Komentowana treść: Wywiad ze Stefanem Burstroem
[#1] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
Miejmy nadzieje ze nowe wersje IB beda wychodzily czesciej niz do tej pory bo lista wykrytych bledow caly czas rosnie :( Jak narazie to jest ich 35
[#2] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #936




Mnie denerwuje tylko jeden: jak wejde na komentarz w ACP przez Yama to nie ustawia sie na tym komentarzu tylko na poczatku newsa, i pozniej musze recznie szukac.

[#3] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #938


A mi sië ustawia jak trzeba :)
[#4] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #938
Ja tam prawdę powiedziawszy do oglądania komentarzy używam IBrowse'a a nie YAM-a. Nie wiem jak można programem pocztowym strony WWW przeglądać. Może stąd te błędy w wyświetlaniu.

Pozdrawiam
Mandi^ATO
[#5] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #941



Prawdopodobnie korzysta z opcji powiadamiania mailem o nowych komentarzach w watku, wtedy masz dokladny link do komentarza....

[#6] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #942




Tak, korzystam z powiadamiania. Czasami jak jest w newsie 100 komentow w zwyz, dlugo czasu zajeloby sprawdzenie czy jest jakas odpowiedz, a tak dzieki skrzynce wiem co sie dzieje.

[#7] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #938




A czy to wina YAM-a czy moze zlych ustawien OpenURL? U mnie dziala OK.
[#8] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #944




Mozliwe, zainstaluje najnowsze openURL i pobawie sie preferencjami Yama i URL. Ale niezmienia to faktu ze aktualnie AWeb i Voyager nie maja z tym problemu.

[#9] Re: Wywiad ze Stefanem Burstroem
W odpowiedzi na komentarz nr #943


Jak się często wchodzi na amiga.com.pl to warto używać czegoś takiego jak "Statystyki". Ja prawie przy każdym wejsciu z tego korzystam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem