Komentowana treść: 10-te urodziny NetBSD
[#1] Re: 10-te urodziny NetBSD
A jak z wersjami dla PPC? Ja kompletnie nic o Linuksie nie wiem, a chciaîbym popróbowaę na swojej Ami. Czy mozna na tym pracowac (np. z pakietem OpenOffice)? Gdzie mozna zdobyc?
[#2] Re: 10-te urodziny NetBSD
W odpowiedzi na komentarz nr #976


Jest DebianPPC ktory jest w dalszym ciagu usprawniany i autorzy nie zrobili installera (Debian na pceta ma). Wiec musisz przygotowac sie na reczna instalke. Aktualna wersja Debiana nie dziala na FastATA programowym i nalezy wylaczyc ata3.driver, wtedy jest ok. Nie wiem tez czy ruszy na Mediatorze, na BVision i AGA dziala. Najlepiej zapytaj na liscie dyskusyjnej Amiga-PL, jest tam duzo uzytkownikow Debiana.
[#3] Re: 10-te urodziny NetBSD
W odpowiedzi na komentarz nr #977


mówisz o tej siedmiopłytowej dystrybucji bo zastanawiam sie czy ją ściągnąć?
[#4] Re: 10-te urodziny NetBSD
W odpowiedzi na komentarz nr #979




Tak.

[#5] Re: 10-te urodziny NetBSD
W odpowiedzi na komentarz nr #976




Istnieje

NetBSD/amigappc
, ale na dzień dzisiejszy jest to port eksperymentalny. Nie ma binarnej instalki lecz źródła. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z systemami uniksopodobymi to zacznij od DebianaPPC.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem