Komentowana treść: Strefa Gier
[#1] Re: Strefa Gier
No tak Another World :) to moja pierwsza gierka w jaka zagraîem na Amisi. Ach co to byîy za klimaty...
[#2] Re: Strefa Gier
Od kolegi dowiedzialem sie jest 2ga czesc ale na jakas konsole.

Emulator tej konsoli jest na pece. Hmm bede musial ja zassac i pograc w 2ga czesc - bo another world to super gra - chyba najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem (szkoda ze wersja amigowa nie ma wszystkich etapow :( ) Heh chcialbym nigdy nie grac w ta gre zeby teraz do niej zasiasc i od nowa przezyc ta wspaniala i niepowtarzalna przygode :)
[#3] Re: Strefa Gier
A ja nie moge zapomniec o grze FutureWars. To byla pierwsza przygodowka w jaka grafem na A500. Szkoda ze nie mozna w nia pograc na nowszych Amigach lub na amigowym UAE :(
[#4] Re: Strefa Gier
W odpowiedzi na komentarz nr #910


W sumie to pierwsza gierka jaka widzialem na Amige to bylo Lost Patrol i Golden Axe. Jak to zobaczylem to bylem w szoku :D. W tych czasach to na PC w szkole mielismy 386 + Hercules+ Dos, monitory czarno biale i Amiga 500 wtedy RULEZ :)
[#5] Re: Strefa Gier
W odpowiedzi na komentarz nr #910


Przeciez mozna uruchomic Future Wars poprzez WHDLoad. Nawet na duzych Amigach dziala :)
[#6] Re: Strefa Gier
No ja już nie moge pomóżcie mi gdzie można sciągnąc gre cannon fodder 1\2na peceta win98 i jaki potrzeba do tego emulator prosze pomożcie:D byłbym bardzo wdzieczny za pomoc
[#7] Re: Strefa Gier
W odpowiedzi na komentarz #6


Pomyliłeś portale, kolego.
[#8] Re: Strefa Gier
W odpowiedzi na komentarz #6


Na www.google.pl mają co trzeba.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem