Komentowana treść: Nowe Gadami - 0.45e
[#1] Re: Nowe Gadami - 0.45e
No i mamy juz poprawke !!! Jak narazie wszytko dziala :) Mam nadzieje, ze juz wszytko bedzie OK :D.
[#2] Re: Nowe Gadami - 0.45e
no! teraz to se sciagne i zobacze... ;P
[#3] Re: Nowe Gadami - 0.45e
heh dziaua ;)
[#4] Re: Nowe Gadami - 0.45e
Spoko, mi tez dziala :) Mam nadzieje ze juz na stale ;)
[#5] Re: Nowe Gadami - 0.45e
No teraz mi się nie wiesza :) moje raporty o hitach nie poszły jednak do kosza ;)
[#6] Re: Nowe Gadami - 0.45e
W odpowiedzi na komentarz nr #1300


Chyba jednak za szybko się pochwaliłem jednak dalej mi się

wiesza przy zmianie statusów :(
[#7] Re: Nowe Gadami - 0.45e
W odpowiedzi na komentarz nr #1301




Tak tak samo jak u mnie DariŽ. Może Gadami nie lubi naszego miasta? :)
[#8] Re: Nowe Gadami - 0.45e
Jestescie pewni, ze to wina Gadami ? Wersja 0.45c rzeczywiscie hitowala. ale przy probie polaczenia. Teraz jednak chocbym nie wiem co robil to i tak sie powiesic nie chce:) Zreszta nigdy w zyciu nie zawiesilem Gadami.
[#9] Re: Nowe Gadami - 0.45e
W odpowiedzi na komentarz nr #1304




U mnie tez jest bardzo stabilny. Takze nigdy sie nie zawiesil. Ostanio na czasie jest pewne powiedzonko: Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o wadliwe wersje klas MUI.

[#10] Re: Nowe Gadami - 0.45e
W odpowiedzi na komentarz nr #1304


Tak jestem pewien , no bo niby co ma hitować ? Sprawdzone MuForce

+ MuGuardianAngel i Gadami dalej u mnie Hituje,a klasy MUI mam najnowsze :/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem