Komentowana treść: Nowa wersja AMPa
[#1] Re: Nowa wersja AMPa
Nareszcie! Zastanawia mnie jednak dlaczego nikt tego wczesniej nie zauwazyl? ;)
[#2] Re: Nowa wersja AMPa
W odpowiedzi na komentarz nr #1049


Wcześniej? Ta wersja AMPa pojawiła się zaledwie 2 dni wcześniej:). Na szczęście są jeszcze tacy co swoich AmigPPC naprawdę używają, trzymają rękę na pulsie AmiDoga i w razie nowej wersji AMPa poinforują innych PPC-kolegów:). Dzięki ssnake!
[#3] Re: Nowa wersja AMPa
Niby jest OKI i nadal go bëdë uűywaî jako odtwarzacz MPG i Video CD ale zawsze sië u mnie wiesza na koďcu filmu ( Fajnie űe dodano obsîugë textów
[#4] Re: Nowa wersja AMPa
W odpowiedzi na komentarz nr #1057


U mnie działa bardzo dobrze (oczywiście w miarę możliwości ppc603/160+060/50+bvision). Choćbym nie wiem jak się starał to nie umiem go powiesić:).
[#5] Re: Nowa wersja AMPa
W odpowiedzi na komentarz nr #1049


niestety dalej przy divx zamiast frameskipa jest soundskip i nie da się oglądać (albo trwa to dwa razy dłużej)
[#6] Re: Nowa wersja AMPa
W odpowiedzi na komentarz nr #1058

Hehehehe a próbowałeś na haku? :P
[#7] Re: Nowa wersja AMPa
W odpowiedzi na komentarz nr #1058




Jak dalem mu divxa i napisy (ktore FroggerNG ladnie odtwarza), to nastapila zwiecha. Wyswietlaja ci sie napisy?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem