Komentowana treść: Nowy SGrab
[#1] Re: Nowy SGrab
Czy tylko ja mam problem ze "zgrabieniem" w formacie innym niż ILBM ? "grabiąc" w JPG otrzymuję plik ... ILBM
[#2] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #611




U mnie jest OK. Tzn. jak wybiore ILBM to SGrab zapisze obrazek w ILBM, tak samo z JPEG i PNG. Nie ma problemow.
[#3] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #611




U mnie dziala w porzadku. Troche denerwujacy jest natomist JPG, poniewaz niewazne czy ekran grabowany jest w 64colorach czy "iles tam", zawsze jest konwertowany do wysokobitowej palety. I najlepiej zgrabowac ilbm lub png i na innym programie przekonwertowac do jpg 64col

[#4] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #617




Toteż tak właśnie robiłem korzystając z poprzednich wersji..

[#5] Re: Nowy SGrab
Ale jednak "grabiąc" do Clipboard'u zawsze wychodzi ILBM niezależnie od wybranej opcji ;)
[#6] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #617




JPEG 64 kolorow? Hmmm... czy jest cos takiego? JPEG jest tylko 24bitowy. PNG, ILBM to owszem - maja tryb indexowanego koloru (
[#7] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #621




Ech wcielo mi kawalek tekstu, bo uzylem znaku "wieksze/mniejsze"...
[#8] Re: Nowy SGrab
W odpowiedzi na komentarz nr #621




Chodziło bardziej o to, że mając np. WB w 64 kolorach uzyskuje się bardzo dziwne efekty "grabiąc" od razu w JPG.

[#9] Re: Nowy SGrab
Ja nie mam problemu bo grabujë na BVizji i wszystko jest OK.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem