Komentowana treść: PerfectPaint v2.91
[#1] Re: PerfectPaint v2.91
16.01.2003 o godzinie 23:30 autor umiescil na stronie poprawiona wersje programu.

Poprawiono pewien glupi blad zwiazany z tekstem.
[#2] Re: PerfectPaint v2.91
PfP od wersji 2.90 korzysta z Krashanowskiej ttengine.library i tu jest maly problem... U mnie tekst pisany przy uzyciu czcionek TrueType wyglada TRAGICZNIE: jest znieksztalcony i dodatkowo pojawia sie jakas dziwna ramka. Co jest przyczyna?
[#3] Re: PerfectPaint v2.91
W odpowiedzi na komentarz nr #512

U mnie i u kilku innych osób jest dokładnie to samo z czcionkami TrueType w PerfectPaint :(



Autor chyba musiał obsługę TrueType sprawdzić zanim puścił w świat gotowy program co może wskazywać na to, że na jego konfiguracji ten błąd nie występuje.



Ja używam Picasso96 i Voodoo3 (w slotach PCI Mediatora), może to jakoś naprowadzi na błąd?

Chociaż z jednej strony wiem, że już pare razy były problemy z Voodoo w programie PerfectPaint.

Trudno tak zgadywać ;) musiałby ktoś to dokładniej sprawdzić.
[#4] Re: PerfectPaint v2.91
W odpowiedzi na komentarz nr #515



Dziwne to wszystko, nie? Przeciez w okienku podgladu wszystko wyglada ladnie...

A moze znajdziej sie ktos z karta gfx inna niz VooDoo i to sprawdzi? Jezeli problem wystepuje nadal to skrobne maila do G.H.
[#5] Re: PerfectPaint v2.91
W odpowiedzi na komentarz nr #521

Ja mam PPC + BVision i TTF wyôwietlaja sie u mnie poprawnie w PP.

[#6] Re: PerfectPaint v2.91
W odpowiedzi na komentarz nr #544



Dzieki za info. Wobec tego wyslalem maila z opisem problemu do G.H. Zaoferowalem takze swoja pomoc w testach, bo raczej autor PfP nie ma VooDoo. Zobaczymy co z tego bedzie :)
[#7] Re: PerfectPaint v2.91
Coż niestety nie udało mi się uruchomić PfP i nie mam pojęcia dlaczego...

Moj config: A1200+Apollo040/40+CV64/3D in ZorroII

Może ktoś ma pomysł?
[#8] Re: PerfectPaint v2.91
Broda: mialem podobny konfig (ale Blizzarda 040/40) i u mnie dzialalo to OK. Nic nie pomoge...



2ALL: wlasnie testowalem poprawiona wersje pliku Data24 i nareszcie fonty TrueType dzialaja OK na VooDoo + P96 :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem