Komentowana treść: Nowa obudowa - Mirage 1200
[#1] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Ci to maja zdrowie. Nic sobie nie robia z tego, ze AmigaClassic juz prawie nie istnieje. Robia swoje i juz:). Jak sie zastanowic to chyba dobrze - gdyby tak kazdy robil swoje i robil tyle co oni... Tylko cena tej obudowy... ufff:(
[#2] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Ta cena to glowny powod ktory mnie zniecheca do zakupu. A mysle o zakupie Mediatora SX... i pewnie kupie :)

Ale obudowy juz nie.

[#3] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #557




A ja za obudowę midi z przerobionym tyłem do płyty A1200 (blacha) dałem 55zł, w komplecie był mocny zasilacz..., było to kilka lat temu. Ceny tych towerek są straszne. :(



Myślę jednak, że polityka firmy jest nieco dziwna, ceny są europejskie, a nie na kieszeń rodaków..., powinni dać nam niższe ceny. Przecież nikt im nie będzie masowo na zachód je wywoził, by sprzedać nieco drożej!?
[#4] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #558




Dokladnie. Ceny nie sa przystosowane do polskiego rynku (czyli 4x

wyzsze). Przynajmniej mogliby dla polskiego klienta opuscic o polowe.

Jezeli tego nie zrobia, to albo beda sprzedawac tylko za granice, a po

nasyceniu rynku sprzet bedzie zalegal w magazynach. Poniewaz nikt nie

bedzie czekal na nizsze ceny, tylko po prostu kupi obudowe od PC za

grosze...

[#5] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Tak. Cena jest zawysoka. Nikt tego w Polsce nie kupi. Za ta cene to

mozna kupic BVision, obudowe od peceta i pojsc na pare fajnych filmow

do kina...
[#6] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Amiga to sprzet dla hobbystow, a jak wiadomo, zadne hobby nie jest tanie...
[#7] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #561


Nie zapominaj o znaczkach i rybkach! ;)
[#8] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #561




Ale obudowa ta nie zalicza sie do hobby. Do hobby to raczej BVisiony,

mediatory inne... Po co wydawac 600 stowek jak mozna dac 50 dyszek?
[#9] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Z tym przystosowywaniem obudow od peceta do AmigiClassic to wcale nie jest tak fajnie. Jak sobie pomysle jak trzeba sie nagimnastykowac zeby toto sie dalo potem uzywac jako obudowy amigowej to mnie skreca. 100x wole kupic uzywanego E/Boxa do ktorego wszystko pieknie pasuje i moge wszystko w nim montowac z zamknietymi oczkami (nie przesadzam).
[#10] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #564


Mowa o nowej Mirage 1200, właściwie Mirage 1200 vs. reszta. ;)
[#11] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
W odpowiedzi na komentarz nr #564




To jest tez dobre rozwiazanie. Nawet "poobijana" Infinitiv (ale ta

nowsza z pileczka i z metalawym wnetrzem) za stowke, dobrze spelnia

swoje zadanie.
[#12] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Wiadomo ze rynek wtorny dla Polaka rzadzi.

Jednak powiem Wam ze opis jak przerobic PCtowe wierze na potrzeby Amigi przydal by sie nie?

To pozwolilo by zdolniejszym manualnie, wykazac sie ;) i uwolnic od drogich ofert.

Zna ktos jakiegos Magika ktory przystosowal obecne obudowy PC do Amigi ?

[#13] Re: Nowa obudowa - Mirage 1200
Ja wlasnie w ostatniej chwili zrezygnowalem z zakupu "Infinitiv'a" bo podobno Apollo ze skosnymi pamieciami juz nie wchodza bo zasilacz sie rozpycha. Zaraz jade kupic jakas obudowe od GRZYBA z komisu i bede czarowal. Jak wyjdzie dobrze to zrobie stronke z opisem i fotkami :)

ps. a producenci puszek do Amigi niech sie wala na cycki bo jakosc wzgledem ceny w skali 0-10 to bedzie ze 3 !

Pozdrawiam !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem