Komentowana treść: Nowości z Individual Computers
[#1] Re: Nowości z Individual Computers
Jestem ciekawy, czy powstanie karta KickFlash OS4 dla Mediatora....
[#2] Re: Nowości z Individual Computers
O! Czyzby konkurencja dla Mediatora + SharkPPC?
[#3] Re: Nowości z Individual Computers
W odpowiedzi na komentarz nr #1531




Ja takowej nie potrzebuję, bo mam i ZorroIII i Mediatora. A wolę zapchać wolny slot Zorro niż PCI.
[#4] Re: Nowości z Individual Computers
Eeee przesada z tym "czasem wczytywania sie OS4". To ile on sie bedzie wczytywal skoro trzeba sie uciekac do takich trickow zeby ten czas skrocic? Jakos w windzie wszyscy maja to serdecznie gdzies i jakos to dziala. Naprawde uwazam, ze to przesada z tym "czasem"... I tak mamy jeden z najszybciej wczytujacych sie systemow. Poza tym - ile razy dziennie sie robi reboot? Raz, dwa? Nawet jak cos pisze i cos mi sie pokrzaczy tak, ze co run to mam reboot to mi to nie przeszkadza, bo te 25 sekund to naprawde nie ma znaczenia. A na AmigaONE czy Pegasos? pffffff... :)
[#5] Re: Nowości z Individual Computers
W odpowiedzi na komentarz nr #1535




Sadze, ze kombinuja po prostu ze sprzetowym kluczem i tyle...

[#6] Re: Nowości z Individual Computers
W odpowiedzi na komentarz nr #1537


Tak myslisz? Jezeli to prawda to ja wiecej sie nie bede wypowiadal na ten temat, bo musialbym uzyc przeklenstw ;)
[#7] Re: Nowości z Individual Computers
W odpowiedzi na komentarz nr #1538


Zmienilem zdanie - na jedno przeklenstwo sobie pozwole. Oni poprostu zaczynaja "microsoftowic". Przeklenstwo oczywiscie kazdy zauwazyl, prawda? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem