Komentowana treść: AmigaOS 4.0 już w marcu!
[#1] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
No niby fajnie, tylko ile razy ja juz czytalem podobne teksty...



Skoro marzec 2003 to jest data pokazu a nie wypuszczenia systemu to mam rozumiec, ze system z nowym sprzetem bedzie mozna kupic tak w polowie 2003 roku? Hmmm... conajmniej pol roku czekania. Kolejne pol roku... Ciekawe ile nas doczeka tej chwili. Moja AmigaClassicPPC3D juz tego nie doczeka, bo akurat pare dni temu zupelnie odmowila posluszenstwa. Moze mi ktos powie czego mam uzywac do czasu pojawienia sie nowego sprzetu? Znowu ladowac pieniadze w cos co wrecz wisi nad smietnikiem? Bez sensu...
[#2] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Jesli AmigaOne pokaze sie w marcu, to poczekam jeszcze troche.

Teraz wybieram obudowe, mam juz klawiature, myszke i stacje dyskow.

Wole duet AmigaOne+OS4 niz Pegasos+MorphOS, nie pytajcie dlaczego,

jesli byliscie na AM2002 to kazdy wie o co chodzi...
[#3] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Ciekawy jestem czy beda mieli jakas porzadna przegladarke internetowa ?

Jesli nie to niech lepiej sie tam nie pokazuja,bo w dzisiejszych czasach komputer a tym bardziej

AmigaONE z OS4 bez tego raczej bedzie malo atrakcyjna dla potecjalnych nowych

klietow.
[#4] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Zobaczcie nowe screenshoty tutaj: http://os.amiga.com - na mnie robia wrazenie. A na Was?
[#5] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
A na nas nie ;)
[#6] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Jesli AmigaOne pokaze sie w marcu, to poczekam jeszcze troche.

Teraz wybieram obudowe, mam juz klawiature, myszke i stacje dyskow.

Wole duet AmigaOne+OS4 niz Pegasos+MorphOS, nie pytajcie dlaczego,

jesli byliscie na AM2002 to kazdy wie o co chodzi...



Martin - email





No to widzę nieźle , bo jak się ukaże w marcu to już będzie po całej zabawie. Ponieważ pełny MOS ma być w grudniu.

Zresztą to co widziałem na AM2k2 mi się podobało a jeśli się dziwicie że były "zwisy" to poczekajcie na OS4 i takie same "zwisy" zobaczycie. To nie jest takie proste aby zrobić system + emulator w jednym.

Zresztą zobacz , że MOS'a mogłeś "dotknąć" a tu nic , oprócz wyglądu nic nie możesz stwierdzić. Mi się OS4 podoba ale nie podoba mi się to co pokazują w screenshotach , wygląda to jak lekko podrasowany Os3.9.
[#7] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Bylem na AM2002 i nie wiem o co chodzi...
[#8] Re: AmigaOS 4.0 już w marcu!
Znowu obiecanki ;))

MAm tego dosyć ! ! !

Wole Pegasa+ Morphosa bo jest.



MorphOS działa na

mojej karcie PPC+Bvision.

Szkoda że tak krótko - demo zawsze rulez ::)))

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem