Komentowana treść: Amiga komputerem wszechczasów
[#1] Re: Amiga komputerem wszechczasów
No i bardzo dobrze. Amiga jak najbardziej zasluzyla sobie na ten tytul. Zadna inna platforma nie ma takiego klimatu, dramatycznej historii (i terazniejszosci:)), nie byla tak nieprzyzwoicie rozbudowywana i nie miala tak wielkiej rzeszy kopnietych ludzi uzywajacych jej na codzien do dzisiaj. I to uzywajacych (pomimo bardzo wielu przeciwnosci) jak normalnego komputera a nie jakiejs retro-zabawki. Amiga juz dawno powinna byc zaliczana do religii:). Uzywanie (z wlasnej woli) tej platformy nie moze byc podyktowane rozsadkiem. To jakas wiara, nalog, choroba czy sila wyzsza:). Jestem zaszczycony, ze jestem chory na te chorobe:).
[#2] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1332
Święta prawda.......

[#3] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1332



Dobrze "mówi", dać mu piwa !!!

[#4] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Bosz ktoś w końcu docenił to że mam Ami a nie grzyba (sorki za przekleństwo) )
[#5] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1332


Racja.
[#6] Re: Amiga komputerem wszechczasów
DO KOŃCA ŚWIATA AMISIA NAJ
[#7] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Amiga do końca świata i o jeden dzień dłużej
[#8] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Tak co do Amisi się zgadzam, ale zastanawia mnie tak niska ocena C64. Przegrał z Amstradem, a to już mnie mocno zastanawia. Jakiś regionlny patriotyzm (Amstrad był tam produkowany). Wyniki więc niekorzystne dla małego c64. Pytanie więc zasadnicze, które może wywołać burzę komentarzy, czy jednak nie powinien wygrać ZX Spectrum? Pierwszy osobisty komputer, który trafił pod strzechy.



[#9] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Witam! Jestem zona amigowca. Czy wy wiecie, co to

oznacza na co dzień? Wysłuchiwanie w kazdej sytuacji

peanow na czesc Waszej Amigi! Naszej 8-miesiecznej

coreczce wpaja moj najdrozszy zasady o wyzszosci

Amisi nad wszystkimi innymi NIE-AMIGAMI! I w kazdej

sytuacji oczywiscie AMIGA RULEZ 4EVER!



Pozdrawiam serdecznie wszystkich Was "stuknietych"!:))))
[#10] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1351




Widzie, ze malzenstwo bardzo udane;)

[#11] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Może szanowna Kura częściej będzie się przyłączać do dyskusji o Ami? Oczywiście jak małżonek pozwoli jej przysiąść przy Amidze? Miło będzie jak w końcu jakaś Madam'e pogada z nami )
[#12] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1351




Pozdrawiam bardzo goraco.

[#13] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1353


Uważaj drogi Arbuzie aby ci moja Kura pestek nie wydziobała za tą "Kure". :\
[#14] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Moje pesteczki są za duże ) A tak poza tym to cieszę się że w końcu na łamach PPA pojawiła się kobieta. Przepraszam Kurę jeśli uraziłem komentarzem. Swoją drogą BRAWA DLA PIERWSZEJ KOBIETY W PPA.(może tak zdjęcie w galerii?) I panowie bez podtekstów.
[#15] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Sorki za moje poprzednie komentarze ale dopiero teraz zorientowałem się że to nie Kura A LAURA. Sorki ale modem+Pieniążki nie pozwalają tak super dokładnie czytać komentarzy. Jeszcze raz Sorki. Biję się w piersi. Moja Wina
[#16] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1360


Drogi Arbuzie!

Już myslałam, że jesteś wstrętnym, męskim szowinistą :) Co za ulga, jednak nie! Przeprosiny za "kurę" zostały przyjęte. A propos używalności Ami, to napisałam na niej moją pracę magisterską i obie wyszłyśmy zwycięsko z tego pojedynku.



Pozdrawiam.

LAURA
[#17] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Dziękuję że mi przebaczyłaś. A tak wogóle to mnie czeka pisanie pracy magisterskiej siostry. Może napisałabyś na czym to pisałaś? Bo by mi to ułatwiło sprawę bo nie wiem od czego zacząć. :))
[#18] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1351


Witamy serdecznie "kobiete plci odmiennej";). Oczywiscie pod warunkiem, ze rzeczywiscie jestes nia. W sieci mozna sie czasem strasznie pomylic co do plci... ;)
[#19] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1363


A co to znaczy "kobiete plci odmiennej" ? :)
[#20] Re: Amiga komputerem wszechczasów
Nie wiesz? Kobieta płci odmiennej to tak kobieta która nie dosyć że używa Ami to jeszcze nie jest zazdrosna o nią
[#21] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1362




Witam! Pracę mag. napisałam pod Wordworth'em 7. Miałam niemałe trudności z przypisami, nie są dobrze zaimplementowane, na pocieszenie dodam, że moje przypisy były czasem długaśne (nawet do jednej strony A4), pisałam pracę na polonistyce :)



Pozdrawiam

LAURA
[#22] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1363




Nie wątpij, że jestem kobietą:)

LAURA
[#23] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1365


Dosyc pokretna logika;)
[#24] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1369
Nie przejmuj się logiką, ważne jest, że jest z nami kobitka. I od razu lepiej na sercu



[#25] Re: Amiga komputerem wszechczasów
W odpowiedzi na komentarz nr #1372


A to niezaprzeczalny fakt:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem