Komentowana treść: A600 też ma USB!
[#1] Re: A600 też ma USB!
To dopiero jest kanapkowa Amiga. Nawet dysk 3.5" zmiescili w tej A600.
[#2] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1165


Wiem ze to ciekawe i dobrze swiadczy. Ale po co to? Czy ktos bedzie uzywal USB na A600? Ehh nudzi sie im. Zamiast tego o wiele sensowniejszy bylby jakis ciekawy projekt dla A1200.

[#3] Re: A600 też ma USB!
Super, fajnie, czad. Jednak to co tam widać jest dokładnym przeciwieństwem Amigi jakiej chcę używać. Trochę robi mi się niedobrze jak to widzę. No ale oczywiście na swój sposób doceniam to coś...
[#4] Re: A600 też ma USB!
Wg mnie to swietna sprawa. "Ami-Laptop". Pod pache i do qmpla. Podlaczasz aparacik cyfrowy, skaner, itp. i heja :D.
[#5] Re: A600 też ma USB!
Hehe - genialna sprawa! Taka napakowana A600 i to w standardowej obudowie... Pewnie niedługo jeszcze PPC do niej się zmieści :)



Mnie się podoba.
[#6] Re: A600 też ma USB!
No beznadzieja.... Po co to komu? Kto dzis uzywa A600? Chyba zapalency. Albo sfrustrowani ludzie. Hobby? hmm... juz predzej ale kto kupi taka karte dla hobby? Eeee.... skupili by sie na czyms sensownym.

[#7] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1169


Jako AmigaLaptop68k duuuuzo lepszym, szybszym i latwiejszym rozwiazaniem jest grzyb-laptop z UAE. Mowie tak pomimo tego, ze emulatorow za bardzo nie lubie. Z A600 bedzie laptop jak z koziej d... traba :) :) :)
[#8] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1165




Mnie to wyglada na dzysk 2.5" ale to nie wazne.

Musze powiedziec ze ta 600 faktycznie jest niezle rozbudowana

ale ze jezcze niema koproca to troche dziwne



[#9] Re: A600 też ma USB!
Kiedy będzie ten patent dla A1200??? Superkowy bajer... dziwi mnie tylko pesymizm niektórych osób zamieszczonych powyżej. PO co? jak to po co? Ciekawe ilu Posiadaczy Ami ma Nokie 5510? Ja chętnie przegrałbym pare mp3 na moją 5510. (albo pare plików, bo akurat czesto do tego mi ten telefon służy) Nawet wiem kto podejmie sie napisania softu do takich zabaw. Mp3 player i PENDRIVE w jednym.
[#10] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1174




Faktycznie jest to twardziel 2.5" (policzylem kabelki na tasmie). Co do FPU, to faktycznie nie ma go. Ale do USB nie jest on potrzebny ;)
[#11] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1177




Jesli ta Nokia podlaczona do USB nie bedzie urzadzeniem typu vendor, to nie trzeba pisac sterownikow i programikow. Wszystkim zajmie sie Poseidon+AmigaOS. USB to fajna rzecz i majac USB, mozna zapomniec o serial i paraller.
[#12] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1179




Nokia 5510 będzie na 95% traktowana jak zwykła karta MMC, ale mnie chodziło o napisanie softu do tego, żeby wysłane mp3 na telefon dało sie słuchać z poziomu telefonu. Ale 5510 jako karta pamięci w zupełności by mi wystarczała.

[#13] Re: A600 też ma USB!
W odpowiedzi na komentarz nr #1177


Jaki pesymizm? Powiedzialem ze szkoda marnowac czasu dla A600. Jaki procek ma Nokia (chodzi o MIPSy)?

[#14] Re: A600 też ma USB!
ZAJEBISTE !!!





Teraz wszyscy widzą, że na Amidze, nieważne jakiej (no może z
wyjątkiem A1000) da sie zrobić WSZYSTKO !


Wiem, ze w dzisiejszych czasach dominują PC, nawet sam mam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem