Komentowana treść: Final Odyssey i Jaguar XJ220
[#1] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
Dobry wybór. Final Odyssey to prawdziwa "perełka", a od Jaguara zawsze wolałem Lotusa II. ;)

[#2] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
A ja uwielbialem Jaguara! To byla gierka, w ktora gralo sie godzinami z... kolezankami! :)
[#3] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
Lotusy są fajne, Jaguar też jest fajny. Bardzo dużo grałem i teraz jeszcze czasami gram w te gry.

Jednak najlepsze tego typu (czyli w ten sposob zrobionych) wyścigi to dla mnie CrazyCars III. Dlaczego? Ponieważ to nie są takie zwykłe wyścigi. Nie tylko można się ścigać, można się zakładać, kupować w sklepie rózne gadżety do samochodu (turbo, lepsze opony np. z kolcami, piąty i szósty bieg do skrzyni biegów, specjalne okulary, radar i inne, a nawet lepszy samochód w drugiej lidze (taki czarny pojazd)), jest policja która czasami przeszkadza:), jest podział na ligi, można się zakładać z innymi o wygraną. Ogólnie ta gra ma jakiś taki fajny klimat, wyścigi po autostradach USA, nielegalna liga;) najlepszych, etc.



A w takim Lotusie to można co najwyżej wygrać wyścig i co prawda też ma swój klimat, ale tam się tylko wyściguje z innymi :))

Jaguar też nie jest zły, ale to też tylko wyścigi i co najwyżej można sobie naprawić w warsztacie samochód :)



Jednak co do CrazyCars III to jak już się przejdzie grę to trudno

do niej wrócić by zagrać jeszcze raz.

Zrobiono jeszcze Lamborghini, taki klon gry CrazyCarsIII tej samej firmy. Gra wygląda i działa tak samo jak CrazyCarsIII, ale posiada dodatkowo opcję gry na dwóch graczy.



Wracając jeszcze do Jaguara to moim zdaniem na uwagę zasługuje np. możliwość tworzenia tras. Co prawda zadnej nie stworzylem, ale lubie gdy jest taka mozliwość.





BTW W grze Hard'n'Drivin II (tez wyscigi, ale juz innego typu) jest fajny edytor tras. Wiele ciekawych stworzylem :)

Szkoda tylko, ze w najlpszych moim z wyscigach o wektorowej grafice (Stunt Car Racer) nie ma edytora tras :( bo miałbym kilka pomysłów, np. długa prosta trasa po czym 4 rampy ze skocznią o róznych wysokościach przy czym ostatnia ruchoma i później trzeba by było wskoczyć na trasę lub do jakiegoś tunelu lub uderzyć w ścianę jeśliby się nie udało ;)
[#4] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
W odpowiedzi na komentarz nr #813




Hmmm... z koleżankami, powiadasz.



Kiedyś koleżanki przychodziły obejrzeć znaczki. Ale żeby tak od razu... pierwsze niewinne zabawy joystickiem? ;)

[#5] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
W odpowiedzi na komentarz nr #817



To nie zart. Ta gra dzialala jakos szczegolnie interesujaco na dziewczyny :) Moze dlatego, ze mowilem: "Mam JaguaraXJ220. Chcesz sobie pojezdzic? ;)".



BTW: joystick suxx. mam joypady od cd32.
[#6] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
W odpowiedzi na komentarz nr #819




Masz rację. ;))) Ta gra na serio działa na dziewczyny!!! U mojego kumpla przychodziły 2 takie laski i grały chyba z 2 tygodnie (sam wiesz jak to jest z dziewczynami - nie grają najlepiej) dzień w dzień!!! Potem już rzadziej...



May force be with you!

PS. To Ty pisałeś wyżej o Lamborghini American Challenge? To była dopiero gra!

[#7] Re: Final Odyssey i Jaguar XJ220
W odpowiedzi na komentarz nr #920




A Super Frog? To dopiero byl lep na kobiety! Dzieki tej grze poznalem swoja Pania :) Kochana ZABKA!



BTW: chcialem pozdrowic wszystkich fanow sieci sklepikow "Zabka"! ("Lipa z miodem", "Komandos Strong", "Zubr", "Wino czerwone", "Wino biale", szampan "Amore" - that's it! :))
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem