Komentowana treść: PicShow 1.23, wersja beta
[#1] Re: PicShow 1.23, wersja beta
Fajny program.
[#2] Re: PicShow 1.23, wersja beta
Skoro nie chce mu sie sprawdzac wersji PPC na swojej A4000 to na czym on to normalnie robi? Na jakims wynalazku typu UAE/Amithlon?



Jezeli ta jego A4000ppc jest sprawna to rzeczywiscie gostek jest diabelnie leniwy:). Woli kilka razy (dokladnie 3) wprowadzac poprawki, kompilowac i wysylac do tego kto mu bug-raport wyslal (ja) niz samemu sprawdzic czy dziala... dziwny gosc:). Ja bym nie wytrzymal i sam sprawdzil gdybym byl na jego miejscu. No ale nie jestem...;)
[#3] Re: PicShow 1.23, wersja beta
MDW: wszystko na to wskazuje, ze program powstaje glownie na emulatorze.

Do tego dochodzi fakt, ze autor wpadl na pomysl napisania tego programu (jak sie dowiedzialem z wywiadu na stronie GFX-BASE) po zakupie DOpusa v6 dla Windows i zobaczeniu tam pewnej opcji w przegladarce obrazkow :)
[#4] Re: PicShow 1.23, wersja beta
grxmrx: Hehehe ciekawe. Jak widac i pecet potrafi konstruktywnie wplynac na amigowy soft:).
[#5] Re: PicShow 1.23, wersja beta
Gosciu jest nie zly ,nowe wersje wydaje prawie co dwa dni, i tak samo szybko

reaguje na moje bug raporty . Tak dalej :D
[#6] Re: PicShow 1.23, wersja beta
Chetnie uwolnie go od klopotu i przyjme jego A4000. Wtedy nie bedzie musial do niej wstawac ani meczyc wzroku patrzac na nia :))))))
[#7] Re: PicShow 1.23, wersja beta
Przygotowywana jest polska wersja jezykowa tegoz programu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem