Komentowana treść: Prezentacja Nokii 5510
[#1] Re: Prezentacja Nokii 5510
To jest program uruchamiany na Amidze czy na Nokii?

W normalnych warunkach sprawdzilbym sobie sam ale przesladujacy mnie od dwoch miesiecy ami-pech ciagle oddala date powrotu mojej Amigi pod moje stesknione skrzydla... ;)
[#2] Re: Prezentacja Nokii 5510
W odpowiedzi na komentarz nr #474




To jest główny plik wykonywalny prezentacji z tamtej płyty, odpalany na Amidze..., jeszcze nie zdążyłem przetestować.

Coś jak te różne porty do encyklopedii multimedialnych. :)
[#3] Re: Prezentacja Nokii 5510
SirLEO: Ahaaaa kumam:). Plyty Nokii nie mam wiec i tak nie zobacze...:(
[#4] Re: Prezentacja Nokii 5510
W odpowiedzi na komentarz nr #476



Zobaczysz zobaczysz :). Program nie wymaka koniecznie plyty. Z plyty jest odgrywana muzyczka.



[#5] Re: Prezentacja Nokii 5510
W odpowiedzi na komentarz nr #477




Aaaa to milo:)
[#6] Re: Prezentacja Nokii 5510
Wedlug mnie program jest calkiem, calkiem!!!
[#7] Re: Prezentacja Nokii 5510
mam windows xp i nie mogę wgrać mp3 na nokie5510
[#8] Re: Prezentacja Nokii 5510
W odpowiedzi na komentarz #7


Kolega pomylił portale, tutaj nie mamy windowsów. ;)

Poszukaj lepiej jakiegoś forum o telefonach komórkowych i tam zadaj pytanie.

Razem z telefonem powinieneś mieć odpowiednie oprogramowanie służące do kopiowania muzyki na telefon Nokia Audio Manager, ja jednak polecam szybszy i lepszy Another Audio Manager. http://www.aam.prv.pl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem