForce 4 i Amiga ?
SirLEO: Zależy która Riva i co konkretnie porównujemy. Jednoznacznie nie da się stwierdzić czy jest szybsza czy nie. Voodoo3 ma swoje bardzo dziwne i strasznie denerwujące ograniczenia jako akcelerator 3D. W świecie pecetów już dawno olano zupełnie Voodoo3 a na Rivie conieco się jeszcze odpala. Poprostu szkoda im naginać programów do ograniczeń Voodoo3.
[#5] Re: GeForce 4 i Amiga ?
SirLEO: Nawet jeżeli prędkość Voodoo3 byłaby w zuepłności wystraczająca.
[#6] Re: GeForce 4 i Amiga ?
zgadzam sie, ze na rynku jest wiele kart pod pci i tak

nie ma sterownikow, dlaczego ??

sterowniki mozna sprzedawac razem z karta ?
[#7] Re: GeForce 4 i Amiga ?
może będzie może nie, ale kto do tego napisze sterowniki?!?(gdyby były sterownii to blaszanki wymiękają-miło sobie pomażyć:)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem