Komentowana treść: Wywiad z Laszlo Torok
[#1] Re: Wywiad z Laszlo Torok
Hehe. Podoba mi sie 17 odpowiedz pana Laszlo :D.

Co wy na to ? :)
[#2] Re: Wywiad z Laszlo Torok
Nic...pomylil sie poniewaz zamiast powiedziec klon IMaca, powiedzial klon PC. Zreszta czy to wazne? I tak AmigaONE i AmigaPegasos to klony z prockami G3/G4...
[#3] Re: Wywiad z Laszlo Torok
W odpowiedzi na komentarz nr #1053


Ja chyba czegos nie wiem, bo o ile mi sie wydaje to nie istnieje takie cos jak "AmigaPegazos".

[#4] Re: Wywiad z Laszlo Torok
W odpowiedzi na komentarz nr #1054




Jezeli naruszam jakies obszary to prosze mnie podac do sadu. Dla mnie to AmigaPegasos.
[#5] Re: Wywiad z Laszlo Torok
Dziwny człowiek z tego "MooVid-mana". Niby kumaty, a wygaduje jakieś głupoty w stylu "A1/Pegasos to pecet". To przecież dobrze, że wreszcie mamy normalne standardy, normalny sprzęt, otwartą architekturę. Czy on naprawdę woli niestykające kanapki? Co on rozumie przez AmigaClassic? NDOSowe gierki? No bo takie odniosłem wrażenie. Ech - chyba za długo AmigaOS się nie rozwijał i ludzie w każdym przejawie rozwoju zaczynają widzieć "peceta":).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem