Komentowana treść: Frogger 2.06
[#1] Re: Frogger 2.06
Muszę stwierdzić, że Frogger 2.06 pozytywnie mnie zaskoczył. Wyraźna poprawa stabilności programu, poprawa większości błędów. Oby tak dalej Elfie!
[#2] Re: Frogger 2.06
Francuzem nie jestem ale moge powiedzieć, że "pyszna" ta żabka :P.

A czy bedzie można zarejestrować Froggera w PPA ?
[#3] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1458

przecież łatwiej zarejestrować bezpośrednio u autora - jakby nie było on też mieszka w Polsce...



[#4] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1460


Wtedy można za jednym razem zarejestrować kilka programów. A tak to trzeba się rozdwajać :P.

[#5] Re: Frogger 2.06
Tak wszystko by było ok. Bym sprawdził jak ładnie Frogger 2.06 pięknie działa ale mam malutki problem. Za każdym razem cudownie wywala się WarpOS podczas gdy 2.05 działa Ma ktoś ten problem?
[#6] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1462


Kodeki nowe też ściągnąłeś? Może tu tkwi problem (chociaż nie sądzę:)). Może tam miałeś jakieś inne tooltypes w ikonie a tu sobie ją "nadpisałeś":). U mnie 2.06 chodzi tak jak 2.05 czyli do MPEGów jest "bardzo OK" ale DivX chodzi z 5 razy wolniej niż na SoftCinema czy AMP.
[#7] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1462




Nie. U mnie chodzi pieknie.
[#8] Re: Frogger 2.06
Co do Rejestracji Froggera to Kaczuś ma rację. Nie ma sensu otwierać punktu rejestracyjnego w PPA skoro autor jest Polakiem, kontakt z nim nie sprawia problemów, zawsze służy pomocą i wyjaśnieniami.
[#9] Re: Frogger 2.06
U mnie Frogger 2.06 się nie wywala w ogóle. Uruchamiam zawsze z CLI zapodając odpowiednie parametry.
[#10] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1464
kodeki też ściągnąłem a ikonę z tooltypów wziąłem z katalogu icons z Froggera2.06. próbowałem nawet z ikoną która działa z 2.05 i nic WarpOs jak się wywalał tak się wywala a 2.05 nadal działa OK. A tak wogóle w czym jest lepszy wizualnie od 2.05?
[#11] Re: Frogger 2.06
W odpowiedzi na komentarz nr #1468
Z CLI to mi też się nie wywala, ale jak uruchamiam z ikony to jast boomm)

[#12] Re: Frogger 2.06
Czyli jaki z tego wniosek? Sprawdź czy jakiś tooltype w ikonce nie powoduje konfilktow z Twoim sprzetem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem